ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Is it real...?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Is it real...? - Page 2 Empty Re: Is it real...?

Post by immortal Wed 17 Apr - 21:59

duhovi postoje !!
oni koji ne nađu mir ostaju
znaju se pokazivati živima 
postoji jako puno toga

immortal

Posts : 23169
2014-04-16


Back to top Go down

Is it real...? - Page 2 Empty Re: Is it real...?

Post by Counter-Strike Fri 19 Apr - 0:51

duhovi,demoni,andjeli itd

_________________
Is it real...? - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Is it real...? - Page 2 Empty Re: Is it real...?

Post by immortal Wed 24 Apr - 18:24

sve
a vjera nas uči kako proći neokrznuto kroz sve s čim se susrećemo puno puta nesvjesni zla
sam biraš put
immortal
immortal

Female
Posts : 23169
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Is it real...? - Page 2 Empty Re: Is it real...?

Post by Guest Wed 24 Apr - 20:47

Duovi su samo ljudska projekcija svog prenapuhnutog Ega,koji s ne moze pomiriti sa cinjenicom,da kad krepemo,samo trulo meso ostaje iza nas..Mislimo da smo iznad toga,po nekoj opet egotripnoj teoriji..
svijest kojom opravdavamo i "dokazujemo"svoje "duovno uzvisenje i postojanje",nije nish drugo,nego svijest i ostalih zivih bića ,za koje arogantno kazemo,da kod njih to ne postoji..
I to je to.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Is it real...? - Page 2 Empty Re: Is it real...?

Post by immortal Thu 25 Apr - 16:41

pismejker wrote:Duovi su samo ljudska projekcija svog prenapuhnutog Ega,koji s ne moze pomiriti sa cinjenicom,da kad krepemo,samo trulo meso ostaje iza nas..Mislimo da smo iznad toga,po nekoj opet egotripnoj teoriji..
svijest kojom opravdavamo i "dokazujemo"svoje "duovno uzvisenje i postojanje",nije nish drugo,nego svijest i ostalih zivih bića ,za koje arogantno kazemo,da kod njih to ne postoji..
I to je to.. :cleanteeth
grješiš
immortal
immortal

Female
Posts : 23169
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Is it real...? - Page 2 Empty Re: Is it real...?

Post by Guest Sun 28 Apr - 20:46

mortal wrote:
pismejker wrote:Duovi su samo ljudska projekcija svog prenapuhnutog Ega,koji s ne moze pomiriti sa cinjenicom,da kad krepemo,samo trulo meso ostaje iza nas..Mislimo da smo iznad toga,po nekoj opet egotripnoj teoriji..
svijest kojom opravdavamo i "dokazujemo"svoje "duovno uzvisenje i postojanje",nije nish drugo,nego svijest i ostalih zivih bića ,za koje arogantno kazemo,da kod njih to ne postoji..
I to je to.. :cleanteeth
grješiš
Probaj malo dublje o tome razmisliti..Ljudska prednost je jedino deset prstiju i GOVOR..nish drugo,naspram recimo cimpanzi..
Kad vidim kako cimpanzi rjesavaju neki problem,postidim ,se kad gledam neke ljude,kako odustaju,ne mogavsi to rjesiti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Is it real...? - Page 2 Empty Re: Is it real...?

Post by Guest Sun 28 Apr - 21:49

Tebi opasno fali duha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Is it real...? - Page 2 Empty Re: Is it real...?

Post by Guest Mon 29 Apr - 17:27

Moxy wrote:Tebi opasno fali duha
Kako tocno mislis?Pitam jer bas puno ljudi u osobnom kontaktu kazu da sam prilicno PUN DUHA..E sad,mozda je problem u definiciji i onome sto smatramo pod tim terminom..
sto se tice paralelnih svjetova,multiversea,tu necega vec ima..vrl ozanimljiv koncept i tema.. :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Is it real...? - Page 2 Empty Re: Is it real...?

Post by Noor Mon 29 Apr - 18:36

pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:Duovi su samo ljudska projekcija svog prenapuhnutog Ega,koji s ne moze pomiriti sa cinjenicom,da kad krepemo,samo trulo meso ostaje iza nas..Mislimo da smo iznad toga,po nekoj opet egotripnoj teoriji..
svijest kojom opravdavamo i "dokazujemo"svoje "duovno uzvisenje i postojanje",nije nish drugo,nego svijest i ostalih zivih bića ,za koje arogantno kazemo,da kod njih to ne postoji..
I to je to.. :cleanteeth
grješiš
Probaj malo dublje o tome razmisliti..Ljudska prednost je jedino deset prstiju i GOVOR..nish drugo,naspram recimo cimpanzi..
Kad vidim kako cimpanzi rjesavaju neki problem,postidim ,se kad gledam neke ljude,kako odustaju,ne mogavsi to rjesiti.. :cleanteeth
nema se tu sta dublje razmisljati, kad dozivis onostrano...tada mozes probati razgovarati o tome :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Is it real...? - Page 2 Empty Re: Is it real...?

Post by Guest Tue 30 Apr - 8:23

pismejker wrote:
Moxy wrote:Tebi opasno fali duha
Kako tocno mislis?Pitam jer bas puno ljudi u osobnom kontaktu kazu da sam prilicno PUN DUHA..E sad,mozda je problem u definiciji i onome sto smatramo pod tim terminom..
sto se tice paralelnih svjetova,multiversea,tu necega vec ima..vrl ozanimljiv koncept i tema.. :tu


Ne vjerujem ni ja u duhove u rel. smislu,al vjerujem da nismo samo krv,meso i ćelije,vjerujem u ljudski duh....to sam mislila....iz tvog pisanja se da zakljuciti da ne vjerujes u nista neopipljivo.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Is it real...? - Page 2 Empty Re: Is it real...?

Post by Guest Tue 30 Apr - 20:15

Moxy wrote:
pismejker wrote:
Moxy wrote:Tebi opasno fali duha
Kako tocno mislis?Pitam jer bas puno ljudi u osobnom kontaktu kazu da sam prilicno PUN DUHA..E sad,mozda je problem u definiciji i onome sto smatramo pod tim terminom..
sto se tice paralelnih svjetova,multiversea,tu necega vec ima..vrl ozanimljiv koncept i tema.. :tu


Ne vjerujem ni ja u duhove u rel. smislu,al vjerujem da nismo samo krv,meso i ćelije,vjerujem u ljudski duh....to sam mislila....iz tvog pisanja se da zakljuciti da ne vjerujes u nista neopipljivo.....
A to..Naravno da nismo krv i meso samo..duhovnost,odnosno svjesnost i rezum je naravno prisutna kod covjeka,no smeta me kad covjek zasjedne na tron Universuma i sve druge vrste gleda onako sa visine,ne postujuci niti niti njih niti Prirodu..
covjek se u biti ponasa kao vIRUS doslovno,ali bas po svemu..Grabi sebicno,cijedi sve moguce resurse,a kad ih iscrpi i "ubije" ide dalje..Ne vodi racuna o odrzivosti svojeg Habitata, i kako ce to rezultirati narusavanjem balansa,i nadalje sebicno grabi i ono sto mu bas i ne treba..

ne znam koliko posznajes biologiju covjeka...Imajedan vrlo zanimljiv detalj,a to je Mitohondrijska DNA koja se nalazi u svakoj zivoj stanici u covjeku,a bazirana je na retrovirusu,koji je ISKLJUCIVI element koji regulira nastanak i razmnazanje ljudskih stanica,kao i diobu u vrijeme oplodjivanja jajne stanice..da nema tog RETROVIRUSA,covjek ne bi mogao niti nastati..niti se razmnozavati..dakle u osnovi covjeka je VIRUS svojom prirodom i ponasanjem..
Mislim da nas onda ne treba niti cuditi njegovo ponasanje..

Poanta svega je da je covjekovo ponasanje opcenito prilicno sasrano,i zato napadam "covjeka",kad se ide previse uzdici iznad svega sto postoji..makar i ja tu pripadam.. :redface1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Is it real...? - Page 2 Empty Re: Is it real...?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum