ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resort Osenik

Go down

Resort Osenik Empty Resort Osenik

Post by Ringo10 Thu 29 Dec - 8:49

Kaže Kokošolinda da Hrvatima u BiH ne treba TREĆI


http://depo.ba/clanak/153609/sarajevo-resort-osenik-ovo-je-prvi-arapski-grad-u-bih-ali-dok-su-vlasnici-kuca-tu-ulaz-bosancima-nije-dozvoljen

https://www.youtube.com/watch?v=55Uhlm-48GM

Neka ona onda ide u BiH da živi i uživa u ovome u šta ISIL-Bakir pretvara Bosnu i Hercegovinu. 

I neka sa sobom povede što više velikih zagovornika cjelovite i unitarne BiH, recimo Mesića i slične.

Neka tamo uživaju u svome bratstvu i jedinstvu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Resort Osenik Empty Re: Resort Osenik

Post by Guest Thu 29 Dec - 8:57

Resort Osenik 56223091-2390-44a4-b00d-6ce50a0a0a6d-sarajevo-resort-osenik-3-preview
ovo je verovatno model jedinstvne bosne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Resort Osenik Empty Re: Resort Osenik

Post by Guest Thu 29 Dec - 9:03

interesantno, 
sa koliko energije hrvati u hrvatskoj
istrajavaju na zapostavljanju bh hrvata.
mi cemo verovatno podrzavati dejtonsku bih,
dokle god je to trpljivo, u nadi da ce se bosnjaci
okrenuti saradnji  u regionu, kao primarnom cilju,
a ne verovanju o povratku turske ili sl
takav pristup direktno vodi u problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Resort Osenik Empty Re: Resort Osenik

Post by Guest Thu 29 Dec - 9:08

mesic, picula, granic, 
pa oni bi opet overili vasingtonski ugovor,
samo ako bude bilo neke sanse :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Resort Osenik Empty Re: Resort Osenik

Post by jastreb Thu 29 Dec - 9:08

pizzon wrote:interesantno, 
sa koliko energije hrvati u hrvatskoj
istrajavaju na zapostavljanju bh hrvata.
mi cemo verovatno podrzavati dejtonsku bih,
dokle god je to trpljivo, u nadi da ce se bosnjaci
okrenuti saradnji  u regionu, kao primarnom cilju,
a ne verovanju o povratku turske ili sl
takav pristup direktno vodi u problem.
Još je interesantnije kako BH Hrvati u svemu slušaju Zagreb. Srbi u BIH bili su kudikamo pametniji i znali su u određenom trenutku odjebati sasrani Beograd i zahvaljujući tome danas imaju RS. Hrvati su imali HR HB,ali su popustili pod utjecajem posranog Zagreba i danas nemaju ništa.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Resort Osenik Empty Re: Resort Osenik

Post by jastreb Thu 29 Dec - 9:20

I kad mi neko kaže kako su Hrvati pobijedili u zadnjem ratu dođe mi da se nasmijem,iako to nije nimalo smiješno.

Hrvati su uz hrvatske Srbe najveći gubitnici. Sve što su Hrvati dobili u Bosni pripalo je Srbima i Muslimanima.

Ako ćemo o sukobu Srba i Hrvata u Bosni,tu je jasno da su nas Srbi teško rasturili i uzeli najveća rasadišta hrvatstva(Posavina,Potkozarje,Kotorvaroš,Teslić...)

Muslimani su nas isto dobrano razbili,a i poslije rata prevladavaju u nekad većinski hrvatskim krajevima.

Jedino što smo u ovom ratu dobili je ono što je ionako bilo naše i o čemu nije bilo ni najmanje sumnje da će nam to ikada biti dovedeno u pitanje,a to su oni najpasivniji i najsiromašniji krajevi u Hrvatskoj.

Hrvatska je teški gubitnik,pa ma koliko mi to nećemo priznati.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Resort Osenik Empty Re: Resort Osenik

Post by vuksadinare Thu 29 Dec - 9:33

jastreb wrote:I kad mi neko kaže kako su Hrvati pobijedili u zadnjem ratu dođe mi da se nasmijem,iako to nije nimalo smiješno.

Hrvati su uz hrvatske Srbe najveći gubitnici. Sve što su Hrvati dobili u Bosni pripalo je Srbima i Muslimanima.

Ako ćemo o sukobu Srba i Hrvata u Bosni,tu je jasno da su nas Srbi teško rasturili i uzeli najveća rasadišta hrvatstva(Posavina,Potkozarje,Kotorvaroš,Teslić...)

Muslimani su nas isto dobrano razbili,a i poslije rata prevladavaju u nekad većinski hrvatskim krajevima.

Jedino što smo u ovom ratu dobili je ono što je ionako bilo naše i o čemu nije bilo ni najmanje sumnje da će nam to ikada biti dovedeno u pitanje,a to su oni najpasivniji i najsiromašniji krajevi u Hrvatskoj.

Hrvatska je teški gubitnik,pa ma koliko mi to nećemo priznati.
ma jasta gubitnici smo...ajde brate mili ohladi se reka ce biti sampion
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Resort Osenik Empty Re: Resort Osenik

Post by jastreb Thu 29 Dec - 12:32

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:I kad mi neko kaže kako su Hrvati pobijedili u zadnjem ratu dođe mi da se nasmijem,iako to nije nimalo smiješno.

Hrvati su uz hrvatske Srbe najveći gubitnici. Sve što su Hrvati dobili u Bosni pripalo je Srbima i Muslimanima.

Ako ćemo o sukobu Srba i Hrvata u Bosni,tu je jasno da su nas Srbi teško rasturili i uzeli najveća rasadišta hrvatstva(Posavina,Potkozarje,Kotorvaroš,Teslić...)

Muslimani su nas isto dobrano razbili,a i poslije rata prevladavaju u nekad većinski hrvatskim krajevima.

Jedino što smo u ovom ratu dobili je ono što je ionako bilo naše i o čemu nije bilo ni najmanje sumnje da će nam to ikada biti dovedeno u pitanje,a to su oni najpasivniji i najsiromašniji krajevi u Hrvatskoj.

Hrvatska je teški gubitnik,pa ma koliko mi to nećemo priznati.
ma jasta gubitnici smo...ajde brate mili ohladi se reka ce biti sampion
A što su Hrvati to dobili? Furamo se na neku neovisnost. Pa neovisnost ima i Makedonija,pa čak i Crna Gora kojima to nije ni bilo u cilju.

Ali što su Hrvati konkretno dobili? Nisu dobili ništa. Samo su izgubili.

Hrvatsku smo imali i prije,dakle što smo napravili? Rastjerali ono sirotinje sa Bukovice i Korduna i sad tamo imamo pustu zemlju.

A najveća rasadišta hrvatstva su zauvijek ugašena.

Dakle nismo dobili ništa.

Pirova pobjeda.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Resort Osenik Empty Re: Resort Osenik

Post by vuksadinare Thu 29 Dec - 12:34

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:I kad mi neko kaže kako su Hrvati pobijedili u zadnjem ratu dođe mi da se nasmijem,iako to nije nimalo smiješno.

Hrvati su uz hrvatske Srbe najveći gubitnici. Sve što su Hrvati dobili u Bosni pripalo je Srbima i Muslimanima.

Ako ćemo o sukobu Srba i Hrvata u Bosni,tu je jasno da su nas Srbi teško rasturili i uzeli najveća rasadišta hrvatstva(Posavina,Potkozarje,Kotorvaroš,Teslić...)

Muslimani su nas isto dobrano razbili,a i poslije rata prevladavaju u nekad većinski hrvatskim krajevima.

Jedino što smo u ovom ratu dobili je ono što je ionako bilo naše i o čemu nije bilo ni najmanje sumnje da će nam to ikada biti dovedeno u pitanje,a to su oni najpasivniji i najsiromašniji krajevi u Hrvatskoj.

Hrvatska je teški gubitnik,pa ma koliko mi to nećemo priznati.
ma jasta gubitnici smo...ajde brate mili ohladi se reka ce biti sampion
A što su Hrvati to dobili? Furamo se na neku neovisnost. Pa neovisnost ima i Makedonija,pa čak i Crna Gora kojima to nije ni bilo u cilju.

Ali što su Hrvati konkretno dobili? Nisu dobili ništa. Samo su izgubili.

Hrvatsku smo imali i prije,dakle što smo napravili? Rastjerali ono sirotinje sa Bukovice i Korduna i sad tamo imamo pustu zemlju.

A najveća rasadišta hrvatstva su zauvijek ugašena.

Dakle nismo dobili ništa.

Pirova pobjeda.
pa ne moze sve uvijek ici kako se zamisli...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Resort Osenik Empty Re: Resort Osenik

Post by RayMabus Thu 29 Dec - 14:35

Nek samo ISIL radi shranja po Švabiji ....svaki novi napad je : sve bliže i bliže je ovima kraj i u Bosni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181997
2014-04-11


Back to top Go down

Resort Osenik Empty Re: Resort Osenik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum