ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 12:14

Popila sam nepoznat broj kava noćas i jutros, junački završila pisanje rada i sad me čeka cjelodnevno i cjelonoćno curenje očiju nad knjigom

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 12:19

Zagy wrote:Kod nas je preksinoć bilo.....i Thor film simbolicno prikazivan....:D

hahah, prikladno :D

Ovdje baš fino pljušti, umalo sam ponesena dojmom zapjevala ono Let it rain over me, ali u zadnji tren sam se sjetila da još uvijek imam nekakvo dostojanstvo. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 12:20

Lady_D wrote:opet poginuo jebeni biciklist

Kada se nikada nece nauciti da ovdje nema biciklistickih staza
Onda po otvorenoj cesti frajeri voze bicikle
Prosle godine je bmw iscupao ruku nekom njemcu i skrsio ga, poginuo je na mjestu

ovde se ponasaju kao jebene kamikaze. 
ulazim u jednosmernu ulicu, i onda biciklista samo uleti u kontra-smeru gde ja mora da reagujem jer je on debilcina suicidna.
pre 3 dana sam jednom klincu izvukao usi jer je iz ulice koja nema prvenstvo prolaska samo uleteo u drugu ulicu, a spasilo ga je to sto je vozac kojji je isao iz ulice sa pravom prvenstva prolaska prikocio zbog lezeceg policajca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 12:20

Vegvísir wrote:
Zagy wrote:Kod nas je preksinoć bilo.....i Thor film simbolicno prikazivan....:D

hahah, prikladno :D

Ovdje baš fino pljušti, umalo sam ponesena dojmom zapjevala ono Let it rain over me, ali u zadnji tren sam se sjetila da još uvijek imam nekakvo dostojanstvo. :^0


jedino je ovde temperatura kao u sahari, uz vlaznost vazduha od preko 50%...  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 12:23

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:
Zagy wrote:Kod nas je preksinoć bilo.....i Thor film simbolicno prikazivan....:D

hahah, prikladno :D

Ovdje baš fino pljušti, umalo sam ponesena dojmom zapjevala ono Let it rain over me, ali u zadnji tren sam se sjetila da još uvijek imam nekakvo dostojanstvo. :^0


jedino je ovde temperatura kao u sahari, uz vlaznost vazduha od preko 50%...  cheers

Zvuči fantastično :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 12:25

Braćala wrote:
Lady_D wrote:opet poginuo jebeni biciklist

Kada se nikada nece nauciti da ovdje nema biciklistickih staza
Onda po otvorenoj cesti frajeri voze bicikle
Prosle godine je bmw iscupao ruku nekom njemcu i skrsio ga, poginuo je na mjestu

ovde se ponasaju kao jebene kamikaze. 
ulazim u jednosmernu ulicu, i onda biciklista samo uleti u kontra-smeru gde ja mora da reagujem jer je on debilcina suicidna.
pre 3 dana sam jednom klincu izvukao usi jer je iz ulice koja nema prvenstvo prolaska samo uleteo u drugu ulicu, a spasilo ga je to sto je vozac kojji je isao iz ulice sa pravom prvenstva prolaska prikocio zbog lezeceg policajca.
Jednim smo i mi pokupili skoro nekog dedu
Jebemu mu sunce noge au mi se presjekle
Iz ulice uletio ravno isprd nas umjesto da stane i pogleda
Nismo mi isli brzo, ali svjedno je mogao nastradati

Ili mama talijanka koja vide da auti voze, a izbaci dijete sa kolicima na cestu i uredno misli da njoj svi automobili trebaju stat..umjesto da ona stane i sceka da prode auto ili je pusti da prede cestu

Ili kada ulaze u kruzni u krivom smjeru.... A vide da automobili voze u jednom, ali eto oni se uz sve znakove usude ici u drugom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 12:25

Ti si tak i tak na balkanu za razliku.od nas...i klima to potvrdjuje....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 12:26

Zagy wrote:Ti si tak i tak na balkanu za razliku.od nas...i klima to potvrdjuje....:D


a hrvatska nije balkan? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 27/6/2016, 12:30

uzmem firmin Mob jer mi prazna baterija vec, kad vamo tabovi xvideos, freeones, svaka cast :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 12:31

Braćala wrote:
Zagy wrote:Ti si tak i tak na balkanu za razliku.od nas...i klima to potvrdjuje....:D


a hrvatska nije balkan? :D

Pogledaj prognozu.....blize smo zapadu i alpskoj klimi....:whistle
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 12:32

Zagy wrote:
Braćala wrote:
Zagy wrote:Ti si tak i tak na balkanu za razliku.od nas...i klima to potvrdjuje....:D


a hrvatska nije balkan? :D

Pogledaj prognozu.....blize smo zapadu i alpskoj klimi....:whistle


klimatski mozda, mentalitetom i temperamentom balkan do bola.. B-) :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 27/6/2016, 12:35

kic wrote:sto ce bit s gradjevinskom nel27?

rekla sam muzu da ode s posla,ne mogu ja s tim arhitektom rijeci prozborit vise.

oci mi se raspadaju danas
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 27/6/2016, 12:36

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:
Zagy wrote:Kod nas je preksinoć bilo.....i Thor film simbolicno prikazivan....:D

hahah, prikladno :D

Ovdje baš fino pljušti, umalo sam ponesena dojmom zapjevala ono Let it rain over me, ali u zadnji tren sam se sjetila da još uvijek imam nekakvo dostojanstvo. :^0


jedino je ovde temperatura kao u sahari, uz vlaznost vazduha od preko 50%...  cheers
također!



kic sta je ovo sada. Odjednom kad citiram mi je zuto,uvijek je bilo normalno bijelo
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 27/6/2016, 12:38

smanji pice?:^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 12:38

kic wrote:smanji pice?:^^


vrati se na kokain, heroin je sranje... :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 27/6/2016, 12:41

sorry nel stvarno bih ti pomogao, ali taj Mob je kriv cini mi se
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 27/6/2016, 12:45

Ma dobro je..ako primjetite da me nema,to je to. Mobitel je kriv :^O
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 27/6/2016, 12:51

ako te ne bude duze od 48 sati, zovem: gss, czss, dorh, mup, i vatrogasce :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by DonnieD 27/6/2016, 12:57

Helou
DonnieD
DonnieD

Female
Posts : 107
2016-06-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 27/6/2016, 13:09

Czss?
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 27/6/2016, 13:21

centar za socijalnu salamu
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum