ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by Kermit 23/2/2017, 22:48

MaximusDecimusMiridije wrote:U nas stvarno treba povisiti kazne za duplo za svako sranje i uvesti dozivotni zatvor. Ovo je vise smjesno postalo. Jednom ce netko popizdit uzet pistolj i sranje napraviti jer sudovi su jebeno ruglo.
Nije baš da je NN o io budiku ili imao spida alo roboja, ovo je korupcija samo takva

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by Kermit 23/2/2017, 23:18

n_razbojnik wrote:oklen' sad Tuđman bre Asila
to je taj modus operandi: kazneno djelo, naš čoek, šeks na telefonu, gube se dokazi, sud odbacuje otpužnicu ide se nanovo, svi zaborave, oslobađajuća plus troškovi, katolička ulujdba piša po žrtvama i rodbini, čoek jebe kurvu na Kaptolu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by Guest 24/2/2017, 01:33

MaximusDecimusMiridije wrote:U nas stvarno treba povisiti kazne za duplo za svako sranje i uvesti dozivotni zatvor. Ovo je vise smjesno postalo. Jednom ce netko popizdit uzet pistolj i sranje napraviti jer sudovi su jebeno ruglo.

ali šta ti misliš koga će "duplo" kažnjavati? tebe i ostalu RH sirotinju, vi ćete dobijati duple kazne za krivo parkiranje, za prodaju nečega preko njuškala a niste prijavili poreznoj, ili za neki blaži prometni prekršaj, ili ako te uvati sa jointom.. tu će ići duple kazne..

Horvantičić, Čačić, ovaj momak, kao onaj iz Makarske(ugledna HDZova obitelj, zgazio dvije cure , kazna studiranje u Švicarskoj) itd, njih te duple kazne neće ticati. 

Mislim totalno nakaradna država u svakom jebenom pogledu. Glasujemo za lopove čiji je smisao dolaska na vlast samo pljačkanje i uhljebljivanje i dizanje poreza i pišanje po sirotinji, dok isti zakoni za njih ne vrijede.. oni ne trebaju plaćati porez, oni ne idu na sud itd.. samo je dosta da imaš malo više para i da znaš nekog u HDZu i sve možeš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by Guest 24/2/2017, 02:01

i djed ubio

Njegova obitelj u prošlosti je doživjela velik šok. Naime, očev otac ubio je čovjeka i zbog toga ležao u zatvoru.

Majka ubojice pati zbog ubojstva bivše djevojke svog sina kao da se radi o njezinom djetetu. Svi su u šoku i komentiraju kako je obitelj pogodilo veliko zlo.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/77463
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by darth_vader 24/2/2017, 04:50

Ja sam za uvođenje kulture linča...Krenuti od sudaca prvo pa onda dalje...Mali će nadam se dobiti još koji supak u Lepoglavi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by vuksadinare 24/2/2017, 07:14

lik je rodbinski povezan sa komsicima koji uzgred ne vole hdz...pa shodno tome glup naslov..jer nema nikakve poveznice sa hdz-om
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by vili40 24/2/2017, 07:24

vuksadinare wrote:lik je rodbinski povezan sa komsicima koji uzgred ne vole hdz...pa shodno tome glup naslov..jer nema nikakve poveznice sa hdz-om
slažem se,ovo što se događa u državi više nema nikakve veze sa Tuđmanom,još ćemo mi plakati za njim.Kriminal,korupcija,idiotizam itd.uzelo je toliko maha da se to mirnim putem ne može zaustaviti.I sve to rade najviše oni koji se skrivaju iza njega.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by Kermit 24/2/2017, 07:28

Tuđmanova policija štite kasapina:

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 10922807_10206001530740011_9018987119448534833_n

Krunoslav Funtak · 
IT Consultant u IT consultant
Ja sam poslao mail ubojičinom ocu da je lijepo odgojio klinca. I da mi je dosta tih koji svojim vezama zaobilaze sustav. Spomenuh da bi bilo vrijeme da se spakira otkud je došao.
Nekoliko sati kasnije, u 21:30 navečer, na vrata mi kuca policija...
Iznimno taktično i pametno od svih njih u ovome kontekstu nakon što je mali bio na slobodi nakon što je prekršio 4 puta zabranu prilaska i nakon što je fizički napao djevojku sa još jednim prijateljem.
Na obavjesni razgovor idem u subotu ujutro.
Ne sviđa mi se · Odgovor · 1 · 6 sati
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by vuksadinare 24/2/2017, 07:35

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:lik je rodbinski povezan sa komsicima koji uzgred ne vole hdz...pa shodno tome glup naslov..jer nema nikakve poveznice sa hdz-om
slažem se,ovo što se događa u državi više nema nikakve veze sa Tuđmanom,još ćemo mi plakati za njim.Kriminal,korupcija,idiotizam itd.uzelo je toliko maha da se to mirnim putem ne može zaustaviti.I sve to rade najviše oni koji se skrivaju iza njega.
..korupcija ej bila i oprije tuđmana i kriminal.....to ej tradicija na ovim prostorima nije od danas...znaci recimo bivsi ministar financija lalovac koji ej lemao zenu na mrtvo poziva se na tuđmana...cacic koji ej ubio dvoje ljude isto se poziva na tuđmana
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by Kermit 24/2/2017, 07:50

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:lik je rodbinski povezan sa komsicima koji uzgred ne vole hdz...pa shodno tome glup naslov..jer nema nikakve poveznice sa hdz-om
slažem se,ovo što se događa u državi više nema nikakve veze sa Tuđmanom,još ćemo mi plakati za njim.Kriminal,korupcija,idiotizam itd.uzelo je toliko maha da se to mirnim putem ne može zaustaviti.I sve to rade najviše oni koji se skrivaju iza njega.
..korupcija ej bila i oprije tuđmana i kriminal.....to ej tradicija na ovim prostorima nije od danas...znaci recimo bivsi ministar financija lalovac koji ej lemao zenu na mrtvo poziva se na tuđmana...cacic koji ej ubio dvoje ljude isto se poziva na tuđmana
Tuđman je stvorio okvir za uništenje ovoga naroda i ekstremno bogaćenje Crkve i 200 obitelji, ovo je samo posljedica, zapravo tek će biti prave posljedice ovo je kurac što slijedi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by vuksadinare 24/2/2017, 07:55

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:lik je rodbinski povezan sa komsicima koji uzgred ne vole hdz...pa shodno tome glup naslov..jer nema nikakve poveznice sa hdz-om
slažem se,ovo što se događa u državi više nema nikakve veze sa Tuđmanom,još ćemo mi plakati za njim.Kriminal,korupcija,idiotizam itd.uzelo je toliko maha da se to mirnim putem ne može zaustaviti.I sve to rade najviše oni koji se skrivaju iza njega.
..korupcija ej bila i oprije tuđmana i kriminal.....to ej tradicija na ovim prostorima nije od danas...znaci recimo bivsi ministar financija lalovac koji ej lemao zenu na mrtvo poziva se na tuđmana...cacic koji ej ubio dvoje ljude isto se poziva na tuđmana
Tuđman je stvorio okvir za uništenje ovoga naroda i ekstremno bogaćenje Crkve i 200 obitelji, ovo je samo posljedica, zapravo tek će biti prave posljedice ovo je kurac što slijedi
pa koliko mi ej poznato uđman nije bas bio sklon petljanju crkve u svasta....no kakve veze ima tuđman sto ej ovaj dilber od 20 godina koknuo ovu..posto znam taj kvart i dosta ljudi...tu je sukob ocito na ljubomornoj bazi..lik nije mogao podnjeti da netko mu drugi kara trebu...jer je umislio da je on jedini apolon...a kako vidim ni zrtva nije bas bila neka 'svetica' jer da je bila normalna ne bi nikad usla u vezu s likom koji ej odprije poznat kao nasilan i problematican..no cura je vidjela po obicaju lovu i bmw ne razmisljajuci da bi mogla jednog dana stradati...a dokaz je i to..da se spetljala isto tako sa lovasem koji također u pulskim krugovima poznat bas i da ni on nije 'bajan'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by catabbath 24/2/2017, 08:47

asilovski wrote:Tuđmanova policija štite kasapina:

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 10922807_10206001530740011_9018987119448534833_n

Krunoslav Funtak · 
IT Consultant u IT consultant
Ja sam poslao mail ubojičinom ocu da je lijepo odgojio klinca. I da mi je dosta tih koji svojim vezama zaobilaze sustav. Spomenuh da bi bilo vrijeme da se spakira otkud je došao.
Nekoliko sati kasnije, u 21:30 navečer, na vrata mi kuca policija...
Iznimno taktično i pametno od svih njih u ovome kontekstu nakon što je mali bio na slobodi nakon što je prekršio 4 puta zabranu prilaska i nakon što je fizički napao djevojku sa još jednim prijateljem.
Na obavjesni razgovor idem u subotu ujutro.
Ne sviđa mi se · Odgovor · 1 · 6 sati

Policijska efikasnost. Jedinu nisu tako ažurni kad se mali sprda s njima na Instagramu i govori im da su smećari :)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by catabbath 24/2/2017, 08:53

deda wrote:i djed ubio

Njegova obitelj u prošlosti je doživjela velik šok. Naime, očev otac ubio je čovjeka i zbog toga ležao u zatvoru.

Majka ubojice pati zbog ubojstva bivše djevojke svog sina kao da se radi o njezinom djetetu. Svi su u šoku i komentiraju kako je obitelj pogodilo veliko zlo.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/77463

Bosančerosi kasični. Uostalom na slikama se vidi da su tamnoputi, veoma izraženi turski geni.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by n_razbojnik 24/2/2017, 08:54

asilovski wrote:Tuđmanova policija štite kasapina:

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 10922807_10206001530740011_9018987119448534833_n

Krunoslav Funtak · 
IT Consultant u IT consultant
Ja sam poslao mail ubojičinom ocu da je lijepo odgojio klinca. I da mi je dosta tih koji svojim vezama zaobilaze sustav. Spomenuh da bi bilo vrijeme da se spakira otkud je došao.
Nekoliko sati kasnije, u 21:30 navečer, na vrata mi kuca policija...
Iznimno taktično i pametno od svih njih u ovome kontekstu nakon što je mali bio na slobodi nakon što je prekršio 4 puta zabranu prilaska i nakon što je fizički napao djevojku sa još jednim prijateljem.
Na obavjesni razgovor idem u subotu ujutro.
Ne sviđa mi se · Odgovor · 1 · 6 sati

Debil, čuj on mu je poslao mail

majkomila

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by vuksadinare 24/2/2017, 08:55

..ja imam obitelj koji su nam susjedi u dlamaciji..gdje vec tri,cetri koljena daju nekog ubojicu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by catabbath 24/2/2017, 08:56

n_razbojnik wrote:
Debil, čuj on mu je poslao mail

majkomila

Policija je promptno reagirala na mail.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by vuksadinare 24/2/2017, 08:57

..od zorana milanovic apreci su bili dosta nasilni i dosta je ubojica među njima..cukun djed od zokija milanovica je bio majstor u birtijaskom cakijanju..djed mu ej ubio covjega toljagom na jednoj seoskoj veselici...a i otac mu je u mladosti volio potegnuti saku..ni zoki nije imun na to...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by catabbath 24/2/2017, 08:59

vuksadinare wrote:..od zorana milanovic apreci su bili dosta nasilni i dosta je ubojica među njima..cukun djed od zokija milanovica je bio majstor u birtijaskom cakijanju..djed mu ej ubio covjega toljagom na jednoj seoskoj veselici...a i otac mu je u mladosti volio potegnuti saku..ni zoki nije imun na to...

Sad neznam kakve veze ovo ima, niti je Zoki krimos, niti mu dica idu okolo gaziti ljudi i bosti ih noževima kao ovi bosačerosi iz Kiseljaka.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by vuksadinare 24/2/2017, 09:01

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:..od zorana milanovic apreci su bili dosta nasilni i dosta je ubojica među njima..cukun djed od zokija milanovica je bio majstor u birtijaskom cakijanju..djed mu ej ubio covjega toljagom na jednoj seoskoj veselici...a i otac mu je u mladosti volio potegnuti saku..ni zoki nije imun na to...

Sad neznam kakve veze ovo ima, niti je Zoki krimos, niti mu dica idu okolo gaziti ljudi i bosti ih noževima kao ovi bosačerosi iz Kiseljaka.
..napravio sam usporedbu..da i geni tu dosta igraju ulogu..recimo ne mora ti otac biti nasilnik..ni djed..ali recimo pradjed ti je bio sileđija...i gen se u nekom koljenu aktivira
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by catabbath 24/2/2017, 09:03

vuksadinare wrote:..da i geni tu dosta igraju ulogu..

Pa ovi imaju očito dominantne turske gene, tamnoputi i vole potezati čakiju.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by vuksadinare 24/2/2017, 09:06

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:..da i geni tu dosta igraju ulogu..

Pa ovi imaju očito dominantne turske gene, tamnoputi i vole potezati čakiju.
pa onaj zagorec vinko sindic masovni ubojica bio je svjetlokos...nema to veze...evo recimo split je danas najnasilniji grad...nema dana ako nekog ne roknu,bocnu,istuku,rane..zapale auto..a u splitu bas nemas puno bosanaca...jednostavno takvo vrijeme mladi sve nasilniji...ravnaju se po onom..'bolje zivjet jedan dan kao đek nego sto dana kao papucar'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Tuđmanova mladež ubija autom i kamom - Page 2 Empty Re: Tuđmanova mladež ubija autom i kamom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum