ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 20:37

Eto na, jedina izopćena. :^0 :^0

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 20:38

Zapravo,snaja mi je fina i blaga kao ti...eto...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 8/6/2015, 20:42

Slazem se sa Zagy..lady trebala bi malo zanemariti njegove,nisi s njima nego s njim.
Iako to je i do partnera malo..moj nije tip koji se drzi za maminu suknju..

Svoju djecu volim neizmjerno..toliko budem ljuta nekada..ali u nekom cmoljavom filmu sa J.lo jedan je crnac dobro rekao..

Dogodi se nesto uzasno,grozno..i jos gore i mislis da padas..a onda se dogodi samo jedna lijepa stvar i sve ono grozno zaboravis.

Sama sam s njima pola dana..ova druga smjena s njima mi tesko pada jer ovako u 19 kad je pred spavanje uh..tih zadnjih sat vremena sam mrtva. Oboje placu,oboma treba nesto a ja sama i ne mogu se razdijeliti na dva djela.
Ali onda kad ih stavim oboje na krevet da ih presvucem i vidim ih jedno kraj drugoga..i kako ga T ljubi..srce mi je puno!

Iako,stroga sam vec sada oko nekih stvari T, tako da se za razmazenost nekako ne bojim.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/6/2015, 20:44

Zagy wrote:I ja nas vidim kao veliku obitelj ovdje....

Meci je moj strogi otac s kojim se vecinom loše slažem i vecinom je nadrkan...:D

Med je moja razumna i čvrstostojimnazemlji sestra

KIC je moj neuravnoteženi,rasanjani brat...ali u suštini jako drag 

Modra je ona blesava sestra koju nemam...slična meni,jel...:D

Betty je moja super organizirana uvijekimamodgovornasve strina 

Lady mi je ko mater...osjetljiva,osjećajna i rastrojena...:D 

Trinity je druga strina...uvijek Cool i staložena :D

Veg nemam u familiji...ona je pre fina za moju familiju....:D

Eto...a ja sam ja,naravno...:D
daj moš ti to bolje, epilog! e-pi-log! e-pi-log! jesam dobro uopće rastavio slogove?? :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 20:48

Ti si shenell moja Cool nećakinja koja sve dobro radi čega se primi,stvarno zrela za svoje godine....;) 


Scena u filmu ide...život sa djecom....sranje,sranje,sranje,sranje,sranje,pa dolazi jedan lijepi moment i onda opet iz početka...I  tako je,da...

Film je The Back-up plan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/6/2015, 20:48

Vegvísir wrote:Eto na, jedina izopćena. :^0 :^0
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 $_12
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 20:49

:D

Nemam vremena,odo djecu kupati...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 20:58

Zagy wrote:Zapravo,snaja mi je fina i blaga kao ti...eto...:D

Pošteno. :cru

kic wrote:
Vegvísir wrote:Eto na, jedina izopćena. :^0 :^0
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 $_12

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 8/6/2015, 21:10

strina ...
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/6/2015, 21:12

aj ja ću, abecedno, pozadi (kak vas i treba :^^)

zagy - teta koja priča o svojoj djeci kao da su joj hobi i lijevom rukom to riješava, a posao joj je preporučiti kremu na forumu i zajebavati pošten narod erotskim podbadanjem!!

veg - sis koja kupuje neke haljine štatijaznam, svaki dan čekam kad će napisati na psihologiji da je stvarno umrla koliko je umorna :^O javi mi kad stvarno budeš *dead*

snejk - stariji brat s dobrim životnim savjetima, rekao bi da i on ima stila, neki dan sam pišo od smijeha kad je napisao da bi moga u boksericama šetati po uredu.

schnell - sestra koja je prerano odrasla i stalno govori: vid ćete vi, uživajte dok možete, dok ne dođu Orci , spalit će vaš sjajni Minas Tirith,.. ma nije zlurada zapravo, malo sam se zanio, da.

modra - umorio sam se a tek sam počeo pisati, ova rodica voli pisati o nekoj djeci i tragičnim događajima, te događanjima s posla u usporedbi s mukama gospodnjim su kao ocean naspram jadranskog mora, voli se hvalit s kosom puno puno.

mici - moj burazer, personifikacija provokacije, ali samo riječima, uživo živi anđeo, dijeli pare kao da su slatkiši, voli se smijati modroj, ali i svemu ostalom, što je dobro, treba ga bacit u dravu!! :^^ volim ga puno.

medikejšn - tj ja u ženskom spolu, mudra, razborita, ima stila i duha, pravi anđeo, ali kad vulkan eruptira! trese se cijeli svijet kao da je uskrsnuo nacizam i možeš odmah emigrirati.

lady - je ona mala sestra što sporo kopča i svaka riječ je dira, ali ne ide na živce nego bi najradije istukli i dečka joj, i njegovu baku, pravog brata joj pa i  boga Aresa ako je krivo pogleda!

beti - tetka na koju sumnjaš da je uzimala droge nekad, ali one koje podižu čovjeka da kreči stan u pol2, crta brkove ko pravi transić i sve više sumnjam da je ona snejkov alter :!


Last edited by kic on 8/6/2015, 21:13; edited 1 time in total
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 21:13

M3tzTli wrote:
Lady_D wrote:jucer je od dragog baka zvala njega da mu kaze kako je njena kcer (od dragog mater) lijepa samo zato sto je njena :D

ono seremise...nije lijepa, a jos manje dobra...

baka jos manje...



mislim takvi ljudi su jedno zlo...budimo realni...


Zanimljivo, ona je odvratna samo zato jer tebe ne želi u svojoj obitelji :^0
Nije odvratna. Odbojna je. Nije ružna, al bome sad ni takva ljepotica nije. :D

pomogla bih joj kad GOD mogu. I boli me kada čujem da joj se nesto lose dogodilo i da cijeli dan nije dobro. Jer sam takva pa mogu gunđat sto godina, al u biti ne bih joj ne pružila pomoć u datum trenutku.


Ti mali si se malo raspistoljio :P


I ne želi ona nijednu. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 21:15

Odbojna psihički 


Sto ste puno pisali, pročitat cu samo da veš stavim susit :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 8/6/2015, 21:19

aj-me  :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 21:25

Ajme :^0:^0:^0:^0:^0:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 21:27

Ja naravno ne pišem o čestim situacijama gdje doslovno sjednem i plačem...koga to jos zanima...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/6/2015, 21:30

to je ovak nabrzinu, medi je anđeo jer je jedina kojoj sam dao adminske funkcije a da ubrzo nije pitala može li banirati druge admine? (ne kažem da ste me vi drugi htjeli ubiti, samo kažem.. ovak..), mici dijeli pare ko slatkiše, a slatkiše hoarda ko talijan prometne kazne, i zaboravio sam trinity, mislim da bi trebala kod beti na dozu :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 8/6/2015, 21:34

o nabijem te, znas !

:)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 21:41

Med je admin?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 8/6/2015, 21:46

meni uopce niste dragi  voodoo
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 21:46

kic wrote:ja imam osjećaj da mi je forum obitelj.

i krv svoju za modu moju (mici pošto lijekovi za BD? :^)
osjećaj je zato jer nemaš život :^0 ?


BD ? bojim se da ne mislimo na isto :^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 21:49

Zagy wrote:

Meci je moj strogi otac s kojim se vecinom loše slažem i vecinom je nadrkan...:D


Niti sam strog , niti sam nadrkan

zanimljivo da si mene stavila na prvo mjesto

u kicovom stilu

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Pein_motivational_2_by_xxtachyonwolfx-d31ba8e
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 18 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum