ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Wed 28 Sep - 12:54

Samsung los? Sta da ja kazem za Lumiu koju dva puta dnevno punim.

Pijem caj i citam knjigu,divno je biti na poslu

Arwen

Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 28 Sep - 13:11

Lejduša wrote:Samsunzi su losi mobiteli :(


šljamsung...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 28 Sep - 13:32

Da.
Citam svasta o samsngu...
Hvala bogu pa sam sony na kraju uzela
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 28 Sep - 13:41

Ja imam Samsung i super mi je....iPhone baš i ne volim...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 28 Sep - 13:43

Zagy wrote:Ja imam Samsung i super mi je....iPhone baš i ne volim...


i ja sam takav bio, a onda sam uzeo iPhone-i rodio sam se... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Wed 28 Sep - 14:24

iphone=shit
ja sam jedini u firmi odbio shit i kupio si lg
kao sto nemam ni ejplsit od prenosnika na koji nemres nikaj instalirat.
uredno koritim lenovo.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Wed 28 Sep - 15:43

Jučer odem do Lidlare. Ta Lidlara postala ka humanitarni hangar sa odjećom, tamo 90tih za vrijeme rata. Naprdili one željezne košare a u košarama nema čeg nema... od gaća za bebe do ronilačkih odijela za ronjenje na dubinama većim od 10 kilometra. Naroda oko tih košara, ka da se dijeli džaba. Kako ko uzme koji komad robe, tako ga odma diže uzrak i rukama širi da vidi el mu paše. Kako ko skuži da mu ne paše, odma ljut počne vrtit glavom lijevo-desno... jer jebi ga... ostao zadnji primjerak rozih štrampli na cvjetiće i bubamare, al nepaše mu nikako. Najgore su pak žene koje u lidlaru dovuku dijete pa ih zakači zadnji komad robe, majket mile, jedna mater uzela malog pa mu navlači dolčevitu... a dolčevita mala. Grebe mali rukama, oće se udavit, al mati ne popušta, viče „Taman ti je!“. Gledam ja malog, punašak onako, vidi se da puca od zdravlja, a dolčevita ga stegla... nit ima jadan zraka, nit je više punašak... pojela ga dolčevita jebate... mali ka da ima 10 kila. Napela se ona dolčevita nanjem, reko uzme li mali zraka punim plućima, dolčevita će eksplodirati... pobće nas dolčevita sve odreda. Onda je mati ipak skužila da je dolčevita mala jer je mali poplavio ka nožni palac kad zapneš njime o rub kreveta. E... al sad ga jebi, nemeže mati skinut dolčevite sanjeg. Sagno se mali, a mati sa leđa čupa dolčevitu. Išlo to nekako do pola trbuha, a onda kad je zapelo... malo falilo da se mati nogom upre o košaru sa robom, al joj valjda bilo neugodno. Vuče ona malog po Lidlari ka šoping kolica. Jauče mali, mati viče „Nije to ništa!“. Bile nekve brusilice na akciji... reko da kupim brusilicu pa načmem dolčevitu po boku, moždabse mali oslobodio... il da zovem GSS. Ja ne dovrši misao, kad mati taman skinu dolčevitu sa malog... a malom kosa ka Ajnštajnu... razletile se one dlake uvis od elektriciteta, u malome iljadu ipo volti, zuji ka trafostanica.
Baba je ipak najviše... logično... jer penzije su take da se jedino u lidlarovoj košari mogu obući... a što je najbolje... babe kupuju majice sa bejzbol motivima. Kad obuče taku majicu, ne znaš više el baba baba il ide u srednju školu.

Nego... ja htjede reći da sam bio na voću i povrću. Naletim baš na lijepe smokve. I tako... natrpam edno kilu smokvi u vrećicu... dignem pogled... a ono... nije kila 3 kune neg jedna smokva 3 kune. Alo!? Jedna smokva 3 kune!? To ti za kilu trebaju dva jamca na blagajni i kredit od 2 iljade eura. Da jedna smokva 3 kune!?... pa pičkat materna smokvo! Kaka je to smokva? Pa Elvis Prisli da ju je osobno žvakao pa pljunuo... neb bila 3 kune. Odakle je došla da je 3 kune komad?... iz Svemira u pizdu maternu?... ispala vanzemaljcu sa viličara dok je prolazio kraj Zemlje? Pa krutejebo, kila smokvi skuplja neg kila kokaina!?

Ovo sve ošlo u krasni kurac...



e, na ovo sam se bas nasmijala :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Wed 28 Sep - 16:02

jel to udba napisao?
on ima takve upise da riknes od smijeha

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 28 Sep - 16:12

Iphone je ogranicen
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 28 Sep - 16:24

Ja sam imala iphone ljts
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Wed 28 Sep - 16:29

Zagy wrote:Ja sam imala iphone ljts

to neka limited edition ? :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 28 Sep - 16:41

Ljubi te sestra :D

Ako može ljtb
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Wed 28 Sep - 16:48

a bokte, ja pomislila tajpfeler neki :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 28 Sep - 16:53

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 28 Sep - 18:42

Eta se to dogada u splitu? Citam o nekoj pucnjavi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Wed 28 Sep - 18:56

Lejduša wrote:Eta se to dogada u splitu? Citam o nekoj pucnjavi?
ma nikaj, malo se propucavali.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 28 Sep - 18:57

Ovaj moj muž neće kolača drugi dan....koja fina gubica!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Wed 28 Sep - 19:08

ja necu ni prvi dan.
vidis kako imas dbrog muza.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 28 Sep - 19:11

Zato i jesi tako mali,jer ne jedeš kolače
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Wed 28 Sep - 19:53

Android mi je drazi ...tako da mi je samsung bolji od iphonea...vise daje ...korejac je uvijek pouzdaniji od jenkija

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Wed 28 Sep - 20:00

Zagy wrote:Zato i jesi tako mali,jer ne jedeš kolače
zato te i volim, nemas dlake na jziku.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum