ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Guest Sun 21 Aug - 14:11

Neve wrote:
bogomdani wrote:
RayMabus wrote:Bolje da su makli. Ovaj Erdogan kakvi je još bi mogao to i zaplijeniti.
to sam i zadnji puta rekao..Kolikogod bili verlavi,njukovi su mogli na kraju biti izruceni Krljuc u ruke nekoj opakoj opciji
NATO zračna baza u Incirliku već je najmanje dva puta bila u blokadi od vojnog puča i praktički odsječena od ostatka svijeta, bez struje, logistike i sa zabranom polijetanja, u njoj je navodno smješteno oko 3000 američkih vojnika, a turska policija nadzire s perimetra

mislim kako nije baš vjerojatno da bi Turska nuklearne warheads samo tako prepustila u ruke bilo kome drugome, a potpuno 'preuzimanje' baze od strane Turske bilo bi jako opasna igra, jer ipak se radi o najvećoj zračnoj bazi NATO-a u kojoj je smješteno nuklearno oružje
to bi imalo logike Neffe da se radi primjer o kastratima Germana..no Turci su previse nepredvidivi i stalno trguju u politici..uz to,brutalni su fajteri,sa srcem,i iz inata i "casti" spremni su uskociti u velika sranja..
Dakle,pretpostavimo da se toliko zagungula situacija,da turci vojno blokiraju bazu i daju amerima ultimatum od 12 sati da sa pinklecima na ramenu jednostavno nestanu...hipoteticki Turcima ostaju njukovi u rukama,slaba vajda,jerbo su kodovi za aktiviranje preslozeni za bilo kakvo probijanje,dakle Turci to ne mogu koristiti,ali mogu recimo,od svega proslijediti koji primjerak Rusima,posto eto,sad Erdo laganini nudi svoju guzu Rusima..
Rijec je ipak o tehnologij,koja je vremesna,i nikako ne bi bila bas izazov za Ruse,ali demontati i u dijelovima prodavati na crnom trzistu,bilo bi jako unosno,uz to,ako bi se islo na prodaju drzavama koje bas ne lajkaju Amere,to bi imalo i politicke i geostrateske posljedice...u najgorem slucaju podijelititi nekim grupama,kojima nije bitno tko je tko,ali ne mogu podnijeti krscane i zidove i takvi uz nedostatak bilo kakve tehnologije,mogu iz svega ekstrahirtati bar musavu bombu njukovu,i puknuti po par europskih gradova,osudjujuci ih na 500 godisnju smrt..

Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by n_razbojnik Sun 21 Aug - 14:12

dva brata wrote:Dva Brata dominiraju.. jel to ista tema pobrisana?
Uglavnom na ovoj temi/ili sličnoj, jučer je ekipa hvalila Erdogana(zapravo ne svi 2-3 njih).. još isti su prije tjedan dana otvarali hrpu tema svaki dan protiv Erdogana, pa kada je Kolinda primila Erdogana onda izljevi mržnje, a da ne govorim da je jadnog Hasanbegovića razapelo na križ da je 5kolona..

2 milijuna muslimana u Moskvi koje je Putin natrpa su lojalni muslimani, 2 milijuna koje je merkelica natrpala su nelojalni(što i jesu), i Erdogan brat koji je poslovao sa Islamskom državom do nazad 3 mjeseca, sada su oni su svi saveznici i braća..

kilooo mozgaaaaa 2 bosanske marke
:starac

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Winter is coming Sun 21 Aug - 14:14

to je worst case scenario  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Guest Sun 21 Aug - 14:16

Medo ali i najobjektivniji..
Tehnologija je vremesna i nijedna hajteh drzave nece to uzimati,osim maloih nabrijanih teroristickih grupa..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Winter is coming Sun 21 Aug - 14:20

da teroristi to uzmu samo bi sebe sjebali sa tim,eno ni ukropi nisu imali koristi od 2000 ruskih nukova bas zbog tih komplikacija sa kodovima pa ih nije preostalo nista do vratiti ih u rusiju
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by epikur37 Sun 21 Aug - 14:21

američka geopolitička shema se jednostavno ras-pa-da :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Guest Sun 21 Aug - 14:21

cek Medo,nije li bio sporazum da ako Ukri hoce izici iz CCCP-a da je jedini uvjet predavanje njukova oruzja prethodno..?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Winter is coming Sun 21 Aug - 14:23

bogomdani wrote:cek Medo,nije li bio sporazum da ako Ukri hoce izici iz CCCP-a da je jedini uvjet predavanje njukova oruzja prethodno..?
neznam za taj sporazum,moguce,znam da su kasnije kmecali da imaju neki sporazum za MZ da ako ih neko napadne oni ce ih braniti,samo njih niko nije napao nego oni sami svoj narod
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Guest Sun 21 Aug - 14:24

Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:cek Medo,nije li bio sporazum da ako Ukri hoce izici iz CCCP-a da je jedini uvjet predavanje njukova oruzja prethodno..?
neznam za taj sporazum,moguce,znam da su kasnije kmecali da imaju neki sporazum za MZ da ako ih neko napadne oni ce ih braniti,samo njih niko nije napao nego oni sami svoj narod
njukovi Warhedi su prebaceni za Rusiju,e sad za nosace ne znam,bilo je puno trgovasnja sa raketnim nosacima,narociti SS-18,cak je nes toga oslo za Iran..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Winter is coming Sun 21 Aug - 14:26

a sa cim nije bilo trgovanja za vrijem pijanog jeljcina,za lovu najvci avioni na svijetu Antonovi izrezani na komade,stopirani projekti koji se amerima nisu svidjali kao oni anti-podmornicki helihopteri,nuklearno razoruzanje,stopiran projekt Buran itd

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Guest Sun 21 Aug - 14:31

no,polako je sve to ozivjelo.. :)...cuh da su raketni nosaci SS-18 isli po 800 dolara komad..!! :^0..ebote,mogao sam ja to masovno kupovati.. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Guest Sun 21 Aug - 14:35

bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:cek Medo,nije li bio sporazum da ako Ukri hoce izici iz CCCP-a da je jedini uvjet predavanje njukova oruzja prethodno..?
neznam za taj sporazum,moguce,znam da su kasnije kmecali da imaju neki sporazum za MZ da ako ih neko napadne oni ce ih braniti,samo njih niko nije napao nego oni sami svoj narod
njukovi Warhedi su prebaceni za Rusiju,e sad za nosace ne znam,bilo je puno trgovasnja sa raketnim nosacima,narociti SS-18,cak je nes toga oslo za Iran..
nacrti su ostali u Ukraini, i čuvali su se tamo, nakon revolucije došli Kinezi i kupili tehnologiju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Guest Sun 21 Aug - 14:36

dva brata wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:cek Medo,nije li bio sporazum da ako Ukri hoce izici iz CCCP-a da je jedini uvjet predavanje njukova oruzja prethodno..?
neznam za taj sporazum,moguce,znam da su kasnije kmecali da imaju neki sporazum za MZ da ako ih neko napadne oni ce ih braniti,samo njih niko nije napao nego oni sami svoj narod
njukovi Warhedi su prebaceni za Rusiju,e sad za nosace ne znam,bilo je puno trgovasnja sa raketnim nosacima,narociti SS-18,cak je nes toga oslo za Iran..
nacrti su ostali u Ukraini, i čuvali su se tamo, nakon revolucije došli Kinezi i kupili tehnologiju
vrlo moguce..to je bilo vrijeme velikih transkakcije polulegalnih nasiroko nadugacko..a ja doli dangubijo,cuvo drzavu i gubio pare... Suspect Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Winter is coming Sun 21 Aug - 14:37

bogomdani wrote:no,polako je sve to ozivjelo.. :)...cuh da su raketni nosaci SS-18 isli po 800 dolara komad..!! :^0..ebote,mogao sam ja to masovno kupovati.. pirat
tesko mi je povjerovat da je bas za takvu sicu prodavano ali ajde

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Guest Sun 21 Aug - 14:39

bogomdani wrote:
dva brata wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:cek Medo,nije li bio sporazum da ako Ukri hoce izici iz CCCP-a da je jedini uvjet predavanje njukova oruzja prethodno..?
neznam za taj sporazum,moguce,znam da su kasnije kmecali da imaju neki sporazum za MZ da ako ih neko napadne oni ce ih braniti,samo njih niko nije napao nego oni sami svoj narod
njukovi Warhedi su prebaceni za Rusiju,e sad za nosace ne znam,bilo je puno trgovasnja sa raketnim nosacima,narociti SS-18,cak je nes toga oslo za Iran..
nacrti su ostali u Ukraini, i čuvali su se tamo, nakon revolucije došli Kinezi i kupili tehnologiju
vrlo moguce..to je bilo vrijeme velikih transkakcije polulegalnih nasiroko nadugacko..a ja doli dangubijo,cuvo drzavu i gubio pare... Suspect Suspect Suspect
tih par mjeseci dok se nije nova Ukrainska država uspostvila je bio kaos.. Ukraina je ipak posjedovala značajan dio vojne tehnologije.. pa su Ruske , Kineske i Američke obavještajne službe kupovali tehnološka rješenja za par stotina $.

Sada nema više toga, prvo što su Ukrainci napravili su očistili SBU. u SBU koji je nasljednik KGBa Ukraine, rade samo .. zapadni ukrainci.. jednostavno nova vlast nije mogla nikome vjerovati (pogotov ruskom kadru koji je dominirao) pa su sve opustili i doveli ekipu iz zapadne ukraine, koji da bi postali agenti morali su dokazati..

dok se ovi nisu postrojili, sve je to bilo kao javna kuća.. naravno najviše su rusi popizdili, jer su kinezi i ameri uzimali što im je trebalo, ali i rusi su jamili dio proizvodnje i tehničkih rješenja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Guest Sun 21 Aug - 14:41

Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:no,polako je sve to ozivjelo.. :)...cuh da su raketni nosaci SS-18 isli po 800 dolara komad..!! :^0..ebote,mogao sam ja to masovno kupovati.. pirat
tesko mi je povjerovat da je bas za takvu sicu prodavano ali ajde
to su bile osobne transakcije,black prodaje,od strane glavnih u manjim bazama..daj,proda stotinu,sto se i ne primjeti evo mu 80k dolara,jednom Rusu ili Ukru iz komjunizma bajnoslovna lova..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Guest Sun 21 Aug - 14:43

dva brata wrote:
bogomdani wrote:
dva brata wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:
neznam za taj sporazum,moguce,znam da su kasnije kmecali da imaju neki sporazum za MZ da ako ih neko napadne oni ce ih braniti,samo njih niko nije napao nego oni sami svoj narod
njukovi Warhedi su prebaceni za Rusiju,e sad za nosace ne znam,bilo je puno trgovasnja sa raketnim nosacima,narociti SS-18,cak je nes toga oslo za Iran..
nacrti su ostali u Ukraini, i čuvali su se tamo, nakon revolucije došli Kinezi i kupili tehnologiju
vrlo moguce..to je bilo vrijeme velikih transkakcije polulegalnih nasiroko nadugacko..a ja doli dangubijo,cuvo drzavu i gubio pare... Suspect Suspect Suspect
tih par mjeseci dok se nije nova Ukrainska država uspostvila je bio kaos..  Ukraina je ipak posjedovala značajan dio vojne tehnologije.. pa su Ruske , Kineske i Američke obavještajne službe kupovali tehnološka rješenja za par stotina $.

Sada nema više toga, prvo što su Ukrainci napravili su očistili SBU. u SBU  koji je nasljednik KGBa Ukraine, rade samo .. zapadni ukrainci.. jednostavno nova vlast nije mogla nikome vjerovati (pogotov ruskom kadru koji je dominirao) pa su sve opustili i doveli ekipu iz zapadne ukraine, koji da bi postali agenti morali su dokazati..  

dok se ovi nisu postrojili, sve je to bilo kao javna kuća.. naravno najviše su rusi popizdili, jer su kinezi i ameri uzimali što im je trebalo, ali i rusi su jamili dio proizvodnje i tehničkih rješenja
jap..osim sto Ukri nisu bas toliko biloi sami po sebi tehnoloski napredni,nego su bili vise kao otsorcing proizvodnja..isto kao i Kinezi danass..Dostavis im specifikacijei  slingaj brale..dobro,vremenom su usvojili i sve nivoe produkcije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Winter is coming Sun 21 Aug - 14:44

bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:no,polako je sve to ozivjelo.. :)...cuh da su raketni nosaci SS-18 isli po 800 dolara komad..!! :^0..ebote,mogao sam ja to masovno kupovati.. pirat
tesko mi je povjerovat da je bas za takvu sicu prodavano ali ajde
to su bile osobne transakcije,black prodaje,od strane glavnih u manjim bazama..daj,proda stotinu,sto se i ne primjeti evo mu 80k dolara,jednom Rusu ili Ukru iz komjunizma bajnoslovna lova..
https://www.youtube.com/watch?v=24AuL2v1O_o

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Guest Sun 21 Aug - 14:54

bogomdani wrote:
dva brata wrote:
bogomdani wrote:
dva brata wrote:
bogomdani wrote:
njukovi Warhedi su prebaceni za Rusiju,e sad za nosace ne znam,bilo je puno trgovasnja sa raketnim nosacima,narociti SS-18,cak je nes toga oslo za Iran..
nacrti su ostali u Ukraini, i čuvali su se tamo, nakon revolucije došli Kinezi i kupili tehnologiju
vrlo moguce..to je bilo vrijeme velikih transkakcije polulegalnih nasiroko nadugacko..a ja doli dangubijo,cuvo drzavu i gubio pare... Suspect Suspect Suspect
tih par mjeseci dok se nije nova Ukrainska država uspostvila je bio kaos..  Ukraina je ipak posjedovala značajan dio vojne tehnologije.. pa su Ruske , Kineske i Američke obavještajne službe kupovali tehnološka rješenja za par stotina $.

Sada nema više toga, prvo što su Ukrainci napravili su očistili SBU. u SBU  koji je nasljednik KGBa Ukraine, rade samo .. zapadni ukrainci.. jednostavno nova vlast nije mogla nikome vjerovati (pogotov ruskom kadru koji je dominirao) pa su sve opustili i doveli ekipu iz zapadne ukraine, koji da bi postali agenti morali su dokazati..  

dok se ovi nisu postrojili, sve je to bilo kao javna kuća.. naravno najviše su rusi popizdili, jer su kinezi i ameri uzimali što im je trebalo, ali i rusi su jamili dio proizvodnje i tehničkih rješenja
jap..osim sto Ukri nisu bas toliko biloi sami po sebi tehnoloski napredni,nego su bili vise kao otsorcing proizvodnja..isto kao i Kinezi danass..Dostavis im specifikacijei  slingaj brale..dobro,vremenom su usvojili i sve nivoe produkcije..

ukraina je nasljedila 30% vojne proizvodnje SSSRa, dakle to je ogroman potencijal bio, ali to je sve proapadalo.. jebiga u jednu ruku i rusima nije bilo u interesu da im ovi budu konkurencija, niti ikome, a sami ukrainci lopine i korumpirani..

tek sada kada im je ruski medo došao u dvorište, počeli su vaditi nacrte iz SSSRa i pokušavaju nešto proizvesti.. dapače pokušavaju i razviti neka oružja, došla voda do grla..

njihove te tvornice oružja , skupljaju sada sve ove inžinjere sa tehničkih fakulteta i daju im posao u razvojnim timovima..treba nekoliko godina..

ali uspjeli su modernizirati hrpu oružja, osposobiti par stotina do koju tisuću tenkova i vozila, popraviti avijaciju, osposobiti balističke rakete i S-300 sustave i BUKove, radare..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Guest Sun 21 Aug - 14:58

Yoda,ebote,pa i vi ste nasljedili kapitalne resurse za proizvodnju,koje je samo u nekim segmentima trebalo modernizirati,pravilno investirat lovu,i do danas se ekonomije ne bi bitno razlikovala recimo od nizozemske,Svapske i slicno..e ali ebi ga...ista spika i za Ukre,..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Guest Sun 21 Aug - 15:01

bogomdani wrote:Yoda,ebote,pa i vi ste nasljedili kapitalne resurse za proizvodnju,koje je samo u nekim segmentima trebalo modernizirati,pravilno investirat lovu,i do danas se ekonomije ne bi bitno razlikovala recimo od nizozemske,Svapske i slicno..e ali ebi ga...ista spika i za Ukre,..
a opet gledajući od socijalizma, jedino što je valjalo i u yugi od priuzvodnje i u sSSSRu je -vojna industrija.

ostalo je bilo zakurac.

hrvatska i srbija , svaka zasebno zemlja je u top 20 izvoznikna na svijetu u oružuju.. i to svaka zasebno - zajedno bi bili u top 10.. nije sve propalo kod nas.. čak i drljavi ukrainci su u top 10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske - Page 2 Empty Re: Amerikanci sele nuklearno oružje iz Turske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum