ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AUTI

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 29/8/2019, 23:55


Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 29/8/2019, 23:56

U prosjeku,turbo-kit-ovi koshtaju i kod Garett-a i kod Micubišija,oko 4000-5000 ojrova..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 30/8/2019, 00:00

https://www.turbokits.com/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by T. 30/8/2019, 23:06

Daj nabaci koju fotku tih tvojih kola al da nije s interneta...

_________________
AUTI - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17131
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 31/8/2019, 10:28

vjeruj mi Te,bas isti je kao i ovi sa slika sa interneta...štoš..jebena serijska proizvodnja.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 31/8/2019, 10:39

Ono sto je bitno,da ima full moju preporuku za kupnju..auto nudi sve pa i vise za tu cijenu..trazim dlaku u jajetu,ali je ne mogu naci,osim,onog sto sam vec napisao..ovjes je malo njihajuci,dakle,kod vecih brzina se malo naginje ustranu u okukama,ali bolje i to,nego da imam dojam da sam stabilan,pa onda izletis sa ceste kao iz praćke..malo vise fizikalnih inputa nije lose..
napose ovo nije sporcki auto,nego samo zivahniji i za aktivniju/mirniju voznju..prostor iznutra je fenomenalan,odnosno velik,pregledan i prozracan..jedino bih upozorio nize vozace,na njusku auta,koja je malo viša,time moraju dici sic,da bi im prednji dio pregledniji..problem nastaje pri parkiranju,jerbo je onda prostor,metar-metar i po ispred nepregledan,pa se covjek mora uzdati u senzore,odnosno kamere..,sto je opet slucaj kod svih novih ajuta..

treba vremena dok se covjek ne navikne na straznji dio i mrtve kuteve straga,ali opet..kamere i senzori..

Kakogod,jos 4 godine pa ga vracam i uzimam nasljednika..ovi koji su uzimali bilo koji Micubiši,od onog majusnog pa do Pajera,cvrsto se drze marke i nadalje..to bi valjda nesh trebalo znaciti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 31/8/2019, 12:18

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 31/8/2019, 12:20

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 31/8/2019, 12:33

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 7/9/2019, 21:32

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 7/9/2019, 21:35

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 17/9/2019, 00:59

Pas mater..Parkiro ispred jedne firmije,ispod prednjihj točaka,povisena bankina..sve oke,no kad sam krenuo natrag,karter nasjeo na rub..bubnulo posteno...zavirih ispod i vidjem celicne ploce,ispod cijelog auta,kako mu stite stomak...ocjena 10 za brigu.. :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 17/9/2019, 01:00

usput,manja mjesta pate kronicno od losih cesta,posebno u mojoj blizini Klingenberg..male i velike sahte,do 5 cenata ispod nivoa asfalta..valjda time pogoduju automehanicarima da imaju dovoljno posela..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 26/9/2019, 19:06

Probao malo off-road,naravno ne ekstremni,jer auto za to i nije....ugodno iznenadjen...cvrsta kontrola i drzanje za tlo..

Dakle,univerzalno auto....bez jebemti i na autobanu,iu gradu,ali i za izlete u prirodu,gdje je tlo guduravije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 28/9/2019, 22:04

Koncept buduceg nasljednika Eclipsea..


AUTI - Page 2 009

AUTI - Page 2 012
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 28/9/2019, 22:18

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 29/9/2019, 11:12

Podosta ljudi zamjera Micubišiju ime Eclipse koje koristi za ovaj auto,jerbo ocekuju nesh u stilu jurilica standardnih poput Evo-a i starog Eclipsea..Ipak,Micubisi mora ici tijekovima kojima idu i drugimjerbo to trziste zahtjeva...SUV rula sa svim svojim podverzijama..Eclipse cross je SUV-coupe..crossover podkategorija...
Kakogod,takve komentare daju oni,koji nisu u biti nikad sjeli i provozali auto,ili su ga samo testirali dan-dva..Od eclipse cross-a niti ne treba ocekivati karakteristike tipicne japanske jurilice,nego one,koje pristaju omanjem SUV-u,prilagodjenom univerzalnim potrebama...
Ipak i takvav auto u svojim posebnim varijantama,vozi rutu,Paris-Dakar,sto dovoljno govori o kvaliteti i potencijalu samog auta...

AUTI - Page 2 Https%3A%2F%2Fapi.thedrive.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F12%2FEclipse_Cross_-_2019_Dakar_Rally-Medium-14948-e1544818452488.jpg%3Fquality%3D85?w=1440&auto=compress%2Cformat&ixlib=js-1.4
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 4/10/2019, 18:30

danas sam Otkrio zanimljiv detalj(nakon godinu dana voznje ( lol! lol! lol!)...

Guzva u pichku mater u gradu..marice pandurske na svakom iole znacajnihjem krizanju u centru...

dopizdilo mi drzati kvacilo stisnuto,i polako ja u ler i rucnu,a cim sam pustio kvacilo,motor se ugasi..mislio,prvo krepo..stolivec..dotaknem nogom kvacilo lagano,on starta motor...pametan neki... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 10/10/2019, 12:48

Malo o gumama na autu..nebitno rece netko,ali bez njia,auto ne ide..da ga yebes..

Posto je moj prva serija uopce napravljena,dolazi iz tvornice u japanu,u kompletu sa japanskim brandom gumaa,Yokohamom..

sto reci..vrlo povoljnih cijena,brutalno robusne i kvalitetne gume koje cvrsto drze cestu..

u mom slucaju Yokohama geolandar GO55...vrlo zadovoljan..

https://www.yokohamatire.com/tires/geolandar-g055 

malo visek profila,sto ne vidim kao manu,jerbo su svapske ceste,lokalne i gracke jako čudljive(sahtovi ispod nivoa asfalta,udarne rupe,zakrpe,devijacije svih vrsta...niskoprofilne jednostavno NE IDU na SUV..mozda izgledaju kuuul,ali u praksi,samo ce te si ujebati alu felge..dakle..60,65 bi bilo optimalno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 10/10/2019, 18:12

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Guest 12/10/2019, 17:26

veci brat....

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AUTI - Page 2 Empty Re: AUTI

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum