ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 19/7/2015, 12:09

Ti si neka faca, ono ka... B-)

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/7/2015, 12:11

betty.boop wrote:nemam susilicu, nemam sunca :|
ja sam anti-beduin :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 19/7/2015, 12:11

betty.boop wrote:nemam susilicu, nemam sunca :|
No No

Sušilice su užas, fala Bogu na buri i suncu  bounce

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/7/2015, 13:24

Ja imam kombiniranu ali suši po 3-4 sata i radije sušim na žici u sobi na sunčanoj strani...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/7/2015, 13:40

I ja susim na terasi robu.

Susilice su mi koma.


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 19/7/2015, 15:12

Baš je pametno što sam odlučila nakuhat za slijedeća 3 dana. I to baš sad, na 37 stupnjeva.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 19/7/2015, 15:29

:^0 :^0 :^0

I to treba znat!

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/7/2015, 16:06

Bio na svom faksu danas  :|

Osjecao sam se lose u najmrskijem gradu , stoga sam odmah otrcao u prvu kladionicu i uplatio protiv osijeka 
nema veceg gusta za igrat kontra govana u njihovoj shithole  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/7/2015, 21:35

Ku-ha-nje! 


Završio rockas,Minionsi su bas zabavni...sutra prva i onda odo na bazene...jedno popodne samo za mene...:zen


Fali mi marco a on do godišnjeg na selu provodi godišnji s babom i didom...znam da on uživa al meni fali...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/7/2015, 22:21

Treba mi savjet ako tko zna.....htjela bih otici negdje kad budemo kuci,posjet nekoj znamenitosti na jedan dan.....Ilok,kopacki rit ili nesto slicno.....ne znam da li otici samostalno ili preko turisticke agencije.....?


Imaju aljmas ili erdut sta za vidjeti i prosetati se?

Nellshe znas ti nozda?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/7/2015, 23:06

Plitvicka jezera :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/7/2015, 06:09

Daleko je...ja bih u Slavoniji nešto...


Najgore mi se probuditi i spremiti kad radim prvu,čim izadjem iz kuće lakše je...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/7/2015, 06:21

:^0 ponedjeljak :freddie





































































Not
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/7/2015, 07:35

kakva nooooooć

nikako zaspat.. nakon sat vremena vrtnje po krevetu, pita sestra onak preko fejsa E, SPAVAŠ?
:^0

non stop neki nemir u nogama, nervoza, panika, a nije bilo vruće... užasan osjećaj.. tek nakon nje sam se uplašila, ko neki predosjećaj da imamo obje
muka mi došlo, haha
a ona će u ovoj trudnoći prolupat affraid

 pregurala krevet u sobu gdje je balkon pa se boji lopova, stalno neki šumovi, kaže :D

pa onda ona meni... ajd pričaj nešt dobro.. pa me nagovara da haljinu obučem na posao, po običaju  lol!
nema im tate kod kuće pa su usranci

tako da sam se do oko 4 vrtila po krevetu pa zaspala nekako.

koje usranke :D

a meni u glavi kako je tata kukao sinoć da ga boli oko desne lopatice... ja gotova...



 
 No

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/7/2015, 08:32

Tata im radi nocne?


Mozda je jednostavno slucajnost. Vani je jako vruce.
I ja sam prekjucer mislila da cu spizdit.
Digla mi se temp, puls ogroman, tlak nizak...
Panika me ubila.

Tata bi trebao provjerit to ako ga opet ulovi.
A seka je trudna...hormoni luduju :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/7/2015, 08:39

Idu mi na zivce ljudi koji ti non stop nesto ponavljaju da napravis. Pljuc...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/7/2015, 08:48

tata je na moru na terenu trenutno
on ti izrađuje namještaj.. pa eto... zna s vremena na vrijeme otić. ljeti dosta često čak... neku noć spavali kod nas, a i sad su htjeli doć.. no reko dođite..  u dva ujutro :D nije htjela, strah ju bilo izlazit...
ne znam šta je to bilo noćas
nadam se da će danas bit ok dan..

kolegica  s posla me već udavila u 7:02 s pričom da je imala noćnu moru, slabo spavala i ona..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/7/2015, 11:19

Aha.

A im se nesto dogodilo da se boje sami biti? I mene je doduse malo strah sama biti...


Jesam vam rekla da susjeda koja zivi do mene i decka je kod majke otisla i prodaje stan. Isto je i sa jednim muskarcom koji sa sinom zivi. Podstanari kod svojih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/7/2015, 11:35

nije
malo je inače strašljiva, al ne znam šta je ovo noćas bilo... rekla je da joj srce nenormalno kuca :D

valjda trudnoća :D

samo što je i meni tak bilo...
danas samo strepim na zlo! skroz čudan dan!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/7/2015, 12:18

Pao joj tlak mozda

Ma e
Molim boga za kisu
Ne mogu disat
32-3 je u stanu :(

Trebam kuhat rucak
Oprat kupaonu
Oprat i usisat podove
Oprat sude
Peglat :(((((
Vecears cu na terasi peglat...mozda bude zraka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/7/2015, 13:06

http://www.regionalexpress.hr/site/more/snimali-erotske-scene-na-plai-prepunoj-djece

:D


A jucer na moru bila neka zenska. Prvo je vidin ljube se s jednim. Onda dode neki drugi tip pa ju pipa za guzicu, baca, grli... Na kraju su svo troje otisli skupa pretpostavljam u svoju kamp prikolicu posto sam u kampu na mpru bila :p
Kul.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum