ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rast BDP-a krajem 2016. skočio na 3,9%

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Rast BDP-a krajem 2016. skočio na 3,9% - Page 3 Empty Re: Rast BDP-a krajem 2016. skočio na 3,9%

Post by Kermit 13/2/2017, 15:59

Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:Mjeriti nezaposlenost a ne govoriti o zaposlenosti je suludo
zaposlenost je ostala na istoj razini, nezaposlenost pada iseljavanjem.. ali inače osjeti se nedostatak radne snage, pričao sa hrpom ljudi,  ne u svim branšama, ali ono prije par godina gdje su se ljudi tukli šakama za posao od 3500kn, sada već takve firme ne mogu se popuniti.. a fali i stručnih i majstorskih zanimanja  u građevini, jer građevinski se sektor oporavio, ovdje u dalmaciji sada građevinske firme non stop rade, ali im fali majstora, i zanatlija(otišli u njemačku) dok zanimljivo inžinjerea građevine još ima viška(frend mi tek sada prvi put počinje raditi kao inžinjer građevine u struci, i to preko veze )

problem je što su kod nas i inžinjeri strojarstva u izvoznim firmama plaćeni po 4500kn pa odlaze vanka, navodno HS produkt, izvozi stotine milijuna kuna oružja, posluje sa državom, plaća inžinjere strojarstva 4500kn, da im napuštaju firmu, da upadaju u probem radi toga, pa ako netko zna neku informaciju..
Ne zaposlenost je pala i po po Zavodu "broj zaposlenih također pao, za gotovo 20.000,"
ja podržavam iseljavanje, em manje će se hraniti ovi Kvislinzi, em lakše se diše.. u STu se zimi možeš besplatno navečer u centru parkirati.. lipo za izać vanka.. 

mogu misliti kako je u Osijeku pustinja...
U osijeku 90-tih i sve do 2007 nisi mogao voziti ujutro na posao, sada milina...navečer ko policijski sat, a koji i je de facto

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rast BDP-a krajem 2016. skočio na 3,9% - Page 3 Empty Re: Rast BDP-a krajem 2016. skočio na 3,9%

Post by Kermit 13/2/2017, 16:01

Osim toga Zavod je pooštrio pravila za nezaposlene tako da sada moraš svaki tjedan na neke registracije, savjetovanja i jednom ne dođeš opa brisanje, u biti Zavod svakoj vlasti služi radi falsificiranja podataka to je važan dio parazitskog organizma
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rast BDP-a krajem 2016. skočio na 3,9% - Page 3 Empty Re: Rast BDP-a krajem 2016. skočio na 3,9%

Post by Guest 13/2/2017, 16:06

asilovski wrote:Osim toga Zavod je pooštrio pravila za nezaposlene tako da sada moraš svaki tjedan na neke registracije, savjetovanja i jednom ne dođeš opa brisanje, u biti Zavod svakoj vlasti služi radi falsificiranja podataka to je važan dio parazitskog organizma
dobro si me sitija, moran poslati mail da me ponovo upišen.. 

upravo sam u procesu da žicam 5000kn od zavoda glede neke potpore hahaha :D  

iden poslati mail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rast BDP-a krajem 2016. skočio na 3,9% - Page 3 Empty Re: Rast BDP-a krajem 2016. skočio na 3,9%

Post by Kermit 13/2/2017, 19:07

Kažu na haerteu da sve toliko senzacionalno raste da nezaposleni misteriozno nestaju
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rast BDP-a krajem 2016. skočio na 3,9% - Page 3 Empty Re: Rast BDP-a krajem 2016. skočio na 3,9%

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum