ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?"

Go down

Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?" Empty Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?"

Post by jastreb 2/1/2017, 20:02

http://www.priznajem.hr/vjera/isus-se-iz-oluje-obratio-islamskim-militantima-rijecima-zasto-me-progonite/
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?" Empty Re: Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?"

Post by jastreb 2/1/2017, 20:07

U posljednje vrijeme sve više čuju se vijesti o čudesnim obraćenjima na kršćanstvo čak i najmilitantnijih džihadista.

Ovo ne može biti slučajnost.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?" Empty Re: Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?"

Post by jastreb 2/1/2017, 20:08

http://www.dnevno.hr/vjera/svjedocanstva/cbn-news-izvjestava-na-tisuce-muslimana-vida-isusa-u-snovima-vizijama-898860/#axzz4Ucbf0fEE
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?" Empty Re: Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?"

Post by Guest 2/1/2017, 20:19

Bog ne postoji, on je izmišljen kako bi ljudima dao nadu da će živjet i kad krepaju jer se ljudi naprosto ne mogu pomirit da postoji samo 1 život, a da je prije i poslije samo ništavilo. Pa traže smisao i izmišljaju bogove, anđele i druge stvari, samo što kad prestanu biti djeca prestanu vjerovati u djeda mraza.
A što se tiče religije - to je opijum za mase. Rimljani su prihvatili kršćanstvo da lakše drže ovčice na okupu jer bi se inače carstvo raspalo.

Bez Boga bez gospodara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?" Empty Re: Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?"

Post by red wolf 2/1/2017, 20:21

Bit će toga još...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?" Empty Re: Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?"

Post by mutava baštarda 2/1/2017, 20:30

red wolf wrote:Bit će toga još...
trče mali isilovac u selo vičući ćaća evo još jednog donesi brokve
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?" Empty Re: Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?"

Post by Guest 2/1/2017, 22:31

neće se to moći sve potamaniti bez male pomoći atoma
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?" Empty Re: Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?"

Post by danni1 2/1/2017, 22:35

Marx wrote:Bog ne postoji, on je izmišljen kako bi ljudima dao nadu da će živjet i kad krepaju jer se ljudi naprosto ne mogu pomirit da postoji samo 1 život, a da je prije i poslije samo ništavilo. Pa traže smisao i izmišljaju bogove, anđele i druge stvari, samo što kad prestanu biti djeca prestanu vjerovati u djeda mraza.
A što se tiče religije - to je opijum za mase. Rimljani su prihvatili kršćanstvo da lakše drže ovčice na okupu jer bi se inače carstvo raspalo.

Bez Boga bez gospodara.
Hvala bogu pa im se nije raspalo.

_________________
Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?" Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?" Empty Re: Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?"

Post by IL Risorto 2/1/2017, 23:01

jastreb wrote:U posljednje vrijeme sve više čuju se vijesti o čudesnim obraćenjima na kršćanstvo čak i najmilitantnijih džihadista.

Ovo ne može biti slučajnost.
Od koga dolaze takve vijesti ? Od Zrinke K. i njoj sličnih ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?" Empty Re: Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?"

Post by catabbath 3/1/2017, 00:19

jastreb wrote:Ovo ne može biti slučajnost.

Dobro im dođe to spomenuti kad traže azil u EU
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?" Empty Re: Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?"

Post by veber 3/1/2017, 01:11

jastrebe smanji brlju...

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?" Empty Re: Isus se iz oluje obratio džihadistima:Zašto me progonite?"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum