ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 12:39

zagy gimnazijalka sam...

ali mi smo zbilja imali pretrpane tjedne, dane, puno obaveza...
povijest bi ispitivao svaki sat kao i biologiju

svaki tjedan bi uz to jos imali 3 ispita...u pocetku ne, ali vec nakon mj dana je paljba

nisam svaki dan ucila 10h, ali sam svaki dan ucila 3-4 h...vikendom po 10 pred velike ispite iz matematike... svaki zadatak sam morala rijesiti da budem sigurna da sam naucila, a to oduzme vremena... iz hrvatskog smo svaki drugi tjedan imali lektiru iz koje smo morali predati 15str zabiljeski, odgovore na pitanja, karakterizacije i svasta jos...to zbilja zbilja oduzme masu vremena


zalim sto sam tu skolu upisala...kada god bi stupila tamo osjecala sma se kao da idem na giljotinu
uzalud petice kada sam nesretna bila




sada ucim max 4h u danu i pred kolokvije, ispite, seminare...bilo sto

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie Tue 16 Jun - 13:00

M3tzTli wrote:
Jolie wrote:
M3tzTli wrote:Isse konacno si maknula onu anoreksicarku sa avatara 
cestitke na magisteriju piggsy :)
Ne budi grozan, anoreksija nije za izrugivanje  pale
Maleficent mi je super  geek

Nisam još, ali malo fali  Sleep Nek si prvi čestitao , hvala  :queen:

Je ima krila ..kul je to...
pa nije ali zanimljivo je to...bila je zgodna tamo pred desetak godina..prvi tomb raider slin slin** 
i onda ne znam koji vrag joj je usao u glavu 
inace je anoreksija cesca kod iskompleksiranih gabora (ruznijih) 

ae super .sretno  :)
Ma da, onda je bila najljepša žena na svijetu. Ima i sada lijepo lice, samo eto.. 
Desi se  :queen:
Meni je ona dobra glumica geek


UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 284134__50615.1411218460.500.500

affraid affraid

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 13:34

Meni ona nije anoreksične...samo zaboravi jesti žena od silnih obaveza koje si je nametnula...nekad imaš osjećaj ko da nosi svu tugu ovoga svijeta....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 13:35

Taj triko mi i nije nesto....draza mi je u kratkim hlacicama i preuskoj bijeloj majici na bretele ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 13:45

Zagy wrote:Meni ona nije anoreksične...samo zaboravi jesti žena od silnih obaveza koje si je nametnula...nekad imaš osjećaj ko da nosi svu tugu ovoga svijeta....
i men  tako djeluje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 13:47

billy bob thorton je to jebao dok je valjalo, sad je karikatura...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 13:51

zene cime vi brijete bikini zonu?

ja britvicom, ali ne mogu vise...sljedeci dan vec dlake
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 13:52

Istina ..i onda joj se dogodi brad pitt ...pogledajte efekt 
prije/poslije 
pa vi slinite za  pitom bradom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 13:53

Lady_D wrote:zene cime vi brijete bikini zonu?

ja britvicom, ali ne mogu vise...sljedeci dan vec dlake

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 11407022_886476564749951_7906027337412385038_n
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Tue 16 Jun - 13:54

Dobro o kome vi pricate?
Citam i ne kuzim :^O
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 13:56

brad pitt, billy bob thorton, angelina, brijanje vagine, riječke pičke, sisak...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Tue 16 Jun - 13:59

Oke..ne volim nista od toga!

:^O
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 14:19

Lady probaj voskom samo vanjski dio...ono sto viti iz gaćica....opet cu ja ispasti perverzna vidim vec....:D 


Ja ne volim thorntona,ima on nešto loše u sebi....Pitt je bas sladak,ne stari majku mu....a to sto Angelina ne izgleda vise ko sec bomba,prerasla žena to...:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 14:21

Jebem ti hladne bazene,imam osjećaj da sam puna kamenja,ko vuk iz sedam kozlića....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 14:56

razmisljala sam ali strah me boli...rado bih i ono u gacicama jer mi je puna kapa... :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 15:11

Lady_D wrote:
Zagy wrote:Meni ona nije anoreksične...samo zaboravi jesti žena od silnih obaveza koje si je nametnula...nekad imaš osjećaj ko da nosi svu tugu ovoga svijeta....
i men  tako djeluje

Ne znam kakva bi me tuga natjerala da ne jedem ^^

Iako bi volio imati tu tugu i bankovni racun ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 15:26

Daj lady to sa strane ne boli...probaj...ne bit mimoza....:D

Meci ti i duševna tuga....lachen muss ich! :D

Nekako mislim da nisi sposoban za tak sta....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 15:44

Zagy wrote:Daj lady to sa strane ne boli...probaj...ne bit mimoza....:D

Meci ti i duševna tuga....lachen muss ich! :D

Nekako mislim da nisi sposoban za tak sta....:D

Pronaci cu svoju dusu ako posvojim nekoliko crnaca/crnkinja i dam im kretenska imena ? 

zanimljivo da i tako  *nesposoban*  cinim za ljude daleko vise od ljudi koji samo moraliziraju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 15:56

kako god.....,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Tue 16 Jun - 16:00

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Sesame+street+adventures+comp+9_4f0e04_5550179
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Jun - 16:02

Radnici opet buše u zgradi...odspavat cu klinac....Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum