ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šef diplomacije BiH zbog Srebrenice nazvao izraelskog veleposlanika ljudskom sramotom

Go down

Šef diplomacije BiH zbog Srebrenice nazvao izraelskog veleposlanika ljudskom sramotom Empty Šef diplomacije BiH zbog Srebrenice nazvao izraelskog veleposlanika ljudskom sramotom

Post by vuksadinare 27/4/2024, 22:53

https://www.vecernji.hr/vijesti/sef-diplomacije-bih-zbog-srebrenice-nazvao-veleposlanika-izraela-ljudskom-sramotom-1764959
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Šef diplomacije BiH zbog Srebrenice nazvao izraelskog veleposlanika ljudskom sramotom Empty Re: Šef diplomacije BiH zbog Srebrenice nazvao izraelskog veleposlanika ljudskom sramotom

Post by vuksadinare 27/4/2024, 22:54

... pa zar ovi u Sarajevu ne znaju da jedino židi imaju pravo na genocid..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Šef diplomacije BiH zbog Srebrenice nazvao izraelskog veleposlanika ljudskom sramotom Empty Re: Šef diplomacije BiH zbog Srebrenice nazvao izraelskog veleposlanika ljudskom sramotom

Post by mentalitet 27/4/2024, 23:13

vuksadinare wrote:https://www.vecernji.hr/vijesti/sef-diplomacije-bih-zbog-srebrenice-nazvao-veleposlanika-izraela-ljudskom-sramotom-1764959
Od kako sam na twiteru,tek sam shvatio koliko ima muslimana pokvarenih idiota isto kao i ovdje na forumu 'rvata.Isti mentalni sklop.Ovdje u SAD sam sretao i muslimane i srbe i hrvate iz Hercegovine.Svi do jednoga imaju isti mentalitet kao i oni u Zagrebu sa kojima sam "suradjivao" u kriminalnim radnjama.Ako imaju materijalni interes ti mu vrijedish vishe od rodjenog brata i uvlachit ce ti se u shupak,biti fol dobar prijatelj i ne znam shta ce ti sve raditi da dokaze kako te cijeni i "voli" dok ne ispuni svoj cilj.Nakon toga te vishe ne poznaje.Elem,na cijelom Balkanu uspijevaju oni naj glasniji i oni koji znaju da se laktaju,podmicuju (ja sam se bio izvjezbao da bi mogao samog Boga podmititi i znao sam veoma dobro plivati u tome sistemu,da sam ostao u Hrvatskoj i da sam se uchlanio u HDZ moga sam biti jedan od najbogatijih ljudi tamo jer sam bio blizu onih koji su "stvarali" danashnju Hrvatsku.Kriminalna krema tadashnje CRO.Ovi u Srbiji i BiH samo kopiraju hrvate,trbuhozborci koji govore ono shto im naredi cifutski gazda.Boli njih kurac ,hoce li se opet glupi narodi zakrviti i ubijati.Oni odavno imaju mjesta gdje ce pobjeci sa punim koferima love.



Evo ovaj musliman ne moze nigdje uspjeti jer je rekao istinu.A da je vikao genocid,genocid bio bi mozda ministar u vladi.Jebi ga,takva su pravila ako zelis lovu i moc.


https://lat.rt.rs/srbija-i-balkan/87681-milorad-dodik-republika-srpska-srebrenica-alija-izetbegovic/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Šef diplomacije BiH zbog Srebrenice nazvao izraelskog veleposlanika ljudskom sramotom Empty Re: Šef diplomacije BiH zbog Srebrenice nazvao izraelskog veleposlanika ljudskom sramotom

Post by mentalitet 27/4/2024, 23:22

vuksadinare wrote:... pa zar ovi u Sarajevu ne znaju da jedino židi imaju pravo na genocid..
JoCk,oni imaju pravo na Holokaust a ostala buranija na genocid.Jebo te,ni jedan narod nije tako unovchio svoju nesrecu kao oni.Ali treba biti poshten i reci da originalni zidovi nisu takvi.Isto kao shto su najvece zlochine nad srbima u Hrvatskoj i BiH za vrijeme WWII  napravili bivshi srbi,danashnji 'rvati koji su mutirali od srba kao i muslimani pa se to prepisuje hrvatima.Dodushe pravi hrvati su male kulturne pichkice koje se ne bore za istinu pa precutkuju i dozvoljavaju da ih ovi mutanti gule ko vola u zelju samo da bi imali drzavu.

Evo kada se u jedan originalni narod ushulja gamad kao shto su se mutirani srbi ushuljali medju hrvate.Kako ih prepoznati?Pa jednostavno,deru se ko majmuni sa grana da su oni pravi hrvati isto to u ime zidova rade Hazari.

Ko su Hazari - Istorija u 15 minuta

https://www.youtube.com/watch?v=K09M-BBO1kU&t=43s

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Šef diplomacije BiH zbog Srebrenice nazvao izraelskog veleposlanika ljudskom sramotom Empty Re: Šef diplomacije BiH zbog Srebrenice nazvao izraelskog veleposlanika ljudskom sramotom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum