ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Page 16 of 53 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 34 ... 53  Next

Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/27/2024, 15:19

Putinu se bliži poraz u Ukrajini a nakon čega će ga njegovi objesiti naopačke kao Mussolinija.

Ja sam izračunao da ako svaka granata ubije jednog četnika u Ukrajini a poslao si miljon granata da je to miljon mrtvih četnika.

Prosto ko pasulj.

RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/27/2024, 16:02

A mogu dodat još miljon granata pa će to bit još miljon mrtvih četnika.

Zašto tako generale galaktičke konfederacije dakle saveza miroljubljivih svijetova u svemiru, najvišeg ranga upita niži časnik na galaktičkom brodu ?

Zato šta kad jednom dobiju dobre batine tako da se sami povuću onda se opaemte i neće više.

Mogu puno tih granata donit. Koliko god treba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/27/2024, 16:05

Australija priprema novi paket pomoći od 100 milijuna dolara za Ukrajinu, - ukrajinski premijer Shmyhal

Polovica ovog iznosa bit će usmjerena na veliku seriju MANPADS-a. Više od 30 milijuna dolara – za bespilotne letjelice unutar “dronova koalicije”, a ostatak iznosa – za druge vojne potrebe.

Osim toga, Australija će Ukrajini prebaciti streljivo zrak-zemlja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/27/2024, 17:07

Ovo je nevjerojatno! Slovaci su bez državne potpore prikupili gotovo 4 milijuna eura za granate za Ukrajinu.

U 12 dana inicijativa je uspjela prikupiti 3.874.701 €. Sredstva je osiguralo više od 60 tisuća donatora.

https://municiapreukrajinu.sk/about-project

"Češka vlada nedavno je pokrenula globalnu inicijativu za kupnju potrebnog streljiva za Ukrajinu. Više od dvadeset zemalja već se pridružilo inicijativi. Slovačka nažalost nije među njima. Slovačka vlada i premijer Fico odbili su se pridružiti inicijativi. bila bi šteta da tako ostane. Odbijamo se pomiriti s uskraćivanjem pomoći ratom razorenom susjedu", stoji u opisu inicijative "Streljivo za Ukrajinu - šaljemo ga ako ne vladi! "

Prema Zuzani Izsáková, suorganizatorici kampanje, prikupljanje sredstava bilo bi neograničeno, a prihod bi išao za češku akciju streljiva, od koje se prve isporuke u Ukrajinu očekuju u lipnju.

Hvala vam, prijatelji i braćo!
Posebno hvala cijelom timu:
Zuzana Suchová

https://twitter.com/Gerashchenko_en/status/1784164570824679626

Svaka granata = jedan mrtvi četnik

Planeta se čisti od ološa i postaje ljepše i pametnije mjesto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 4/27/2024, 17:39

RayMabus wrote:Ovo je nevjerojatno! Slovaci su bez državne potpore prikupili gotovo 4 milijuna eura za granate za Ukrajinu..
Neće ni Galaktička federacija spriječiti traktorijadu.
Bavljenje humanitarnim radom prikupljanja pomoći u granatama nije od pomoći jer boj ne bije svijetlo oružje... a Ukrajina trenutno vodi gerilsku taktiku. Da bi nešto učinili ( usporili orke ) treba im dronova
U biti ljudima treba poslati traktore da mogu bježati.
Ukoliko Ukrajina trenutno ne priprema novu vojsku na zapadu koja će zamjeniti ovu koja je razbijena na istoku te uz to ako uskoro ne uđu Poljaci dogoditi će se da će ih Rusi samljeti uzet Karhiv, doć do Dnjepra, a možda ga opet prijeći te napast Odesu.
Mislim da bi Putin radje da to ne mora učiniti, a našmrkanom je uloga da natjera Ruse da što više iskrvare bez obzira što će rezultat biti manja Ukrajina i više mrtvih Ukrajinaca nego Rusa.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4130
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/28/2024, 06:42

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Ovo je nevjerojatno! Slovaci su bez državne potpore prikupili gotovo 4 milijuna eura za granate za Ukrajinu..
Neće ni Galaktička federacija spriječiti traktorijadu.
Brige me.

Zašto ja moram sve objašnajvati sto puta ?

Jel ti ovdje lijepo piše u ovom mom upisu mjesec dana prije njegovog napada sve ?

Je.

Pa zašto konačno ne naučiš čitati ?

Ja sam minira mostove na Dnjepru i boli me k.



by RayMabus Sun 23 Jan - 2022 godine

Ako nisi stavio ulog brige te na koju će stranu pasti novčić.

Reka san da jedino ako se približe Karpatima da ću reagirat jer mi je to preblizu a ovo ostalo ...pa ako vi želite ratovat, tolike ste budale, a pa potucite se i istrijebite međusobno. Bit će manje kretena na ovoj planeti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/28/2024, 06:47

Tko vodi danas ? :coffee

Američka vojna pomoć kasno stiže za ovu godinu dakle i dalje pat pozicija jer đeneral vasione kolje Komšičevce i onda kako ne mogu puno onda im ostaje ubijanje četnika granatama.

Nebesa se raduju a četnik Vučic jede govna jer njemu je pat pozicija najgora pozicija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/28/2024, 07:01

Vi ništa ne kužite.

Ja vam kažem da je moj ultimativni i jedini cilj klanje Komšičevaca i vi dalje razmišljate u okvirima: za Ukrajinu i za Rusiju.

Pokrenut je napad odma nakon onog eu sastanka di su Hrvatskoj rekli da odjebe i da će oni Komšića.

Putinu sam rekao mjesec dana prije svoje i sad imamo taj scenarij tj čačkanje na istoku i pat pozcija jer meni to treba jer su izbori u demokraciji svako četiri godine.

Sad ne mogu puno jer je vojna pomoć stigla prekasno itd al ako ne pomognu Iranu da napravi atomsku bombu tj fintu tako da ih anglociosti napadnu itd i onda skaću cijene nafte i plina i kaos ide im to da će iduće godine biti pregaženi na bojnom polju.

Dakle prestanite razmišljat o tome da je mene brige za vas i za ikoga nego da ja samo želim šta veće klanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/28/2024, 07:09

Zašto ne naučite čitati ?

Reka san vam da će cijela Europa plivati u moru krvi ako vidim Komšića još jednom na toj poziciji koja je moja.

Zar je to teško shvatiti da vas ja dolazim sve poklati ?

Kako to ne shvačate ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/28/2024, 07:21

Neki strani mediji danas tvrde da je Kina odbila zahtjev američkog državnog tajnika da obustavi kupnju iranske nafte. Ti su mediji objavili da je danas satelitima zabilježen rekord od 16 milijuna barela iranske sirove nafte u vrijednosti od 1,4 milijarde dolara namijenjene Kini.

Onda ćemo morat Iranu dat atomsku pa ih Židovi moraju izrokat pa ti nemaš naftu nego sve moraš kupovati u đenerala Šojgua.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/28/2024, 07:31

Sad ćemo fino izrokat sve termoelektrane i željeznice a to je osim šta je udar na ukrajinsku ekonomiju ( željeznice su bitne i za prijevoz ruda i žitarica a ne samo granata i vojne opreme, dok ako nemaš struje onda joj cijena raste pa je to udar na poduzeća ) dobivanje na vremenu da se izdrži do jeseni a onda ide pola godine kiša i snijega dakle pat pozicija a anglosasija će od frustriranosti šta ne može naprijed rokati sve živo šta može ( to je to ubijanje četnika masovno ).

No Iran u međuvremenu radi atomsku bombu a to cionistički entitet ne može dopustiti.

Anatomija problema je interes protiv interesa.

LETS PLAY THE GAME.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 4/28/2024, 08:13

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Screenshot-15628

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74836
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 4/28/2024, 08:16


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74836
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 4/28/2024, 08:28


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74836
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/28/2024, 08:41

Ruska vojska je "uspjela pronaći slabe točke" ukrajinske obrane u uvjetima "kroničnog nedostatka streljiva".

Oružane snage potvrdile su da su ruske trupe, s kroničnim nedostatkom streljiva u obrambenim snagama, napredovale nekoliko kilometara u smjeru Avdiiva. Gdje točno - nisu obavijestili.

O tome je u eteru teletona u nedjelju, 28. travnja, rekao Ivan Tymochko, načelnik Vijeća rezervista kopnenih snaga Oružanih snaga Ukrajine.

"Nažalost, bilo je niz negativnih momenata koji su doveli do situacije na taktičkoj razini. Ona je prilično ozbiljna i oni ulažu sve napore da to ne preraste u ozbiljnu prijetnju. Ovaj smjer je vrlo važan za neprijatelja u smislu da će pokušati da se probiju od Očeretina do Pokrovska , razumljiv je njihov plan, oni su okupili ljude da udare, ali svi mi dobro razumijemo da u ratu postoje i uspjesi i neuspjesi.

Tymochko je naglasio da je sada važno ne dopustiti neprijatelju da postavi mostobran, što bi se zauzvrat moglo pretvoriti u proboj.

"S jedne strane, šteta je što je neprijatelj uspio napredovati nekoliko kilometara. Ali s druge strane, razumijemo da se neprijatelj nije mogao rasporediti u pravcu Avdijeva, kako je planirao - u pravcu Vugledar, Pokrovsk, Kurakhov, kako bi se zauzela regija Donjecka u južnom smjeru.” , - dodao je čelnik Vijeća rezervista kopnenih snaga Ukrajinskih oružanih snaga.

Objasnio je da je ruska vojska uspjela "pronaći slabe točke" ukrajinske obrane u uvjetima "kroničnog nedostatka streljiva".

"Neprijatelj je pokušavao iskoristiti svoju priliku. Pitanje je kakve su gubitke spremni podnijeti da zadrže taj okupirani mostobran koji su pokušavali proširiti. Naravno, borbe će ondje biti vrlo vrhovni zapovjednik je izjavio da su oni tamo poslani kao dodatna vojna postrojba, kao i dodatna sredstva za poraz", zaključio je Tymochko.

--

Evo sad će doći streljivo pa ih možete sve potamanit. Ionako su se skupili ko muve na govno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/28/2024, 11:00

RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/28/2024, 11:27

Britanija procjenjuje da je Rusija u ratu u Ukrajini izgubila oko 450.000 ubijenih i ranjenih vojnika , ne uključujući vojne tvrtke.

Ovu ocjenu dao je ministar oružanih snaga Leo Docketry, čiji citat prenosi britanski portal UK Defence Journal specijaliziran za vojne teme.

"Prema našim procjenama, otprilike 450.000 ruskih vojnika je ubijeno ili ranjeno, a deseci tisuća su već dezertirali od početka sukoba. Broj poginulih u ruskim privatnim vojnim tvrtkama (PMC) nije poznat", rekao je.

Što se tiče gubitaka opreme, prema britanskim procjenama, ruska vojska je izgubila više od 10.000 komada oklopnih vozila , uključujući gotovo 3.000 glavnih borbenih tenkova, 109 zrakoplova, 136 helikoptera, 346 bespilotnih letjelica, 23 mornarička broda svih klasa i više od 1.500 topničkih sustava svih vrsta.

Pojasnio je da je oprema uništena, napuštena ili zarobljena od strane Ukrajine od početka rata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/28/2024, 11:38

A najbolji dio je šta nam se nigdje ne žuri.

Tako da smo tek počeli jel, dakle pola miljona izbačeno iz stroja i deset tisuća komada tehnike je tek uvod.

Ne stiže samo američka vojna pomoć nego se diže i europska vojna industrija.

Budete žvakali puno gvožđa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/28/2024, 12:11

Što se tiče gubitaka opreme, prema britanskim procjenama, ruska vojska je izgubila više od 10.000 komada oklopnih vozila , uključujući gotovo 3.000 glavnih borbenih tenkova, 109 zrakoplova, 136 helikoptera, 346 bespilotnih letjelica, 23 mornarička broda svih klasa i više od 1.500 topničkih sustava svih vrsta.

Sad kad dođe mojih tisuću GPS granata koje ja najviše volim ovih tvojih 10 tisuća komada uništene opreme postat će 11 tisuća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 4/28/2024, 12:15


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74836
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/28/2024, 12:31

Svaki dron = jedan mrtvi četnik

RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 53 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 34 ... 53  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum