ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sukob na protestu u SAD,ima ranjenih

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sukob na protestu u SAD,ima ranjenih - Page 2 Empty Re: Sukob na protestu u SAD,ima ranjenih

Post by Guest Thu 22 Sep - 11:08

Sora wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:pa kuci sam haha,ko ce me pendreciti,jos svi spavaju haha
jocolor ...znas kako su nas mame tjerale u kuću!!!..kad je bilo neko sranje vani,makar i obicna kiša.. jocolor
E to se shecam
To bilo za vrijeme socijalistickog mraka
Onda je bio mrak zadjecu vrlo opasan
Jeo malu djecu. Tj Komunjare oni su malu djecu cerecili i bacali u jame
Msmicu im
A tek udba ?
Ajmeeee :streber
A jok..nego su nas mame pazile..bilo je mirno i sigurno tada,kutjna vrata otkljucana preko cijela dana..susjedi su se cuvali medjusobno i pomagali..danas quratz

Guest
Guest


Back to top Go down

Sukob na protestu u SAD,ima ranjenih - Page 2 Empty Re: Sukob na protestu u SAD,ima ranjenih

Post by crvenkasti Thu 22 Sep - 14:23

Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:pa malo imaju srodnosti..akcenat,gramatika,mi sve super,samo jos filam fond rijeci..toga nikad dosta..
ja bi volio nauciti ruski,a mislim da mi nebi bio problem jer je dosta slican srpskom

Mi ne možemo, ruski je na ćirilici.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Sukob na protestu u SAD,ima ranjenih - Page 2 Empty Re: Sukob na protestu u SAD,ima ranjenih

Post by Winter is coming Thu 22 Sep - 14:29

pa nisam ni rekao da mozete

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sukob na protestu u SAD,ima ranjenih - Page 2 Empty Re: Sukob na protestu u SAD,ima ranjenih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum