ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Guest 18/2/2017, 11:02

Sora wrote:
pizzon wrote:
Sora wrote:Trazi se revizija presude u vezi s genocidom protiv Bosnjaka u CIJELOJ BOSNI. 
PROTIV SRBIJE . 
sto je i bilo. 
Srbi su okrvVili ruke svuda , od bihaca do srebrenice

nista nije bilo, samo bi vam se ja mame namimo
za ndh i handzar diviziju, za jna kolone i t.d. i tome sl.
yebite se prodane duse
Gle 
Sto ima veze ovaj narod i ove generacije koje su bile u bosni 90. Tih godina ZRTVE SRPSKOG GENOCIDA , a rodeni su poslije rata ? 
Daj si ti to objasni. 
Ne pravi se lud , dobro znas da nema . 
I da. 
Nije lako branit zlocin. Trebas biti Cedo . :cry

ja ne branm zlocince, ja napadam zlocince,
zlocin ne zastareva.
ne pada ti na pamet da su i srbi bili meta zlocina.
nikako da se prisetis sta je bilo sa srebrenicom pre srebrenice.

Guest
Guest


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Guest 18/2/2017, 11:04

Sora wrote:Inace nikad necete uci u krug civiliziranih naroda

Naravno da neće, ali to im i nije cilj. Nego privoliti pa i natjerati civilizirane narode da priznaju, prihvate i legaliziraju posljedice njihove agresije kao novonastalo realno stanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Guest 18/2/2017, 11:05

Sora wrote:Srbija trebaplatiti 
Bosni ratnu odstetu . 
Za sve zlocine, blokadu sarajeva , za genocid u Srebrenici , za genocid u prijedoru , za blokadu drugih gradova , za masovna stratista u istocnoj bosni ...
To su milijarde . 
Platite kako god znate. 
Kao njemacka nakon 2. Rata. 
Inace nikad necete uci u krug civiliziranih naroda

vi cete nama o civilizaciji, 
oni koji su promenili veru da bi oteli tudja imanja ne mogu da budu civilizacijski reper
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Guest 18/2/2017, 11:06

speare_shaker wrote:
Sora wrote:Inace nikad necete uci u krug civiliziranih naroda

Naravno da neće, ali to im i nije cilj. Nego privoliti pa i natjerati civilizirane narode da priznaju, prihvate i legaliziraju posljedice njihove agresije kao novonastalo realno stanje.

a ti bolje ne kenjaj,
jer su u kenjazi preko glave " civilizacijski "
bolje gledaj svoje posla
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Guest 18/2/2017, 11:16

pizzon wrote:bolje gledaj svoje posla

Pa to i radim. Ako ti je zbog toga krivo, slobodno se žali upravi vodovoda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Guest 18/2/2017, 11:58

epikur37 wrote:Ne pokreće BiH nego Bošnjaci, Srbi i Hrvati su protiv.

No dobro Bakir baš lijepo ide da razvali skalameriju....sad se čova i dodo trebaju trefit pa napraviti odlučan klin :)

u glavno s našeg secesionističkog stanovišta ovo je koristan potez.
Izmetbegović rastura Deytonsku BiH i stvara tj pokušava stvoriti unitarnu
BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Islamska_deklaracija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Guest 18/2/2017, 12:00

Moramo, dakle, biti prvo propovjednici, a zatim vojnici. Naša sredstva su osobni primjer, knjiga,riječ. Kada će se ovim sredstvima pridružiti i sila? Izbor ovog trenutka uvijek je konkretno pitanje i zavisi o nizu faktora. Ipak se može postaviti jedno opće pravilo: islamski pokret treba i može prići preuzimanju vlasti čim je moralno i brojno toliko snažan da može ne samo srušiti postojeću neislamsku, nego i izgraditi novu islamsku vlast. Ovo razlikovanje je važno, jer rušenje i građenje ne zahtijeva podjednak stupanj psihološke i materijalne pripreme. Preuraniti ovdje je jednako opasno kao i zakasniti…“
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Guest 18/2/2017, 12:02

Mene zanima,kako nitko na odgovornost ne poziva onih 700tinjak Gowedinih mudžosa...zamjeram Srbima samo sto nisu pomeli islamdžije do kraja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Guest 18/2/2017, 12:08

ko ce ih pozvati na odgovrnost? Izmetbegovic? nemoj me zajebavat  cat pa se onda cude kako im "drzava" ne funkcionise
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by vuksadinare 18/2/2017, 12:09

epikur37 wrote:Vucina na strani islamske zajednice kontra dode i čove ;)


diće suza nego na oko :)
kako moze covic onda recimo podrzavat zahtjev hrvatske mozda u buducoj reviziji tuzbe protiv srbije za zlocine...tu se protivi a tamo bi podrzavao...malo cudna logika
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by vuksadinare 18/2/2017, 12:19

ja na covicevu mjestu vise od srama nikad ne bi dosao u vukovar i bosansku posavinu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Guest 18/2/2017, 12:23

Ground Biscuits wrote:ko ce ih pozvati na odgovrnost? Izmetbegovic? nemoj me zajebavat  cat pa se onda cude kako im "drzava" ne funkcionise
Rekoh pradavno..Srbi i Hrvati su Bosniju trebali popoloviti,mošnje svesti na nivo nacionalnih manjina i šluss..danas bi to bilo puno drugacije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by vuksadinare 18/2/2017, 12:24

pismejker wrote:
Ground Biscuits wrote:ko ce ih pozvati na odgovrnost? Izmetbegovic? nemoj me zajebavat  cat pa se onda cude kako im "drzava" ne funkcionise
Rekoh pradavno..Srbi i Hrvati su Bosniju trebali popoloviti,mošnje svesti na nivo nacionalnih manjina i šluss..danas bi to bilo puno drugacije..
i?...sto bi se s tim postiglo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Guest 18/2/2017, 12:26

a jebiga,bilo je onako kako su drugi htjeli tj amerikanci,samo vremena se mjenjaju,ameri vise nisu sto su nekad bili,bome ni turci a saude prcaju malo niske cijene nafte malo huti,malo iran a ovi u Sarajevu jos misle da ce im neko cuvati dupe pa se zato onako bhato ponasaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Guest 18/2/2017, 12:41

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
Ground Biscuits wrote:ko ce ih pozvati na odgovrnost? Izmetbegovic? nemoj me zajebavat  cat pa se onda cude kako im "drzava" ne funkcionise
Rekoh pradavno..Srbi i Hrvati su Bosniju trebali popoloviti,mošnje svesti na nivo nacionalnih manjina i šluss..danas bi to bilo puno drugacije..
i?...sto bi se s tim postiglo...
???..A valjda bi bili zadovoljni vise i ne kretenlukovali i jedni i drugi i mastali o nekim granicama na Drini,i linijeKKV...
ako niti tada ne bi bili zadovoljni,pa jednostavno raznjukati cijeli Balkan,da vec jedared zavlada mir i prosperitet..makar sam oza kukce i stakore,koji bi prezivjeli..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Eroo 18/2/2017, 12:52

pizzon wrote:
Sora wrote:
pizzon wrote:
Sora wrote:Trazi se revizija presude u vezi s genocidom protiv Bosnjaka u CIJELOJ BOSNI. 
PROTIV SRBIJE . 
sto je i bilo. 
Srbi su okrvVili ruke svuda , od bihaca do srebrenice

nista nije bilo, samo bi vam se ja mame namimo
za ndh i handzar diviziju, za jna kolone i t.d. i tome sl.
yebite se prodane duse
Gle 
Sto ima veze ovaj narod i ove generacije koje su bile u bosni 90. Tih godina ZRTVE SRPSKOG GENOCIDA , a rodeni su poslije rata ? 
Daj si ti to objasni. 
Ne pravi se lud , dobro znas da nema . 
I da. 
Nije lako branit zlocin. Trebas biti Cedo . :cry

ja ne branm zlocince, ja napadam zlocince,
zlocin ne zastareva.
ne pada ti na pamet da su i srbi bili meta zlocina.
nikako da se prisetis sta je bilo sa srebrenicom pre srebrenice.

Ono sa ustašama ste valjda namirili u Jugi, ovo zadnje nismo.
Nego, Soru bi trebalo podsjetiti i na genocid u Križančevom selu, Grabovici i slično.
I ovo zadnje bi trebalo platiti oštećenim Hrvatima. :)
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by dzango 18/2/2017, 13:06

Ivanić je rekao da ima nameru da pošalje pismo Međunarodnom sudu pravde u Hagu. Kako kaže tu će jasno napisati da iza odluke o reviziji ne stoji BiH. 

“U mom pismu biće jasno rečeno da iza ovoga ne stoji BiH”, dodao je on. 


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=02&dd=18&nav_category=167&nav_id=1231835

_________________
BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by dzango 18/2/2017, 13:07

Može li Izetbegović u lično ime da traži reviziju presude ili to mora da traži država BIH?

_________________
BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by RayMabus 18/2/2017, 13:11

dzango wrote:Može li Izetbegović u lično ime da traži reviziju presude ili to mora da traži država BIH?
Koliko sam ja razumija traži se u ime žrtava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by dzango 18/2/2017, 14:19

RayMabus wrote:
dzango wrote:Može li Izetbegović u lično ime da traži reviziju presude ili to mora da traži država BIH?
Koliko sam ja razumija traži se u ime žrtava.
Ko traži? Država ili Izetbegović?

_________________
BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Guest 18/2/2017, 14:21

Izmetbegovic
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije - Page 2 Empty Re: BiH: Pokreće se revizija presude za genocid u Srebrenici protiv Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum