ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) ''

Go down

'' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) '' Empty '' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) ''

Post by Guest 29/7/2015, 21:48

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/insajderski-izvjestaj-otkriva-kako-cipras-ima-ogroman-problem-u-sirizi-i-da-sporazum-s-eu-uopce-nije-siguran/

Kad krene ljevičar na ljevičara... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) '' Empty Re: '' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) ''

Post by Yehudi 29/7/2015, 22:06

TRANSKRIPTI RASKRINKALI TAJNU Varoufakis je s hakerima imao plan B za munjeviti bijeg iz eurozone: 'Tsipras se uplašio pa sam dao ostavku'

'' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) '' Varoufakis_866501S1

http://www.jutarnji.hr/transkripti-raskrinkali-nevjerojatnu-tajnu-varoufakis-je-s-hakerima-imao-plan-b-za-munjeviti-bijeg-iz-eurozone/1389437/

Prema Varoufakisovoim riječima, njemački ministar financija Schäuble rekao mu je da će ga Grexit opremiti s dovoljno terorizirajuće moći da nametne Francuskoj ono čemu se Pariz dugo opire: prebacivanje odlučivanja o budžetu iz Pariza u Bruxelles.


------------------------------------------------------


  EU je  -ibdustrijsko-špijunsko-vojno-obavještajna- klika


 kojojje cilj porobiti i opljačkati, uništiti manje narode .
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

'' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) '' Empty Re: '' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) ''

Post by Yehudi 29/7/2015, 22:14

OTKRIVENO ŠTO JE NA SAMRTI REKAO SMAKNUTI BIVŠI ŠPIJUN LITVINENKO


  -Zadnje riječi glase :  Mama pojeo sam govno.


Obama mi je ubacio otrov u čaj. Njegovi su me


agenti ubili. 


Javi slobodnom Svijetu da me je otrovao

-ubama-isis.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

'' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) '' Empty Re: '' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) ''

Post by Guest 29/7/2015, 22:17

Yehudi wrote:OTKRIVENO ŠTO JE NA SAMRTI REKAO SMAKNUTI BIVŠI ŠPIJUN LITVINENKO


  -Zadnje riječi glase :  Mama pojeo sam govno.


Obama mi je ubacio otrov u čaj. Njegovi su me


agenti ubili. 


Javi slobodnom Svijetu da me je otrovao

-ubama-isis.
ovo zadnje je interesantno..na kraju krajeva,jel Nigga Nigga..jeste,jel Khozoep Khozoep-jeste..cemu se onda cuditi sranjima po svijetu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) '' Empty Re: '' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) ''

Post by Yehudi 29/7/2015, 22:29

Najgori ""predsjednik" Amerike ikada.


 Kad njime nije zadovoljan - Glavni Rabinat- 

jasno da nisam niti ja zadovoljan.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

'' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) '' Empty Re: '' Insajderski izvještaj otkriva kako Cipras ima ogroman problem u Sirizi (i da sporazum s EU uopće nije siguran) ''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum