ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda...

Go down

Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda... Empty Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda...

Post by v_vlado Fri 14 Aug - 7:11

ma šta reć,......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda... Empty Re: Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda...

Post by kic Fri 14 Aug - 7:28

puj zenske slike, puj supak bez dlaka :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda... Empty Re: Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda...

Post by danni1 Fri 14 Aug - 8:04

Što je gadljivo? Glupi novinari i fotografi ju slijede u stopu,prate svaki njen korak i pišu o tome. I sad takav naslov.
Gadljivo je al je gadljiv taj novinarski šljam koji pljuje sam po sebi u ovom slučaju.
Stoko novinarska prestanite objavljivati njene slike i pisati o njoj pa vam neće biti gadljivo. Kao da je ona kriva što seoski psi trče za njom i laju.

_________________
Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda... Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda... Empty Re: Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda...

Post by Guest Fri 14 Aug - 8:43

ja bi te futugrafe poslao da snimaju ISIS-ovce,situacju,ovo i ono,u onim pustinjskim fukoebinama,da pravo zarade svoj kruf..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda... Empty Re: Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda...

Post by v_vlado Fri 14 Aug - 21:07

danni1 wrote:Što je gadljivo? Glupi novinari i fotografi ju slijede u stopu,prate svaki njen korak i pišu o tome. I sad takav naslov.
Gadljivo je al je gadljiv taj novinarski šljam koji pljuje sam po sebi u ovom slučaju.
Stoko novinarska prestanite objavljivati njene slike i pisati o njoj pa vam neće biti gadljivo. Kao da je ona kriva što seoski psi trče za njom i laju.
i onda će biti da novinari ne prate dovoljno predsjednicu....tko hoće ,nek čita o njoj i ima njenu sliku na zidu....još se nije rodio tko je svima udovoljio...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda... Empty Re: Ovo već postaje gadljivo: Slikajte me, ja sam Kolinda...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum