ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako u Poljskoj ne plaćate alimentaciju, pratit će vas elektronskom narukvicom

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ako u Poljskoj ne plaćate alimentaciju, pratit će vas elektronskom narukvicom - Page 3 Empty Re: Ako u Poljskoj ne plaćate alimentaciju, pratit će vas elektronskom narukvicom

Post by Kermit 24/1/2017, 12:49

pa to imaš i kod nas, ali bez narukvica, ljudi idu u zatvor zbog ne plaćanja, ali imaš ti tu svašta, ljudi budu u obvezi plaćati par tisuća po djetetu, ali problemi nastaju kad dobiju otkaze ili im propadne posao, a žene navale i podnesu kaznene prijave same ili uz pomoć CZSS-a, a dok otac donese presudu za smanjenjem udržavanja ima već dosje.

Najbolje je što ovakva sranja tjeraju ljude od obitelji, djece, a kad im sjedne ova kalaštura pobjegnu, pa dok ih nađu prođe par godina

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ako u Poljskoj ne plaćate alimentaciju, pratit će vas elektronskom narukvicom - Page 3 Empty Re: Ako u Poljskoj ne plaćate alimentaciju, pratit će vas elektronskom narukvicom

Post by RayMabus 24/1/2017, 13:01

asilovski wrote:pa to imaš i kod nas, ali bez narukvica, ljudi idu u zatvor zbog ne plaćanja, ali imaš ti tu svašta, ljudi budu u obvezi plaćati par tisuća po djetetu, ali problemi nastaju kad dobiju otkaze ili im propadne posao, a žene navale i podnesu kaznene prijave same ili uz pomoć CZSS-a, a dok otac donese presudu za smanjenjem udržavanja ima već dosje.

Najbolje je što ovakva sranja tjeraju ljude od obitelji, djece, a kad im sjedne ova kalaštura pobjegnu, pa dok ih nađu prođe par godina
Pa normalno da necu kreirat obitelj s ovakvim zakonima : jedno dijete sam spreman prepustiti njoj i placat alimentaciju al ako su dva a mene se ništa nepita dakle ja nemam nikakvih prava nego sve odma njoj ....a onda neka ti država , Arapi musavi i ostala ciganlija pravi potomstvo pa njima traži alimentaciju i ucjenjuj ih u braku da ceš se razvest i uzet djecu a njega ostavit bez kuceta i maceta i to još da finacira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum