ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by RayMabus 30/7/2015, 09:54

Reditelj Oliver Frljić želi ovim razgovorom da se suprotstavi glorifikaciji rata, pa se veče u Rijeci najavljuje i kao "mirovni kontrapunkt" kninskoj proslavi. Za sve koji žele da budu prisutni izdaju se posebne akreditacije i biće izuzetno veliko obezbeđenje, jer se očekuju i incidenti.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:559992-Frljic-u-Rijeci-organizuje-kontra-Oluju
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by jastreb 30/7/2015, 13:15

Frljić je u kazalištu ono što je u rocku LET3.

U prvom redu žele izazvati pozornost i stvoriti ekscesne situacije.

I to im vrlo lako polazi za rukom,ali ne zahvaljujući nekoj njihovoj sposobnosti,već blagodareći gluposti hrvatske desnice.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by jastreb 30/7/2015, 13:17

Ovo je pravo vrijeme za pisanje knjiga,organiziranje predstava,ili pjevanje pjesama koje vrlo lako mogu postati hitovi,ali ne zahvaljujući nekoj svojoj vrijednosti (mada ni takva djela nisu ovdje isključena) već u prvom redu zahvaljujući hrvatskoj desnici koja bi kontra tih djela organizirala "oštre" prosvjede i tako im napravila besplatnu reklamu.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by jastreb 30/7/2015, 13:22

Recimo ja,kao književnik prepoznao sam vrijeme u kojem bi moj roman "Hrvatski Mefistofeles" (koji je u fazi nastajanja) ,postigao ogroman uspjeh kod publike,jer bi bio proskibiran od strane dežurnih čistunaca i pripadnika CUH-a,kao i udruga "Šator",a to je vrijeme prepoznao i Frljić.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by kic 30/7/2015, 13:22

dakle problem je u isproviciranima? maknimo njih, i koga ce provokator izazivati? maknimo provokatora pak i bude mir..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by Guest 30/7/2015, 13:24

kic wrote:dakle problem je u isproviciranima? maknimo njih, i koga ce provokator izazivati? maknimo provokatora pak i bude mir..
Frljić je smrdljiva smegma. Karikaturalna verzija Čička s početka 90-tih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by jastreb 30/7/2015, 13:30

kic wrote:dakle problem je u isproviciranima? maknimo njih, i koga ce provokator izazivati? maknimo provokatora pak i bude mir..

Čuj,ne živimo u šerijatu,u inkviziciji,niti u kakvom totalitarnom režimu.

Čak ni Yu komunisti nisu napadali Smoju koji ih je ismijavao.

Prema tome ne samo da je Frljića nemoguće spriječiti u umjetničkom izričaju,već će mu se napadima na njega samo podići interes za predstave,a samim tim i popularnost.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by kic 30/7/2015, 13:40

problem je sto on to radi s rezimske pozicij3.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by Guest 30/7/2015, 13:43

Nikad se cudu nacuditi,gdje su te pichqe bile kad se trebalo fajtati..svoju retardiranu balavurdiju su poslkanjali po svabiji i Osterajhu,kao nea izmjena studenata,qrc-plca,pa nes studiraju,pa ovo pa ono...cim se smirilo,odmah se iz štakorskih jazbina izvukli i seru..nisam protiv demokracije i prava da svatko kaze svoje,ali je ovo mulj muljeva..Ebo im psmtr..puno puta..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by jastreb 30/7/2015, 14:45

Čuj,samo se nemojte sada baviti nastupima onih revaca po Lici,Baniji i Dalmaciji na pravoslavnim svetkovinama,jer tu ispadate smiješni dozlaboga.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by IL Risorto 30/7/2015, 16:28

albatros wrote:Recimo ja,kao književnik prepoznao sam vrijeme u kojem bi moj roman "Hrvatski Mefistofeles" (koji je u fazi nastajanja)...
Ma jesi li to ti ptičice ? :^0 kako te samo nisam odmah prepoznao  lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by v_vlado 30/7/2015, 18:24

A zašto Rijeka???
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by jastreb 30/7/2015, 18:33

Antif_No1 wrote:
albatros wrote:Recimo ja,kao književnik prepoznao sam vrijeme u kojem bi moj roman "Hrvatski Mefistofeles" (koji je u fazi nastajanja)...
Ma jesi li to ti ptičice ? :^0 kako te samo nisam odmah prepoznao  lol!
jocolor
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by IL Risorto 30/7/2015, 19:09

dobro si se kamuflirao,jesi li ti preživio na net.hrU ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by jastreb 30/7/2015, 20:15

Antif_No1 wrote:dobro si se kamuflirao,jesi li ti preživio na net.hrU ?

Da. javim se tu i tamo sa kojim člankom.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by IL Risorto 30/7/2015, 20:20

Sinoć sa malo bacio oko,da vidim ima li preživjelih i vidim da je najaktivniji sad tamo ona nesreća Gromovnik.Pozdravi ga i reci mu kako sam po kazni poslan nazad u pakao.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by jastreb 30/7/2015, 20:21

Gromovnik je ondje postao najveći protivnik Marcellusu i onom germaniziranom Slavoncu.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by IL Risorto 30/7/2015, 20:23

Vidio sam,čak i navijam za njega :D
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by jastreb 30/7/2015, 20:28

Dobro.

Nego može li analiza moje teme otvorene na ovom forumu u pdf povijest?

O nekim hrvatskim krajevima koji su u 2.svj.ratu bili orijentirani na neku od tri strane.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by IL Risorto 30/7/2015, 20:31

Misliš moja analiza ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju  Empty Re: Frljić u Rijeci organizuje kontra-Oluju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum