ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 20/7/2015, 21:33

uskoro ce ti se nesto lijepo desit, med

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 20/7/2015, 21:43

Ma dešava mi se stalno, ali to je super poruka :)
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/7/2015, 23:26

hm.. svašta!
drž se, medić!


što je fino vani, baš začuđujuće svježe.. cheers

želim kišuuuu

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 10:02

Dobro jutro! :coffee

37 danas...treba odradit smjenu na poslu u sauna uvjetima...mušterije se stalno žale i ka ne razumijem da jedna Rewe koncerna ne želi priuštit klimu i radnicima i mušterijama....

Med hoce snositi posljedice kakve ta osoba? 

Mora da je to neki uhljeb od osobe upao preko veze? 

Mozda te ne voli....


Imala sam osu i dnevnoj...strah me insekata i uzmem novine da ju ubijem,ali prvo pomislim "daj molim te odleti van da te ne moram ubiti!" I ona odleti kroz prozor! :D super!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 10:16

Dobro jutro.

Vrelo je. U doslovnom smislu rijeci. I zagusljivo.
Danas imamo goste.
Na more cemo navecer...da se ohladimo...

Trebam u ducan po kruh i jos neke namirnice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 10:23

Kod mene u stanu nije vruće posto smo pod sumom....veliki prozor zatamnim zavjesama i Otvorim samo mali koji gleda na sumu i tu ulazi friski zrak...zimi je vio hladan,zato je sada optimalan...za par dana stavljamo roletne pa će bit jos bolje...sve bi to bilo super da ja ne moram van...


Uvijek prije posla naidjem u spar po jauzu...oni naviju klimu na 15 gradi valjda...nije ni to normalno...20 gradi razlike...toplotni udar dobiješ i razboliš se samo tako...ne volim pretjerivanja....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 13:13

Dosao decko od razgovora sa starom. Ljut je i nadrkan.

Danas kada mi starci dodu odoh doma.

Nek se jebu svi skupa i rade incest ako ce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 13:17

Mogla sam ocekivat i tako nesto.

On samo majku slusa ionako. Ja mu ocito ne znacim pola kurca.

Najgore od svega mi je sta sam zaljubljena.

Mozda bih onim narkomanima koji su me davili vise znacila nego ikome...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 21/7/2015, 13:45

uzmi tjedan odmaka, srsly.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 14:01

Ma ne znam dali su takvi ljudi vrijedni mojeg zdravlja.

Iovako ionako sam u kurcu. Jos mi samo treba da psihicki potonem.

Njemu sam pokusala objasnit, ali eto...doso doma i vec je brani. Ona ionako uvijek dobi sto god zeli.
A realno gledajuci ja mu nisam bitna. Da jesam bio bi musko jednom u zivotu. Nije me branio ni kada je neki tip rekao da ce me prebit a kamoli pred majcicom zlatnom.
Rekla mi je i doktorica zasto to sama sebi radim. Ona vec zna sto se dogodilo i kod mene doma i medu mojima. Iako mi je prije savjetovala da odem sa deckom sada se bas iznenadila.
U subotu sam navodno imala panicni napadaj. Pitam de zbpg cega... To i vrucina... Zato sam imala one mucnine... Tlak je isto nizak bio.


Kada sve skupimo najvise sam razocarana u njega. I vidim da nema pomaka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 14:01

Inace mpja doktproca opce prakse je doktorica i cijeloj mojoj familiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 21/7/2015, 14:16

locirati, nabubati, i onda opet :^^ nikad muskih od istrijana..

ozb though, ne govorim nista sto i sam ne bi napravio, otisao, ako su tvoji bitniji od mene i tebe, eto ti ih..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 14:39

Slažem se sa kicom...nikad muskarca od maminog sinčića....ako ne zna sam dalje evoluirat,ostavi ga,molim te...osjećaji prodju,pogotovo ako se po njima gazi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 15:20

To mi jako smeta. U nasoj vezi sam ja musko. To mi i pase ponekad...ali nekad mi je potrebna i potpora i zajednistvo koje mi nemamo.

Cim njegova mama zaplace sva paznja ide njoj. I uza sve stvori mu griznju savjesti...

Ali ja stvarno ne znam kako on planira nastaviti zivjeti zivot koji zivi? Zalio mi se i ja sam ga savjetovala. Ali da u dvije godine nista nije urodilo plodom... !

Danas sam mu rekla da odabere hoce li sa mamom ili samnom zivjeti. I umkesto da kaze da hoce samnom on mi kaze da on nista ne valja i da otidem kuci ako sam tu nesretna...
Dobro...on je jos jako mlad. Pogotovo muski nesto kasnije sazriju.

Vljda ce mu doci kad tad iz guzice u glavu.

Cijeli zivot mu mama kroji.


A pitam se koja zenska bi trpila sranja dvije godine i prala mu gace i kuhala rucak...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 15:21

I slazem se da nikad muskog od maminog sina.
Imam oca koji je mamin sin.

Evo slavit ce uskoro 59 godina a veci je mamin sin sada nego sto je kao decko bio.
Od takvog kruha nikada.
Propustio je sto prilila zbog mame.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 15:43

:rain :wait: :rain :mog :nb :stare: :fu: :omg :rain

:srednji: :srednji: :srednji: :srednji: :srednji: :drinks :megaman-headbang :yaay :yaay :yaay :yaay :yaay
:toing :toing :toing :toing :toing :toing :toing :toing
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 15:45

Zasto srljaš u isto sto imas kod kuće i jos k time toliko prezireš lady?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 21/7/2015, 17:32

ajme lejdi, nemoj mi reci da ti je decko onaj sto nije nista napravio kad te neko djubre maltretiralo ?


ja, koja sam zensko, bi svoje branila pa makar dobila batina
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 21/7/2015, 17:40

:wocha:
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 17:44

I jos nešto...mami ne može odgovoriti i pokazati joj gdje joj je mjesto,ali tebi može?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2015, 18:17

kic wrote::wocha:
Kaze najveci pacifist emosaurus ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum