ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostani mi snažan, Izraele, 20. siječnja će brzo

Go down

Ostani mi snažan, Izraele, 20. siječnja će brzo Empty Ostani mi snažan, Izraele, 20. siječnja će brzo

Post by gargamel0101 Fri 30 Dec - 7:34

Izrael je formalno zahladio diplomatske odnose s 12 zemalja koje su u Vijeću sigurnosti u petak glasale za rezoluciju koja osuđuje gradnju novih židovskih naselja na okupiranom palestinskom teritoriju. Nazvavši tu rezoluciju sramotnom, izraelski premijer Benjamin Netanyahu kritizirao je i SAD, odnosno odlazeću administraciju predsjednika Baracka Obame, zbog neiskorištavanja američkog prava veta


http://www.vecernji.hr/svijet/donald-trump-ostani-mi-snazan-izraele-20-sijecnja-ce-brzo-1138665



gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Ostani mi snažan, Izraele, 20. siječnja će brzo Empty Re: Ostani mi snažan, Izraele, 20. siječnja će brzo

Post by gargamel0101 Fri 30 Dec - 7:36

 Ne možemo dopustiti takav prijezir i nepoštovanje prema Izraelu. U SAD-u su nekad imali velikog prijatelja, ali više nemaju. Počelo je vrlo lošim sporazumom s Iranom, a sad ovo s UN-om. Ostani snažan, Izraele, 20. siječnja brzo će doći – poručio je Trump.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum