ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 Empty Re: S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur

Post by n_razbojnik 23/2/2017, 17:17

Na tri strane nitko da pohvali dotičnu da je uzelo "samo" novi Volvo s60 umjesto A4 ili Land Cruiser kao prethodnici

da je adezeovka sigurno bi bilo hvalospjeva o obzirnosti i uštedama

n_razbojnik

Posts : 11441
2014-04-15


Back to top Go down

S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 Empty Re: S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur

Post by marcellus 23/2/2017, 18:05

n_razbojnik wrote:
marcellus wrote:
dijagram wrote:Dize se nepotrebno hajka na Maru, pa na Hribara, Savku, Nadana, Sanadera, Merzelku
Sabu,...a sve su to posteni ljudi

"protiv mene se vodi hajka" - mantra svake hulje u hrvata

Ništa doli dokoličarenje nadrinovinara u Hrvata...tako po uspješnom i poduzetnom svijetu može samo netko sa lošim namjerama

da ometamo ih u krađi, ovaj u poslovanju i poduzetništvu

_________________
S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 Empty Re: S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur

Post by gargamel0101 23/2/2017, 20:09

catabbath wrote:Ova nije običan uhljeb. Opisano riječnikom mobitela, ova je flagship među uhljebima.
cheers
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 Empty Re: S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur

Post by Stribor 23/2/2017, 21:50

marcellus wrote:ono, kleveta... jer sam napisao da je više puta kažnjavana za sukob interesa, a ona kaže da je kažnjena samo jednom (ali po točkama a b i c, za više različitih slučajeva sukoba interesa, pri čemu je postupak radi ekonomičnosti objedinjen) a usput žalila se na tu presudu za sukob intereresa pa ju je sud potvrdio

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/otkrivamo-linicevu-kraljicu-sukoba-interesa-vlada-imenovala-nacelnicom-povjerenstva-za-outsourcing-120058/


a da i nisu je imenovali u povjerenstvo nego na čelo radne skupine za outsourcing... pa me tužila. E da i firma koja posluje sa sunčanim hvarom gdje je šefica NO imenovana od ORCO grupe nije njezina. Nego od njezine ćerke.

Čuj ... morebiti joj se svidiš, pa bi te htila imati. Nike žene su čuda toga spremne učiniti za ''pozornost''!

You know ... ''love is in the air''!


Yeah!
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 Empty Re: S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur

Post by marcellus 23/2/2017, 22:33

moonlight shadow wrote:
marcellus wrote:
kolerik wrote:Ne zelim komentirati postupke koji su u tijeku. :)

ja želim :)

hehe, a po koju vražju mater je ona putovala službeno na Trinidad Tobago??

ma da joj guzica vidi puta... službeno na neku lijevu konferenciju, naravno, na kojoj je "morala" prisustvovati

_________________
S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 Empty Re: S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur

Post by Guest 23/2/2017, 22:54

marcellus wrote:
moonlight shadow wrote:
marcellus wrote:
kolerik wrote:Ne zelim komentirati postupke koji su u tijeku. :)

ja želim :)

hehe, a po koju vražju mater je ona putovala službeno na Trinidad Tobago??

ma da joj guzica vidi puta... službeno na neku lijevu konferenciju, naravno, na kojoj je "morala" prisustvovati
a kladim se da konferenciju nije ni vidla...uživala je u egzotici, a mi plaćamo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 Empty Re: S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur

Post by marcellus 24/2/2017, 09:48

moonlight shadow wrote:
marcellus wrote:
moonlight shadow wrote:
marcellus wrote:
kolerik wrote:Ne zelim komentirati postupke koji su u tijeku. :)

ja želim :)

hehe, a po koju vražju mater je ona putovala službeno na Trinidad Tobago??

ma da joj guzica vidi puta... službeno na neku lijevu konferenciju, naravno, na kojoj je "morala" prisustvovati
a kladim se da konferenciju nije ni vidla...uživala je u egzotici, a mi plaćamo

joj daj žena mi organizira često te međunarodne konferencije, to ti je ono, imaš u tri dana kolko traju tri četri sata prezentacija i govora reda radi, čisto kao formalno pokriće da se ne kaže da su došli luftat guzicu, ostalo su ručkovi, večere, razgledavanja, kurvarluk

_________________
S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 Empty Re: S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur

Post by marcellus 24/2/2017, 09:49

a sve te power point prezentacije i materijali se mogu lijepo poslat mailom... ali eto ljepše je putovat na trinidad i tobago...

_________________
S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 Empty Re: S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur

Post by Guest 24/2/2017, 22:30

V ILI UBOJICA PRIZNATI
marcellus wrote:
dzango wrote:Ima li neko sa kim se ti ne sudiš?

slabo. Napišeš lopovu da je lopov pa te tuži za klevetu. Napišeš ubojici da je ubojica pa te tuži za klevetu. Napišeš mesiću da je uzeo mito pa te tuži za klevetu (to je popušio). Napišeš za pukovnika udbe da je udbaš pa te tuži za klevetu. Srećom da ne pišem puno o onom vašem vučiću. Jel te može peder tužit za klevetu kad napišeš da je peder?
pa dobro gosp. M. ZAR STE TAKO...NAIVNI da mislite kako će vam lopov ili ubojica priznati krivnju jer ste im to VI  napisali ,pa naravno da će se braniti tj tužiti.niste mi jasni  dal stetupan il nas pravite
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 Empty Re: S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur

Post by Guest 24/2/2017, 22:31

dzango wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:Ima li neko sa kim se ti ne sudiš?

slabo. Napišeš lopovu da je lopov pa te tuži za klevetu. Napišeš ubojici da je ubojica pa te tuži za klevetu. Napišeš mesiću da je uzeo mito pa te tuži za klevetu (to je popušio). Napišeš za pukovnika udbe da je udbaš pa te tuži za klevetu. Srećom da ne pišem puno o onom vašem vučiću. Jel te može peder tužit za klevetu kad napišeš da je peder?
Mislim da ne može. Uopšteno govoreći, to nije uvreda. Ako je "gay ok" onda ni nazivanje nekoga pederom ne može biti uvreda. Pre pohvala.
peder je uvreda i kažnjivo je
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 Empty Re: S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur

Post by dzango 24/2/2017, 22:36

starac wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:Ima li neko sa kim se ti ne sudiš?

slabo. Napišeš lopovu da je lopov pa te tuži za klevetu. Napišeš ubojici da je ubojica pa te tuži za klevetu. Napišeš mesiću da je uzeo mito pa te tuži za klevetu (to je popušio). Napišeš za pukovnika udbe da je udbaš pa te tuži za klevetu. Srećom da ne pišem puno o onom vašem vučiću. Jel te može peder tužit za klevetu kad napišeš da je peder?
Mislim da ne može. Uopšteno govoreći, to nije uvreda. Ako je "gay ok" onda ni nazivanje nekoga pederom ne može biti uvreda. Pre pohvala.
peder je uvreda i kažnjivo je
Kako bre uvreda? Svo vreme trube po medijima da je biti peder normalno i da je to evropska vrednost koju treba da uvezemo.

_________________
S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur - Page 4 Empty Re: S ovom se pacijenticom sudim već godinu i kusur

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum