ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mistična iskustva i priče

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

mistična iskustva i priče Empty mistična iskustva i priče

Post by kic 2/5/2016, 20:21

www.dailymotion.com/video/x44j4b8
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by Guest 4/5/2016, 22:44

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by Guest 4/5/2016, 22:49

Sto meni uvijek upada u oci je da ljudi koji dozive nesto,zele to prenijeti drugim ljudima,ponijeti ih,da dozive i oni to....zasto? Pa to je tvoje iskustvo,tvoj balon,i sjedalo je samo jedno......
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by Guest 6/5/2016, 21:29

Stvar je u tome, (mislim, ja sam puna mističnih iskustava) što u jednom trenutku sam pomislila da nisam normalna, nešto sa mnom nije u redu jer su mi se u jednom perioda života događale takve stvari da sam potražila pomoć. Otišla sam kod časnih sestara i rekle su mi da o tome ne pričam. ....Hm, mada bih ja naradije svima sve ispričala :) Jer ne znam zašto se o tome ne bi smjelo pričati..... scratch
Ali evo jedan (od mnogih) događaj o recimo hipersenzibilnosti. Posudim kolegici prekrasnu haljinu za izlazak. Ja ostala kod kuće i sanjam tu noć kako ju je cijelu jedna osoba rastrgala. Dođem jutrom kod nje (da čujem događaje iz izlaska), i ispričam joj san. Ona na mene skoči i napadne me da tko li mi je već to prije rekao. Ja u šoku, reko što to. Ona meni za haljinu da ju je napala ta osoba i zbilja joj haljinu rastrgala (jer me baš nije voljela, a prije toga se divila haljini) :D
Reko nitko mi nije rekao, sanjala sam. Nije mi tada povjerovala, no s događajima poslije- je. Ili recimo, imam kolegicu koja se bojala kada ju nazovem i pitam kako je :) Uvijek sam joj znala unaprijed reći što će se dogoditi. Ali, kako više nisam s nikim emocionalno povezana, više se ne događaju takve stvari. Jer da bih nešto osjetila, moram baš biti emocionalno jako povezana s osobom....
Postoje stvari, koje su neobjašnjive (možda ima i neki medicinski naziv:D) iskustvene, koje doista postoje, a ljudi ih se boje prihvatiti....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by Yehudi 6/5/2016, 21:33

Zagy wrote:Sto meni uvijek upada u oci je da ljudi koji dozive nesto,zele to prenijeti drugim ljudima,ponijeti ih,da dozive i oni to....zasto? Pa to je tvoje iskustvo,tvoj balon,i sjedalo je samo jedno......

 Tako je, u pravu si. Najbolje je, i jedino ispravno, zadržati to za sebe jer u protivnom rasipaš tu energiju, gubiš je.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by Guest 6/5/2016, 21:39

Yehudi wrote:
Zagy wrote:Sto meni uvijek upada u oci je da ljudi koji dozive nesto,zele to prenijeti drugim ljudima,ponijeti ih,da dozive i oni to....zasto? Pa to je tvoje iskustvo,tvoj balon,i sjedalo je samo jedno......

 Tako je, u pravu si. Najbolje je, i jedino ispravno, zadržati to za sebe jer u protivnom rasipaš tu energiju, gubiš je.
Stvar je u tome, baš u tome, u energiji. Tako ju ja zovem. Ne energiji koja se nalazi unutar samih nas već i izvanjskoj, nevidljivoj, a osjetilnoj. Ono što ja želim je osvijestiti postojanje energije, kako unutar nas tako i izvan nas. Svijest o postojanju, a ne negiranju iste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by Trinity 6/5/2016, 22:44

Ups...ja zalutala...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by Guest 7/5/2016, 09:38

mativka wrote:
Yehudi wrote:
Zagy wrote:Sto meni uvijek upada u oci je da ljudi koji dozive nesto,zele to prenijeti drugim ljudima,ponijeti ih,da dozive i oni to....zasto? Pa to je tvoje iskustvo,tvoj balon,i sjedalo je samo jedno......

 Tako je, u pravu si. Najbolje je, i jedino ispravno, zadržati to za sebe jer u protivnom rasipaš tu energiju, gubiš je.
Stvar je u tome, baš u tome, u energiji. Tako ju ja zovem. Ne energiji koja se nalazi unutar samih nas već i izvanjskoj, nevidljivoj, a osjetilnoj. Ono što ja želim je osvijestiti postojanje energije, kako unutar nas tako i izvan nas. Svijest o postojanju, a ne negiranju iste.
Upravo to i ostali zele, zato pricaju o istome svijetu ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by betty.boop 7/5/2016, 09:51

Triny wrote:Ups...ja zalutala...

ja dos'o 'nako :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by kic 7/5/2016, 10:04

Zagy wrote:Sto meni uvijek upada u oci je da ljudi koji dozive nesto,zele to prenijeti drugim ljudima,ponijeti ih,da dozive i oni to....zasto? Pa to je tvoje iskustvo,tvoj balon,i sjedalo je samo jedno......

puno toga se spontano javlja i događa, i većina ih otkrije neki osjećaj povezanosti, s prirodom, životinjom, partnerom, s oneness možda, i na neki način su svi ti ljudi evanđelisti jer dijele svoje otkrića nevidljivih veza među bićima..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by kic 7/5/2016, 10:10

One thinker no less brilliant than the heresiarch himself, but in the orthodox tradition, advanced a most daring hypothesis. This felicitous supposition declared that there is only one Individual, and that this indivisible Individual is every one of the separate beings in the universe, and that these beings are the instruments and masks of divinity itself.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by Guest 7/5/2016, 10:34

I mislis ako i jednoj osobi pomognu prosvijetliti isto,misija uspjela?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by betty.boop 7/5/2016, 10:36

to nesto ko preobracanje na islam ? :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by kic 7/5/2016, 10:46

nisam govorio o misiji ni obraćenju, već vidim da je većina mističnih iskustava zapravo spontana i otkriva određenu povezanost, a mislim da je malo kontradiktorno držati takvo nešto za sebe..

zanimljivo je da Kuran ne spominje ni jednu devu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by betty.boop 7/5/2016, 10:49

samo sam se salila
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by Guest 7/5/2016, 10:56

Da,ali svejedno.....za mene je to osoban i neprenosiv dozivljaj,spoznaja.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by kic 7/5/2016, 11:10

nemoj se šaliti s Islamom

bom

:^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by betty.boop 7/5/2016, 11:11

e bas boom ! :p
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by kic 7/5/2016, 11:17

Zagy wrote:Da,ali svejedno.....za mene je to osoban i neprenosiv dozivljaj,spoznaja.....

kao što je i seksualni život? :skriva se
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by Guest 7/5/2016, 11:19

Da :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

mistična iskustva i priče Empty Re: mistična iskustva i priče

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum