ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daj mi stranku i mesto premijera, pa ću te podržati

Go down

 Daj mi stranku i mesto premijera, pa ću te podržati Empty Daj mi stranku i mesto premijera, pa ću te podržati

Post by Guest 16/2/2017, 15:10

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić poslao je u utorak pismo premijeru Srbije Aleksandru Vučiću u kojem od njega traži da mu da mesto lidera SNS i predsednika Vlade, kako bi ga zauzvrat podržao u trci za šefa države, ekskluzivno saznaje Kurir!Ova informacija nezvanično je potvrđena Kuriru u Predsedništvu Srbije, a kako priča naš izvor, ponuda je stigla u utorak u toku dana i prilično je iznenadila premijera.

- U tom pismu, Nikolić traži od Vučiča ili da ga ponovo podrži za predsednika, ili da se zamene, da Vučić njemu prepusti stranku da bi mogao da bude predsednik Vlade - prepričava izvor Kurira.
 Daj mi stranku i mesto premijera, pa ću te podržati Izbori-2016-sns-foto-kurir-1461534725-893389
Posle toga, usledilo je Predsedništvo SNS  a zakazan je i Glavni odbor SNS.
Podsetimo, Nikolić je na svom Tviter profilu sinoć objavio fotografije sa proslave Dana državnosti ispod kojih je napisao: "Nema uzmicanja ni povlačenja", a pojedini mediji su preneli da je odlučio da se kandiduje.
Za sada nije bilo zvanične potvrde ove informacije, ali su usledile burne reakcije političara.
 Daj mi stranku i mesto premijera, pa ću te podržati Glasanje-izbori-foto-dragan-kadic-1487249473-1106853
Vučić bez komentara na kandidaturu Nikolića
Tanjug je uspeo da stupi u kontakt sa predsednikom SNS i premijerom Aleksandrom Vučićem i, na pitanje o kandidaturi Tomislava Nikolića, Vučić je ćutao i nije dao nikakav komentar.
(Danijela Luković)



POLITIKA13:41, 16.02.2017
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Daj mi stranku i mesto premijera, pa ću te podržati Empty Re: Daj mi stranku i mesto premijera, pa ću te podržati

Post by Guest 16/2/2017, 15:16

Nikolic nema sanse
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Daj mi stranku i mesto premijera, pa ću te podržati Empty Re: Daj mi stranku i mesto premijera, pa ću te podržati

Post by Guest 16/2/2017, 15:20

Tko god pobijedio, osvjedočeni je prijatelj Hrvatske.  Blaga prednost Tomislavu.


 Daj mi stranku i mesto premijera, pa ću te podržati Tomislav6
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Daj mi stranku i mesto premijera, pa ću te podržati Empty Re: Daj mi stranku i mesto premijera, pa ću te podržati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum