ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martina Dalić pod istragom jer brani kupnju INE,koju vodi njen muž

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Martina Dalić pod istragom jer brani kupnju INE,koju vodi njen muž - Page 3 Empty Re: Martina Dalić pod istragom jer brani kupnju INE,koju vodi njen muž

Post by vuksadinare 5/1/2017, 10:17

vili40 wrote:vuče,gotovo je sa njima,idući puta još možda pokoji mandat i poslije kukurikuuu paloma,kurac u ruku pa domaaa
jebote dat plenkiju apsolutnu vlast..strah me od toga i pomisliti...uzdam se u onaj dio hdz-a da ce mu namastiti dobro fotelju inace..i oni mogu po tom kukurikuuuu paloma,kurac u ruku pa domaaa.

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Martina Dalić pod istragom jer brani kupnju INE,koju vodi njen muž - Page 3 Empty Re: Martina Dalić pod istragom jer brani kupnju INE,koju vodi njen muž

Post by vili40 5/1/2017, 10:27

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:vuče,gotovo je sa njima,idući puta još možda pokoji mandat i poslije kukurikuuu paloma,kurac u ruku pa domaaa
jebote dat plenkiju apsolutnu vlast..strah me od toga i pomisliti...uzdam se u onaj dio hdz-a da ce mu namastiti dobro fotelju inace..i oni mogu po tom kukurikuuuu paloma,kurac u ruku pa domaaa.
Što su oni iz mosta prije izbora govorili,treba li podsjećati na to?I za to su dobili glasove pa tako i moj.Nismo glasali da sad tamo šute ko drek u travi.Nek idu u opoziciju,tamo će više koristi napraviti nego da sad drže lojtre.Plenki tvrdi da može i bez mosta pa nek izvoli,i on i ovi njegovi superhikovi.
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Martina Dalić pod istragom jer brani kupnju INE,koju vodi njen muž - Page 3 Empty Re: Martina Dalić pod istragom jer brani kupnju INE,koju vodi njen muž

Post by vuksadinare 5/1/2017, 10:36

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:vuče,gotovo je sa njima,idući puta još možda pokoji mandat i poslije kukurikuuu paloma,kurac u ruku pa domaaa
jebote dat plenkiju apsolutnu vlast..strah me od toga i pomisliti...uzdam se u onaj dio hdz-a da ce mu namastiti dobro fotelju inace..i oni mogu po tom kukurikuuuu paloma,kurac u ruku pa domaaa.
Što su oni iz mosta prije izbora govorili,treba li podsjećati na to?I za to su dobili glasove pa tako i moj.Nismo glasali da sad tamo šute ko drek u travi.Nek idu u opoziciju,tamo će više koristi napraviti nego da sad drže lojtre.Plenki tvrdi da može i bez mosta pa nek izvoli,i on i ovi njegovi superhikovi.
plenki je ogoljen...luk i voda..streber...i takav je najopasniji...ako mu se pruzi mogucnost da samostalno kreira vlast...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Martina Dalić pod istragom jer brani kupnju INE,koju vodi njen muž - Page 3 Empty Re: Martina Dalić pod istragom jer brani kupnju INE,koju vodi njen muž

Post by vili40 5/1/2017, 11:00

a dobro,onda nek dalje glume fikus
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Martina Dalić pod istragom jer brani kupnju INE,koju vodi njen muž - Page 3 Empty Re: Martina Dalić pod istragom jer brani kupnju INE,koju vodi njen muž

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum