ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stara ekipa

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by dijagram 26/2/2024, 20:12

Btw wrote:Na kultnima je nekad pisao jedan sjajan čovjek, inteligentan, duhovit i dobroćudan. 

Imao je nickname Antonac, a ja sam ga zbog naših internih šala zvala Betonac. 

Nažalost on nas je jutros napustio. Imao je moždani udar od kojeg se nije oporavio. 
Želim mu lak i miran put među zvijezde :(

Ovo je obavijest za sve vas koji ste ga poznavali ili čitali i vjerujem da vam je jednako teško kao i meni sada. 


čuvajte se i svako dobro vam želim. 

Ra
Nisam pisao tamo, nepoznat mi je taj nick.
Pokoj vjecni daruj mu Gospodine!

dijagram

Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by Ra 27/2/2024, 20:36

metilda wrote:

Moja sućut i tebi Ra. 💔 Kad umre netko koga smo poznavali kao osobu punu humora i osobu od stalne akcije, tek tada vidimo svu krhkost života. Neka mu je laka zemlja.
Hvala Metka.<3 
Mi smo se poznavali i u RL i užasno mi je teško i zbog njega kao zbog Lenemalene i dječice. Otišao je prerano....
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by Ra 27/2/2024, 20:59

dijagram wrote:
Nisam pisao tamo, nepoznat mi je taj nick.
Pokoj vjecni daruj mu Gospodine!
Znam da ti nisi tamo pisao. 




Starim, mekšam... sve bitniji su mi ljudi s kojima sam pregurala neke svoje, možda najteže, životne krize, tipkajući po cijele noći smijući se provalama čak i kad mi se plakalo. 

Stavila sam obavijest zbog svih onih s kojima nemam drugi oblik komunikacije osim foruma, tj. svih koji su ga čitali na iskonu ili kultnixu kao što su npr. Violator, Masovna histerija, Mentalni, Weber itd. 


Predugo i prečesto smo se susretali na ovim virtualnim livadama i ponekad imam osjećaj kao da smo svi koji smo pisali na bilo kojem forumu jedna velika obitelj. Doduše prilično disfunkcionalna, ali ipak obitelj.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by dijagram 28/2/2024, 15:19

Btw wrote:
dijagram wrote:
Nisam pisao tamo, nepoznat mi je taj nick.
Pokoj vjecni daruj mu Gospodine!
Znam da ti nisi tamo pisao. 




Starim, mekšam... sve bitniji su mi ljudi s kojima sam pregurala neke svoje, možda najteže, životne krize, tipkajući po cijele noći smijući se provalama čak i kad mi se plakalo. 

Stavila sam obavijest zbog svih onih s kojima nemam drugi oblik komunikacije osim foruma, tj. svih koji su ga čitali na iskonu ili kultnixu kao što su npr. Violator, Masovna histerija, Mentalni, Weber itd. 


Predugo i prečesto smo se susretali na ovim virtualnim livadama i ponekad imam osjećaj kao da smo svi koji smo pisali na bilo kojem forumu jedna velika obitelj. Doduše prilično disfunkcionalna, ali ipak obitelj.
Nema sto, ti si ono sto se kaze pravo zensko , koliko emocija u par redaka.
Lijepo za procitati, pogotovo ako si pravo musko. :beer
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by veber 28/2/2024, 21:17

znam hrpu ljudi s foruma.

pol njih je sada mrtvo. što zbog starosti što zbog bolesti.

jedino se dijagram ne da. on bu doživjel 120

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by veber 28/2/2024, 21:18

a ra ne vjerujem niti retka

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by niels 5/3/2024, 17:43

Btw wrote:Na kultnima je nekad pisao jedan sjajan čovjek, inteligentan, duhovit i dobroćudan. 

Imao je nickname Antonac, a ja sam ga zbog naših internih šala zvala Betonac. 

Nažalost on nas je jutros napustio. Imao je moždani udar od kojeg se nije oporavio. 
Želim mu lak i miran put među zvijezde :(

Ovo je obavijest za sve vas koji ste ga poznavali ili čitali i vjerujem da vam je jednako teško kao i meni sada. 


čuvajte se i svako dobro vam želim. 

Ra

Prije svega, kao i svakom pokojnom, neka mu je laka zemlja.

Čovjek dođe u neke godine, nadživi svoje vrijeme i generaciju, i shvati da nitko od njegovih vršnjaka ga neće ispratiti na sprovodu. To je usamljenički osjećaj.

Da, i ja doživim taj digitalni otisak ljudi, iako samo čitam. Osjetim bol, bijes, tugu, radost, mir...osjeti se u ovim prozorima svašta.
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by niels 5/3/2024, 17:44

veber wrote:a ra ne vjerujem niti retka

Žena je, praktički joj je dužnost da laže glupe muške :)
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by mentalitet 5/3/2024, 22:29

niels wrote:
Btw wrote:Na kultnima je nekad pisao jedan sjajan čovjek, inteligentan, duhovit i dobroćudan. 

Imao je nickname Antonac, a ja sam ga zbog naših internih šala zvala Betonac. 

Nažalost on nas je jutros napustio. Imao je moždani udar od kojeg se nije oporavio. 
Želim mu lak i miran put među zvijezde :(

Ovo je obavijest za sve vas koji ste ga poznavali ili čitali i vjerujem da vam je jednako teško kao i meni sada. 


čuvajte se i svako dobro vam želim. 

Ra

Prije svega, kao i svakom pokojnom, neka mu je laka zemlja.

Čovjek dođe u neke godine, nadživi svoje vrijeme i generaciju, i shvati da nitko od njegovih vršnjaka ga neće ispratiti na sprovodu. To je usamljenički osjećaj.

Da, i ja doživim taj digitalni otisak ljudi, iako samo čitam. Osjetim bol, bijes, tugu, radost, mir...osjeti se u ovim prozorima svašta.
Tipkao sam tamo sa njim ali se nije prichalo o politici.To je bio vishe zajebantski forum i tko ce kome vishe shuknuti.Tonac je bio jako inteligentan i mentalno izbalansiran chovjek.Nichim ga nisi mogao izbaciti iz ravnoteze,meni se to dopadalo pa sam ga pokushavao uzdrmati svoji chesto puta glupim upadicama.Kazem na mene je ostavio pravi utisak iako sam ga chesto puta chastio rijechima ujkan,ujo,komunjara i ostalim bedastocama jer nije bio ni jedno od toga nego normalan chovjek koji je znao tochno u sebi tko je i shto je pa nije ni imao potrebu bilo kome se dokazivati.Zao mi je najvishe zbog djece jer ce njima najvishe nedostajati,a on je umro najljepshom smrcu koju neki chovjek moze imati.Najteze je onima koji ostaju iza njega.Ali i to je sastavni dio zivota,smrt.Kazu da se Bog ili priroda pobrinu za chovjeka da se ne boji smrti kao kad je mlad.Antonac nadam se da cesh i na nebu naci nekog koga cesh zajebavati kako si znao na forumu,ako nishta dolazi Pizdi u san i govori mu da ne bude hedonista kao ti.Ne mogu se sjetiti Smojine jedne rechenice o smrti a Antonac mi je bash lichio na tog dobrocudnog dalmosha.Moje saucheshce obitelji.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by T. 5/3/2024, 23:15

sjećam se nicka i da je umjesto avatara imao onog plavog smajlića s jointom...

r.i.p.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

niels likes this post

Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by niels 6/3/2024, 17:24

mentalitet wrote:
niels wrote:
Btw wrote:Na kultnima je nekad pisao jedan sjajan čovjek, inteligentan, duhovit i dobroćudan. 

Imao je nickname Antonac, a ja sam ga zbog naših internih šala zvala Betonac. 

Nažalost on nas je jutros napustio. Imao je moždani udar od kojeg se nije oporavio. 
Želim mu lak i miran put među zvijezde :(

Ovo je obavijest za sve vas koji ste ga poznavali ili čitali i vjerujem da vam je jednako teško kao i meni sada. 


čuvajte se i svako dobro vam želim. 

Ra

Prije svega, kao i svakom pokojnom, neka mu je laka zemlja.

Čovjek dođe u neke godine, nadživi svoje vrijeme i generaciju, i shvati da nitko od njegovih vršnjaka ga neće ispratiti na sprovodu. To je usamljenički osjećaj.

Da, i ja doživim taj digitalni otisak ljudi, iako samo čitam. Osjetim bol, bijes, tugu, radost, mir...osjeti se u ovim prozorima svašta.
Tipkao sam tamo sa njim ali se nije prichalo o politici.To je bio vishe zajebantski forum i tko ce kome vishe shuknuti.Tonac je bio jako inteligentan i mentalno izbalansiran chovjek.Nichim ga nisi mogao izbaciti iz ravnoteze,meni se to dopadalo pa sam ga pokushavao uzdrmati svoji chesto puta glupim upadicama.Kazem na mene je ostavio pravi utisak iako sam ga chesto puta chastio rijechima ujkan,ujo,komunjara i ostalim bedastocama jer nije bio ni jedno od toga nego normalan chovjek koji je znao tochno u sebi tko je i shto je pa nije ni imao potrebu bilo kome se dokazivati.Zao mi je najvishe zbog djece jer ce njima najvishe nedostajati,a on je umro najljepshom smrcu koju neki chovjek moze imati.Najteze je onima koji ostaju iza njega.Ali i to je sastavni dio zivota,smrt.Kazu da se Bog ili priroda pobrinu za chovjeka da se ne boji smrti kao kad je mlad.Antonac nadam se da cesh i na nebu naci nekog koga cesh zajebavati kako si znao na forumu,ako nishta dolazi Pizdi u san i govori mu da ne bude hedonista kao ti.Ne mogu se sjetiti Smojine jedne rechenice o smrti a Antonac mi je bash lichio na tog dobrocudnog dalmosha.Moje saucheshce obitelji.

Eto, dok ga se sjećate takvoga, i nije zapravo umro.

Jedna  [You must be registered and logged in to see this image.]  za Čovjeka.

Kultni zvuče kao zanimljivo mjesto za pisati, zašto to nemamo ovdje? :)
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by niels 6/3/2024, 17:29

Trebala je biti krigla pive, ne možeš raditi u vrtu i tipkati...
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by Ra 18/3/2024, 13:30

[You must be registered and logged in to see this link.], hvala ti

[You must be registered and logged in to see this link.], tebi sam donijela još jednu tužnu vijest... maca je prošle godine izvršila suicid.

[You must be registered and logged in to see this link.], vjerojatno još nisi dovršio sve što trebaš i zato si još tu. 

Nema veze gdje je tvoja generacija, nebitno je i tko će te ispratiti na sprovodu, važno je koliko njih je sad spremno doći i pokloniti ti dio onog  najdragocjenijeg, onog što svi imamo jednako, dio od svoja 24 sata. To se broji, a ne pratnja, vijenci ili suze koje netko prolije kad odemo.  

Zašto nemate tu kultne? Ima podforum kultni, ali tamo nitko ne piše jer nema potrebne kritične mase onih koje "boli uho" tko je od kuda, koje boje kože je, nacije, političkog, seksualnog ili bilo kojeg drugog opredjeljenja ili sklonosti. Jedine ulaznice za kultne su bile elokventnost i smisao za humor. Brojanje krvnih zrnaca je bilo najgora djelatnost, kao i prirodna glupost i primitivizam. 
Niels, to ne znači da takvih ljudi ovdje nema, samo ih nema dovoljno za takvu komunikaciju koju smo mi tamo imali, a i oni koji su bili su se umorili, odustali i otišli. 

Koliko vidim voliš vrtlariti. I ja volim. Godinama sam imala svoj vrt na Bledu i u Zagrebu. Sad ga više nemam, ali volim biljčice i stan mi je prepun zelenila. 

Možda da otvorimo temu - Grablje, kuke i motike, na kojoj možemo razmijeniti svoja iskustva. Možda nekom budu od koristi, čak nadahnuće da se počne baviti time. 
Proljeće je, početak sadnje i uređenja vrta. Možda bi mogao staviti koju sličicu da vidimo kako sve napreduje, kako raste...Doista bi to bilo lijepo. 

Ovo je samo prijedlog. Ako ti nije do toga, ništa strašno. :) Čitamo se još... 
Lp svima skupa
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by ljubo1212 24/3/2024, 12:50

zašto nema takvih kultnih ovdje? pa nema dovoljnog broja psihički labilnih,  bolesnih i iskompleksiranih, plus nešto čistih naivaca...vidiš da je mentalitet još onda i tamo liječio komplekse
jedno vrijeme kultni su se hvalili upadima na vip, i time se hranili, travko im je hebo nanu i pokazao koliko je licemjerno to dobrohotstvo i demokracija na kultnima  :shy
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


immortal likes this post

Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by mentalitet 29/3/2024, 23:37

Necu da kvarim temu zbog pijeteta prema chovjeku kojega sam cijenio,ali cu otvoriti novu u tvoju cast na Kultnima.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by mentalitet 30/3/2024, 00:05

Ra wrote:[You must be registered and logged in to see this link.], hvala ti

[You must be registered and logged in to see this link.], tebi sam donijela još jednu tužnu vijest... maca je prošle godine izvršila suicid.

Nisam ovo vidio prije.Strasno mi je zao zbog MACE.Bila je iskrena do kosti i nije shvacala da ljudi ne dozivljavaju svijet na ist nachin kao ona.Bilo mi je krivo kada su je banirali sa onoga tamo foruma zato sam i ja otishao.Imala je i jednu poetsku crtu u sebi koju isto tako nije krila.Zvuchala je kontradiktorno ali ja sam je dobro shvacao.A gdje necu takvu dushu koja se nadam se smije nama i misli gle budala chime se zamaraju.Znala se i samnom sprdat pa mi je nadjenula ime mishkica i nasmijala me do suza.To cu pamtiti dok sam ziv.Zelim joj u drugoj dimenziji sve shto nije imala u ovoj.Da sje3cam se,stalno ju je vukao onostrani svijet i ta znatizelja mi je govorila koliko je bila inteligentna.Sve shto drugo napisem bit ce suvishno.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by immortal 1/4/2024, 13:53

mentalitet wrote:
Ra wrote:

[You must be registered and logged in to see this link.], tebi sam donijela još jednu tužnu vijest... maca je prošle godine izvršila suicid.
ovakvi događaji najbolje opisuju društvene mreže i ljude onakvima kakvi su i kako djeluju
umjesto da smo jedni drugima pružili razumijevanje i podršku na društvenim mrežama- ovom forumu,  gdje je većina tražila razonodu i ugodno, bar razumuno razmjenjivanje mišljenja pretvorilo se u dodatne napade, vrijeđanja, razdore isijavanje zla jednih prema drugima

koji je to po redu a da li je lijepo uopće nazvati ga slučajem da oni koji su pisali ovdje završe suicidom
Campanela, Bugi, Maca za koje sam ovdje saznala 
...
na kraju sve obično završi već pomalo licemjernim- poćivala/o u miru

nitko ne može poreći da se kroz upise osjećao nemir, nesklad, nervoza kod određenih osoba i nitko ne čini ništa dok se još može nešto učiniti
kasnije kad je već kasno nastupi kao nekakvo žaljenje za izgubljenim

imamo pdf religija ali upravo mi ljudi smo ti koji činimo dobro ali i zlo ljudima oko sebe
 kao da to mnogi ne žele shvatiti
mnogi se pozivaju na Boga kako će On sve odraditi a nitko na želi shvatiti, posebno trgnuti se da sam provodi učenje dano putem vjere

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by immortal 1/4/2024, 14:04

kada napojiš žednog, nahraniš gladnog (ljubavi, razumjevanja, podrške, prihvaćanja) tada i sam rasteš u svome duhu i svijetlost te jača i ljepota okružuju
mi puno puta djelujemo upravo suprotno kao da nismo Božji sljedbenici nego od onoga drugog pa se čudimo kada sami naiđemo na negativne pojave oko nas
očito smo ih zaslužili puno puta

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by mentalitet 1/4/2024, 19:53

immortal wrote:kada napojiš žednog, nahraniš gladnog (ljubavi, razumjevanja, podrške, prihvaćanja) tada i sam rasteš u svome duhu i svijetlost te jača i ljepota okružuju
mi puno puta djelujemo upravo suprotno kao da nismo Božji sljedbenici nego od onoga drugog pa se čudimo kada sami naiđemo na negativne pojave oko nas
očito smo ih zaslužili puno puta

Samo ti nemoj drzati bilo kakvo predavanje o moralu,etici,vjeri ili bilo kojoj civilizacijskoj vrijednosti jer pamtim tvoje upise i tvoj nivo razmishljanja.Tipichno kamenjarski pishesh zaboravljajuci shta si jucher napisala.E sad,moram biti iskren prema sebi ,ne kuzim da li to radish zato shto si glupa ili pokvarena ili je obadvoje u pitanju.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by immortal 20/4/2024, 21:48

mentalitet wrote:
immortal wrote:kada napojiš žednog, nahraniš gladnog (ljubavi, razumjevanja, podrške, prihvaćanja) tada i sam rasteš u svome duhu i svijetlost te jača i ljepota okružuju
mi puno puta djelujemo upravo suprotno kao da nismo Božji sljedbenici nego od onoga drugog pa se čudimo kada sami naiđemo na negativne pojave oko nas
očito smo ih zaslužili puno puta

Samo ti nemoj drzati bilo kakvo predavanje o moralu,etici,vjeri ili bilo kojoj  civilizacijskoj vrijednosti jer pamtim tvoje upise i tvoj nivo razmishljanja.Tipichno kamenjarski pishesh zaboravljajuci shta si jucher napisala.E sad,moram biti iskren prema sebi ,ne kuzim da li to radish zato shto si glupa ili pokvarena ili je obadvoje u pitanju.
upravo ja to mogu

spominjanje prebrojavanja krvnih zrnaca po ne znam već koliko puta od mnogih koji u svoj tim nisu puštali - prihvaćali pojedine ali su znali napadati uvredama, omalovažavanjem i odurnim licemjernim ponašanjem
takvi su bili mnogobrojni
možda je utješno vaditi se na one koji prebrojavaju krvna zrnca - ja sam ta
 a ti mental
nitko ti nije kriv jer si se bojao priznati tko si
glumiti lika druge skupine cijelog života
tvoj problem veliki
i još imaš karakter mene opet spuštati upisima
seratoru obični

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by immortal 20/4/2024, 21:50

RA ako želiš otvori temu na vijestima tema će opstati
 premalo je ljudi na forumu 
mnogi niti ne pogledaju što ima na drugim podforumima

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Stara ekipa - Page 2 Empty Re: Stara ekipa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum