ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dežulović i EPH moraju platiti 350 000 kuna... zbog govora mržnje prema katolicima

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dežulović i EPH moraju platiti 350 000 kuna... zbog govora mržnje prema katolicima - Page 2 Empty Re: Dežulović i EPH moraju platiti 350 000 kuna... zbog govora mržnje prema katolicima

Post by tukatukac 19/4/2014, 23:12

debotoijusto wrote:http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/176012/Default.aspx

tekst je malo izmakao kontroli , zasluzena kazna .... dalo bi se raspravljati o slobodi govora te tekstovima suprotne strane no nije tema
Ne shvacas kako se "pila okrece" pa sada se dogadja da toboznja "sloboda govora" u Hrvatskoj pocinje smetati autorima te "slobode"............govora...........

Javno glasilo, tj. novina, mora paziti kome sve daje da pise..........te sukladno tome platiti i kazne za napisano sto nije sukladno novinarskom pozivu niti temi...........vrijedjanje ljudi koji su podnijeli neki zahtjev................?????????????????????????

Tema i jeste selektivno pristupanje "slobodi govora" u smislu odgovaranja dnevnoj politici ili neodgovaranja....................a takodjer i selektivnog postupanja kod financijskih dugova drzavi.....gdje se nekima oprastaju dugovi i prave predstecajne nagodbe, dok drugi propadaju a nisu ni duzni.......

Nezgodno je to.

tukatukac

Posts : 138
2014-04-14


Back to top Go down

Dežulović i EPH moraju platiti 350 000 kuna... zbog govora mržnje prema katolicima - Page 2 Empty Re: Dežulović i EPH moraju platiti 350 000 kuna... zbog govora mržnje prema katolicima

Post by Guest 20/4/2014, 13:18

markabc wrote:
cassanowa wrote:
marcellus wrote:Kolko je tebi naplatilo za govor mržnje, nije li ono tebe tužilo svojevremeno zbog nekih pedera?
Kad vidim ove cifre, lišo sam prošo... meni je zbog verbalnog delikta rebnulo petaka, prije godinu ipo otprilike... e, i nisam ti zahvalio što si bio onda pokrenuo akciju... evo sad to činim..

kakvu akciju? kaj je bilo?
Pa kolegu je netko sa onog foruma prijavio policiji zbog govora mržnje i onda mu je policija i sudstvo sjeli za vrat pa je to obavljeno u medijima a netko je čitao i povezao konce te je marc pokrenio inicijativu da skupimo lovu koliko možemo da platimo kaznu za kolegu cassanowu no on je to odbio i zahvalio se svima koji su mu dali podršku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dežulović i EPH moraju platiti 350 000 kuna... zbog govora mržnje prema katolicima - Page 2 Empty Re: Dežulović i EPH moraju platiti 350 000 kuna... zbog govora mržnje prema katolicima

Post by markabc2 20/4/2014, 13:26

tre91 wrote:
markabc wrote:
cassanowa wrote:
marcellus wrote:Kolko je tebi naplatilo za govor mržnje, nije li ono tebe tužilo svojevremeno zbog nekih pedera?
Kad vidim ove cifre, lišo sam prošo... meni je zbog verbalnog delikta rebnulo petaka, prije godinu ipo otprilike... e, i nisam ti zahvalio što si bio onda pokrenuo akciju... evo sad to činim..

kakvu akciju? kaj je bilo?
Pa kolegu je netko sa onog foruma prijavio policiji zbog govora mržnje i onda mu je policija i sudstvo sjeli za vrat pa je to obavljeno u medijima a netko je čitao i povezao konce te je marc pokrenio inicijativu da skupimo lovu koliko možemo da platimo kaznu za kolegu cassanowu no on je to odbio i zahvalio se svima koji su mu dali podršku.


hvala... propustio sam to
markabc2
markabc2

Posts : 25
2014-04-19


Back to top Go down

Dežulović i EPH moraju platiti 350 000 kuna... zbog govora mržnje prema katolicima - Page 2 Empty Re: Dežulović i EPH moraju platiti 350 000 kuna... zbog govora mržnje prema katolicima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum