ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar - Page 2 Empty Re: Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar

Post by kaya Thu 3 Nov - 17:28

michaellcmacha wrote:a ok onda tog lika strpat u zatvor, nebitno zbog čega i oduzet mu tu zgradu i ušparalo se 300 milja eura
Ne možes, podkupio je sud,političare,  hanfu, sve. Siva eminencija mu je mesic. 
Šteta sto su fulali ovi sto su ga htjeli razduziti. Ali ajd mozda ne budu tako šeprtljavi drugi put..


Last edited by kaja on Thu 3 Nov - 17:29; edited 2 times in total (Reason for editing : ..)

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar - Page 2 Empty Re: Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar

Post by debotoijusto Thu 3 Nov - 17:31

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:ok sve je vrlo vjerojatno tako kako navodite... sad se samo postavlja pitanje da li se taj prostor može prenamjeniti i koliko će to koštati, odnosno da li je to jedina opcija ili možda kbc osijeku i tom cijelom prostoru nije ni potreban... s obzirom da ljudi ionako iseljavaju.....

Gle pod br1 treba namaknuti sto milijuna eura koliko je izgradnja Eurodoma koštala. Znači treba tu zgradurinu koja uopće nije projektirana za bolnicu kupiti, ta zgradurina je na prodaju, nakon što je kupiš trebaš ulupati još 200 milijuna eura za adaptaciju da služi svrsi. to je već 300 milijuna eura.


nenormalno jebote...i nitko nista ( bar ja prvi put cujem za ovu transakciju uz peceno )
u kojem djelu grada ovo , kakve pristupne ceste/promet , komunalna mreza i sl. ? ima neka studija odrzivosti zgrade kao bolnice ?


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar - Page 2 Empty Re: Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar

Post by Guest Thu 3 Nov - 17:51

debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:ok sve je vrlo vjerojatno tako kako navodite... sad se samo postavlja pitanje da li se taj prostor može prenamjeniti i koliko će to koštati, odnosno da li je to jedina opcija ili možda kbc osijeku i tom cijelom prostoru nije ni potreban... s obzirom da ljudi ionako iseljavaju.....

Gle pod br1 treba namaknuti sto milijuna eura koliko je izgradnja Eurodoma koštala. Znači treba tu zgradurinu koja uopće nije projektirana za bolnicu kupiti, ta zgradurina je na prodaju, nakon što je kupiš trebaš ulupati još 200 milijuna eura za adaptaciju da služi svrsi. to je već 300 milijuna eura.


nenormalno jebote...i nitko nista ( bar ja prvi put cujem za ovu transakciju uz peceno )
u kojem djelu grada ovo  , kakve pristupne ceste/promet , komunalna mreza i sl. ? ima neka studija odrzivosti zgrade kao bolnice ?



Kriminal. Lumeni iz vlade kažu da ne moraju nužno iskeširati tom krimosu novac mogu mu ponuditi u zamjenu neko atraktivno lukrativno zemljište u vrijednosti te nekretnine koja je totalno fulani projekt sagrađena je da bi krimos oprao novac.

„Mi smo u vlasništvu Vlade i siguran sam da postoje određene nekretnine u našoj domovini kojim se može obeštetiti sam vlasnik“, izjavio je za RTL televiziju Vlatko Kopić, zamjenik ravnatelja KBC Osijek potvrdivši kaknjeo su razgovori o preseljenju KBC-a u kompleks Eurodoma pokrenuti tijekom posjeta bivšeg ministra zdravlja Nakića i bivšeg ministra regionalnog razvoja Tolušića nastradalom KBC-u.

Info: http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=64634#ixzz4Oxmpt0Zk

Asila bolje zna gdje je to i sve. inače na tom mjestu je nekad bilo javno stratište sa vješalima englezi bi rekli gallows pole.

Na mjestu današnjeg Eurodoma, koji se nalazi na križanju Vukovarske i Trpimirove ulice, nalazilo se javno stratište s vješalima. Tu se nalazilo i kameno raspelo oko kojega je, naknadno 1780. izgrađena kapelica Kamenitog križa, koja je bila prebačeno u restauratorsku radionicu Konzervatorskog odjela u Osijeku gdje je obnovljena. I nikada više vraćana na to mjesto. Danas se ona nalazi na mjestu preko puta Eurodoma.

Atraktivan i neobičan položaj zapeo je i Hitleru za oko, te je na mjestu kapelice sagrađena velika i reprezentativna zgrada - Radnički dom. Podigli su ga Nijemci i bio je vrhunski primjer nacionalsocijalističke arhitekture. Kao autor Radničkog doma naveden je Albert Speer, poznati Hitlerov arhitekt i ministar ratne proizvodnje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar - Page 2 Empty Re: Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar

Post by michaellcmacha Thu 3 Nov - 18:12

kaja wrote:
michaellcmacha wrote:a ok onda tog lika strpat u zatvor, nebitno zbog čega i oduzet mu tu zgradu i ušparalo se 300 milja eura
Ne možes, podkupio je sud,političare,  hanfu, sve. Siva eminencija mu je mesic. 
Šteta sto su fulali ovi sto su ga htjeli razduziti. Ali ajd mozda ne budu tako šeprtljavi drugi put..
pa dobro ako je to tako i ako smo svega toga svjesni a nije nam smetnja onda nema potrebe da svi stalno o nečem i u vezi nečeg grintamo.... jbg ja kad sam rekao da u ovoj državi ima cca 30 000 viška ološara koji nas uništavaju sustavno i da bi prije svega to trebalo riješiti, onda su mi svi skočili za vrat i poprijavljivali me gdje su god stigli....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar - Page 2 Empty Re: Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar

Post by debotoijusto Thu 3 Nov - 18:18

nisam upoznat s ovim , odlican tekst si iskopao , kolega ;) imas + koji oduzeh kolindi danas

Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar - Page 2 160118_clip_image002


http://www.osijeknews.hr/clanak/hitler-financirao-gradnju-osjeckog-radnickog-doma-mjesto-danasnji-eurodoma


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar - Page 2 Empty Re: Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar

Post by michaellcmacha Thu 3 Nov - 18:21

Hićo je uglavnom gradio kvalitetno i svrhovito.... meni je fascinantan onaj blok zgrada na baltičkoj obali....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar - Page 2 Empty Re: Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar

Post by kaya Thu 3 Nov - 18:42

michaellcmacha wrote:
kaja wrote:
michaellcmacha wrote:a ok onda tog lika strpat u zatvor, nebitno zbog čega i oduzet mu tu zgradu i ušparalo se 300 milja eura
Ne možes, podkupio je sud,političare,  hanfu, sve. Siva eminencija mu je mesic. 
Šteta sto su fulali ovi sto su ga htjeli razduziti. Ali ajd mozda ne budu tako šeprtljavi drugi put..
pa dobro ako je to tako i ako smo svega toga svjesni a nije nam smetnja onda nema potrebe da svi stalno o nečem i u vezi nečeg grintamo.... jbg ja kad sam rekao da u ovoj državi ima cca 30 000 viška ološara koji nas uništavaju sustavno i da bi prije svega to trebalo riješiti, onda su mi svi skočili za vrat i poprijavljivali me gdje su god stigli....
Da, znam. Govna.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar - Page 2 Empty Re: Potpna propast Osijeka: KBC seli u propali trgovački centar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum