ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by Leviathan2 Mon 25 Jul - 20:45

bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:otvorio sam..no i ostao bez rijeci...predmnijevam veleumno,kao i u slucaju svih islamskih "isticanja" to se ne smije javno reci..
pazi, 130 ljudi u parizu pobijeno samo tako, 3 dana arlaukanja po novinama , reko sad ce frencovi poslet dole legiju stranaca da satare isis, itditd, njuk najmanje, i onda apsolut tisina, kao odrezano, charlie hebdo, odrezano, niza, o nizi jos pisu neki sporedni portali, eo i u njemackoj se uspjeva nest probit zahvaljujuci jebenom internetu, jos malo pa ce merkelica ko erdogan blokat twiter kad se nesto dogodi, orwel je goli kurac
Khozoepi su sposobni direktno prijetiti najvecim politicarima i njihovim obiteljima..mozda je to u pitanju
prije da su svi dali guzice za neki petrodolar

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by RayMabus Mon 25 Jul - 20:45

Odvest će vas trenutni politčari Evrope u ww3. Prestanite se čuditi ko pura dreku jer sam vam to miljon puta već citira iz Nostradamusa. Šta je tu je : baci brigu na veselje.



lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by Guest Mon 25 Jul - 20:50

Francuska gradi 16 nuklearnih reaktora za Saudijsku Arabiju kroz sljedećih 20ak godina, loš publicitet je loš za biznis.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by crvenkasti Mon 25 Jul - 20:56

deda born again wrote:loš publicitet je loš za biznis.

genijalno, ti si čarobnjak za biznis
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by RayMabus Mon 25 Jul - 20:58

Arapska liga: Osuda terorizma ʽu ime islamaʼ


Lideri 22 zemlje Arapske lige su u ponedjeljak, uprkos podjelama oko različitih pitanja, jednoglasno osudili "nasilje i terorizam koji se provode u ime islama".
Domaćin samita, predsjednik Mauritanije Mohamed Ould Abdel Aziz, kritizirao je "slijepo nasilje terorista", kao i strane intervencije, koje su, kako je rekao, doprinijele nestabilnosti u arapskom svijetu.
Pozvao je i na nove napore radi okončanja izraelsko-palestinskog sukoba, naglasivši da će regionalna nestabilnost trajati dok se to pitanje ne riješi.
Samitu ne prisustvuje egipatski predsjednik Abdel Fattah al-Sisi, navodno iz sigurnosnih razloga, kao ni saudijski kralj Salman, navodi AFP.
'Teroristi izopačili islamsku poruku mira'
Egipatski premijer Sherif Ismail pozvao je na stvaranje "arapske strategije u borbi protiv terorizma", prenose agencije.
"Teroristi su izopačili islamsku poruku mira", dodao je.
Samit će se fokusirati na sigurnost i planove za zajedničke snage u regiji koju potresaju brojne tenzije i konflikti.


http://balkans.aljazeera.net/vijesti/arapska-liga-osuda-terorizma-u-ime-islama


Francuzi i Arapi braca.


Ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by kaya Mon 25 Jul - 20:58

Leviathan2 wrote:
kic wrote:http://poskok.info/wp/krije-li-njemacka-pravu-istinu-o-napadu-u-munchenu-prica-o-18-godisnjaku-prepuna-je-rupa-a-prava-istina-previse-sokantna/
kic, meni nije pilo vodu  odmah cim je izaslo sluzbeno priopcenje policije, njemacka policija laze i zataskava isto kao i frenchovi, strah politicaraa da ne zavrse na banderi jer su oni ovo doveli u europu
Očito.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by epikur37 Mon 25 Jul - 20:58

crvenkasti wrote:
deda born again wrote:loš publicitet je loš za biznis.

genijalno, ti si čarobnjak za biznis

deda razumije prirodne zakonitosti, ekonomije, zatvorenu hermenautiku po kojoj se sve događa a ima i sepet grafikona :DŽ
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by Guest Mon 25 Jul - 20:59

Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:otvorio sam..no i ostao bez rijeci...predmnijevam veleumno,kao i u slucaju svih islamskih "isticanja" to se ne smije javno reci..
pazi, 130 ljudi u parizu pobijeno samo tako, 3 dana arlaukanja po novinama , reko sad ce frencovi poslet dole legiju stranaca da satare isis, itditd, njuk najmanje, i onda apsolut tisina, kao odrezano, charlie hebdo, odrezano, niza, o nizi jos pisu neki sporedni portali, eo i u njemackoj se uspjeva nest probit zahvaljujuci jebenom internetu, jos malo pa ce merkelica ko erdogan blokat twiter kad se nesto dogodi, orwel je goli kurac
Khozoepi su sposobni direktno prijetiti najvecim politicarima i njihovim obiteljima..mozda je to u pitanju
prije da su svi dali guzice za neki petrodolar
Kako sad pokusavaju podmazati Putina..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by crvenkasti Mon 25 Jul - 21:01

epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:
deda born again wrote:loš publicitet je loš za biznis.

genijalno, ti si čarobnjak za biznis

deda razumije prirodne zakonitosti, ekonomije, zatvorenu hermenautiku po kojoj se sve događa a ima i sepet grafikona :DŽ

Novac, to su samo brojke, pripišeš koliko ti treba. 
A količina brojki je beskrajna, ne boj se.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by RayMabus Mon 25 Jul - 21:08

Francuska ekonomija ( čitaj francuski truli kapitalizam ) je previše vezan uz Arape i arapske zemlje da bi se oni sad tu zamarali time šta tu i tamo netko negdje ubije 50 , 100 ili 200 ljudi.

Treba jednostavno preci preko toga kao da se nije desilo i nastavit dalje. To su male žrtve kad se pogleda ukupna populacija i ekonomski interes koji se izvlaci iz suradnje sa Arapima i arapskim zemljama i ono vaga i u biti nije vrijedno toga da se skrši francusko arapska osovina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by Guest Mon 25 Jul - 21:11

epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:
deda born again wrote:loš publicitet je loš za biznis.

genijalno, ti si čarobnjak za biznis

deda razumije prirodne zakonitosti, ekonomije, zatvorenu hermenautiku po kojoj se sve događa a ima i sepet grafikona :D

:_| baš sam bio pomislio zadnjih dana da sam te pridobio na svoju stranu, kad opet ti uz Srbe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by crvenkasti Mon 25 Jul - 21:14

deda born again wrote:
epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:
deda born again wrote:loš publicitet je loš za biznis.

genijalno, ti si čarobnjak za biznis

deda razumije prirodne zakonitosti, ekonomije, zatvorenu hermenautiku po kojoj se sve događa a ima i sepet grafikona :D

:_|  baš sam bio pomislio zadnjih dana da sam te pridobio na svoju stranu, kad opet ti uz Srbe

Ja sam Hrvat, gluplji sam od tebe.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by Leviathan2 Mon 25 Jul - 21:17

crvenkasti wrote:
deda born again wrote:
epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:
deda born again wrote:loš publicitet je loš za biznis.

genijalno, ti si čarobnjak za biznis

deda razumije prirodne zakonitosti, ekonomije, zatvorenu hermenautiku po kojoj se sve događa a ima i sepet grafikona :D

:_|  baš sam bio pomislio zadnjih dana da sam te pridobio na svoju stranu, kad opet ti uz Srbe

Ja sam Hrvat, gluplji sam od tebe.
kad postanes dovoljno glup postat ces svabo

_________________
Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by Leviathan2 Mon 25 Jul - 21:18

epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:
deda born again wrote:loš publicitet je loš za biznis.

genijalno, ti si čarobnjak za biznis

deda razumije prirodne zakonitosti, ekonomije, zatvorenu hermenautiku po kojoj se sve događa a ima i sepet grafikona :DŽ
o jebote sepet, gdje si to iscupao, mislim da vecina foruma ne zna sto je to lol!

_________________
Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by Guest Mon 25 Jul - 21:22

crvenkasti wrote:
Ja sam Hrvat, gluplji sam od tebe.
samo si ljubomoran, no ja to razumijem, i ja bih bio ljubomoran na sebe na tvom mjestu

http://www.zerohedge.com/news/2016-07-24/celebrating-45-years-phony-money
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by RayMabus Mon 25 Jul - 21:23

Ja navijam za wehabdije kad je Francuska u pitanju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by Leviathan2 Mon 25 Jul - 21:29

RayMabus wrote:Ja navijam za wehabdije kad je Francuska u pitanju.
ja navijam za vehabije i u njemackoj, 
neka malo osjete svabe kako je kad se svijet pocne urusavat, kad su nasi izbjeglice isli u dojcland  svabe su ih jebali ko kauboj konje, a nitko se od njih nije raznosio po cesti ni napadao macetama il sikirama,  poslije su ih lovili po radnim mjesitima il stanovima na spavanju, pakirali na vlak i mars u jugoslaviju koja vise nije postojala,  ko im hebe mater
tako su i talijani pljuvali po yugovicima koji su dolazili u trst, slavi di merda, onda su im dosle crncuge i bangladeshi, sad im fale slavi

_________________
Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by Riplex Mon 25 Jul - 21:56

Može li netko zalipit tekst, ne mogu pristupit nikako s moba...


thx

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by RayMabus Mon 25 Jul - 22:18

Leviathan2 wrote:
tako su i talijani pljuvali po yugovicima koji su dolazili u trst, slavi di merda, onda su im dosle crncuge i bangladeshi, sad im fale slavi
Talijanima ekonomija ne stoji baš najbolje tako da oni ....a ono crmci i ostali koji nisu u EU su ima alternativa jer ovi šta su u EU će logicno radije u Švabiju di su place puno vece a radne snage nedostaje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by Leviathan2 Mon 25 Jul - 22:37

Riplex wrote:Može li netko zalipit tekst, ne mogu pristupit nikako s moba...


thx
izgleda da je stranica pod napadom, nemoze se otvorit

_________________
Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by Leviathan2 Mon 25 Jul - 22:42

Riplex wrote:Može li netko zalipit tekst, ne mogu pristupit nikako s moba...

Gearóid Ó Colmáin za Global Research piše kako 21. srpnja list Le Figaro navodi da je francuska služba za borbu protiv terorizma SDAT naredila gradskoj policiji da uništi sve snimke nadzornih kamera koje su snimile napad od 14. srpnja u Nici.
SDAT se, kako navodi članak, pozvao na članak 53. i L706-24 Zakona o kaznenom postupku i članak R642-1 Kaznenog zakona, a vlasti u Nici su za Le Figaro izjavile da im je ovo prvi put da se traži uništenje dokaznog materijala, te drže da je prekršen zakon.
Objašnjenje dano od strane francuskog Ministarstva kaže da oni ne žele "nekontrolirano" širenje snimaka i fotografija napada. Policija napominje da posjeduje 140 snimaka napada, koji su "važan dokaz u istrazi".
Francuska vlada kaže kako želi spriječiti da ISIL snimke napada koristi u propagandi, navodeći i da se uništenjem dokaza žele zaštititi obitelji žrtava. Komentari na članak su puni bijesa i gađenja na postupak francuskih vlasti, koje umjesto da osiguraju dokaze za temeljitu i neovisnu istragu, kao da skrivaju glavnog osumnjičenog za napad. Uništavanje ključnih dokaza govori da ima nešto trulo u francuskoj pravosudnoj policiji, koja je od početka lagala o identitetu počinitelja. Kasnije se čak pisalo da je gay, da je 11 godina u Europi i što sve ne, iako je u Nicu došao nakon Revolucije jasmina kao zaslužni sin člana Muslimanskog bratstva iz Tunisa.
Ekskluzivno: Terorist iz Nice je sin radikalnog islamista iz Tunisa i nije francuski državljanin
Podsjetimo kako se ubrzo nakon napada na Charlie Hebdo 7. siječnja 2015. dogodilo sumnjivo "samoubojstvo" zamjenika šefa policije u Limogesu, Helrica Fredoua. Fredou je pronađen mrtav ubrzo nakon dolaska francuske policije u njegov ured u Limogesu, neposredno nakon masakra u magazinu Charlie Hebdo. Njegova obitelj nije mogla vidjeti njegovo tijelo 24 sata nakon smrti.
Policija tvrdi da je sam sebi pucao sebi u glavu, a majka Fredoua je rekla da nema nikakvih dokaza. Onda su rekli da je Fredou bio depresivan, baš kao ubojica iz Münchena, ali je to zanijekao njegov
obiteljski liječnik. Na ubojicu iz Münchena, mladića njemačko-iranskog podrijetla ćemo se vratiti kasnije, ali je i on bio depresivan i maltretiran. Dok su terorist iz Nice i Salah Abdeslam, organizator napada u Parizu, bili prikriveni homoseksualci. Ispada da samo ljudi oboljeli od depresije i prikriveni homoseksualci odjednom odluče pobiti desetine i stotine ljudi, što je verzija koja, da nije riječ o tragedijama, postaje dosadna.
Vraćajući se na Fredoua, on je pronađen mrtav u svom uredu prije objave izvješća o vezama između Jeanette Bougrab, bivše tajnice Nicolasa Sarkozya, i žrtve napada, Stéphana Charbonniera. Odnos između Jeanette Bougrab, bliske vrhu francuskog cionističkog pokreta, sa Stéphanom Charbonnierom bio je jedan od najkontroverznijih aspekata priče o pokolju Charlie Hebdo. Fredou je također istraživao braću Quachi, optužene za masakr, jer su živjeli u Limogesu.
No, nakon najnovijeg napada, opet brojne nepoznanice. Francuska vlada tvrdi kako Ministarstvo pravosuđa nije naredilo uništavanje dokaza, nego samo uklanjanje snimaka s kamera iz Nice. To bi valjda trebalo umiriti one koji su voljni povjerovati u priče o ratu protiv terorizma.
No, zviždanjem francuskom premijeru Manuelu Vallsu u Nici će se Francuzi valjda probuditi. Ali, sada policija i protuteroristička služba žele uništiti dokaze o napadu. U većini kaznenih predmeta, oni koji unište ili pokušaju uništiti dokaze obično pokušavaju nešto prikriti, a nedosljednosti u službenoj verziji je toliko da ih je nemoguće ispisati u jednom članku.
Možda druge snimke dokazuju što se točno dogodilo? Postoje i one snimljene mobitelom, tako da će se francuske vlasti teško izvući, osim ako sve bude zaboravljeno nekim novim napadom.
Ako se istražiteljima i novinarima da slobodan pristup dokazima, ISIL će oslabiti, a ne ojačati. No, bilo bi naivno vjerovati da francuska vlada namjerava oslabiti ISIL, a već će naći način da se pozornost odmakne s ovakvih vijesti. Ali, lako je ljude uspavati kratkoročno, no s vremenom će valjda shvatiti da su u strašnoj nevolji. No, moglo bi biti prekasno.
Masakr u Münchenu Ubojica nije bio Iranac, nego proturski islamist
Nakon napada u Münchenu sam osobno nazvao prijatelja, menadžera iranske medijske kuće Sahar TV i IRIB u Sarajevu, jer me zanimalo kakvo je to ime njemačko-iranskog državljanina Alia Davida Sonbolya, koji je odgovoran za ubojstva i ranjavanja od prije nekoliko dana. Nije mi znao odgovoriti, osim što je rekao da je običaj da mnogi u dijaspori uz muslimansko ime, dodaju i jedno "europsko". Nije mi mogao potvrditi da je Iranac, ali ime "David" prilično upada u oči. 
No, kasnije je Walid  Shoebat proveo sate na internetu i rasvijetlio porijeklo ubojice, a to njemačke vlasti nisu htjele priopćiti.
Ali David Sonboly nije bio Iranac, nego sirijski proturski islamist. Prije svega, postoji samo jedan način za pisanje Sonboly na arapskom, ali na engleskom prezime može biti napisano na više načina, Sunbulli, Sonboly, ali u arapskom samo ovako: سنبلي .
Ali mi ne znamo arapski i ne znamo ga ni pisati. No ako gledate klan Sonboly na Facebooku, uvijek ćete vidjeti tursku zastavu kao ključni simbol. Dobro, možda je bio fetišist i Crvenog polumjeseca? No, njegov klan je turskog porijekla i živi u Siriji i Turskoj, a ove turske zastave, kao i sirijske, ponosno objavljuju svi članovi klana. Ljubav tog klana za Erdoganovu Tursku je neupitna. i većina ih živi u turskom susjedstvu, što možete provjeriti ovdje.
Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 As8-copy-768x982
Zašto su policija i mediji odabrali da bude Iranac i šiit? Moguće je da je Njemačka željela izbjeći reakciju kada Nijemci saznaju da su turske ili sirijske izbjeglice krive?
Rekli su nam da živi u Njemačkoj od kada je imao dvije godine, što je glupost, on je krenuo u srednju školu u 2011., a potječe iz klana ih Homsa u Siriji, koji se proširio u Jemen, Saudijsku Arabiju, Sjedinjene Američke Države i Kanadu.
Da, kada smo kod Sjedinjenih Država, sjetimo se ubojice iz gay kluba Pulse u Orlandu, koji je u SAD došao iz Afganistana, a otac mu je gorljivi pristaša talibana. I za Omara Mattena se otkrilo da je bio gay i saznao je da ima HIV, prenosi Haaretz. Odličan motiv za osvetu bivšim ljubavnicima, samo treba biti budala pa povjerovati u sve ove laži.
No, vratimo se na klan Sonboly ili سنبلي. Njihovu ljubav prema Turskoj možete vidjeti ovdjeovdje
ovdje u Chicagu, u Siriji, potom ovdje i ovdje, i ovdje kao islamista i proturskog kritičara Assadovog režima. U svim verzijama arapskog Facebooka, Sonboly će vam dati iste rezultate.
Jedan član klana, Ziyad Sonboly, koji vole pucati, Sirijac je i pored njega je zastava. Ako je Ali Sonboly bio Iranac, što će mu turska zastava na njegovoj Facebook stranici i kod sve rodbine i kontakata? Osim toga, čovjek koji je pucao je ogroman i jak, a mediji pokazuju njegovo dječačko lice? Tko je taj čovjek?
Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Cn_yenuwaaibs1w-large
Naime, šef policije, Hubertus Andraes, medijima je kasnije rekao nešto drugo od onoga što je izvorno izjavio i da ima  "prisutnost obavijesti Interpola". Ova informacija je također potvrđena u portugalskom novinama, ali je potvrđuje i Al-Arabiya.
Sve ovo je zanemareno, izjava se mijenja i istina skriva ispod "perzijskog tepiha".
Prema riječima policije, kasnije opovrgnutim, ali i očevidaca, bilo je troje ljudi koji su bili uključeni u napad, a prijavljeni su incidenti na tri različita mjesta. Znamo da je uzvikivao kako je Nijemac i navodno je čitao priče o masovnim ubojstvima, ali tko to može potvrditi?
Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 As7-copy-768x735
Počinitelj je mrtav, a ne zna se je li bilo nekih naznaka razmjene vatre s policijom? Ne znamo u ovom trenutku. No, u njemačkoj verziji, ovaj čovjek je bio povezan ili simpatizirao "krajnju desnicu i terorista Andersa Breivika"!
Sada i isti šef policije Münchena, Hubertus Andraes, koji je znao da je počinitelj imao kriminalni dosje Interpola, kaže da je ovo čin luđaka "opsjednutog bijesom". No, ako je bio obožavatelj krajnje desnice i Brevika, zar to nije bio razlog za pratiti ubojicu? Kakve veze ima Iranac s turskom zastavom i cijelim klanom sirijskih proturskih islamista.
Jesu li on i njegove žrtve žrtveno janje za stvaranje simpatije prema Turcima, ako je psovao Turke? Erdogan već ima koristi od svega. Anadulu agencija već oplakuje "Turke koji bi mogli biti meta sličnih napada".
Sonboly je bio izvrstan i obučeni strijelac, a onda su nam rekli da se ubio. Možda je to i učinio, ali ne kako to čine  teroristi u samoubilačkim misijama u kojima treba pobiti što više kafira. Gledanjem snimke se vidi da je trenirao. Ovo stvarno postaje suludo, ali sve verzije može demantirati bilo tko tko poznaje nekoliko jezika i pisama i povijest i prezimena bliskoistočnih klanova.
Ovo su činjenice, ali ih nitko ne želi čuti i sve će završiti da će javno mnijenje ostati uvjereno da je masakr počinio poremećeni mladić dvojnog njemačko-iranskog državljanstava. Osobno ne tvrdim ništa, ali za Alia Davida Sonbolya postoji niz dokaza da je sirijski islamist, a nijedan da je Iranac. Ako netko dokaže suprotno, možda se i može povjerovati u verziju njemačke policije. Do tada, nemojte nas praviti budalama.

_________________
Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Gomila laži o terorističkim napadima u Europi - Page 2 Empty Re: Gomila laži o terorističkim napadima u Europi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum