ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemačka: osim komaraca i muha 3/4 insekata uključujući pčele je nestalo u zadnjih 25 godina

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Njemačka: osim komaraca i muha 3/4 insekata uključujući pčele je nestalo u zadnjih 25 godina - Page 2 Empty Re: Njemačka: osim komaraca i muha 3/4 insekata uključujući pčele je nestalo u zadnjih 25 godina

Post by Kermit 12/6/2018, 17:41

danni1 wrote:Au kurac, sad ćemo plakat za muhama i komarcima, nekidan smo za orangutanima.

I to će mi stvarno nedostajat u životu..jebeni insekti.
ne ne muha i komaraca ima sve više, kao i trolčina  i sendvičara

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Njemačka: osim komaraca i muha 3/4 insekata uključujući pčele je nestalo u zadnjih 25 godina - Page 2 Empty Re: Njemačka: osim komaraca i muha 3/4 insekata uključujući pčele je nestalo u zadnjih 25 godina

Post by Leviathan2 12/6/2018, 19:21

kaja wrote:
Fénix wrote:
Kermit wrote:
Noor wrote:
Kermit wrote:
Čuj oni su hraba pticama, osim toga oni oprašuju cvijeće i drveće i važan su dio ekosustava bez kojeg isti propada i izravno nestaje jako puno životinjskih vrsta...
sve je to istina, ali kažem...čitav život bježim od njih i samo s te strane kažem hvala bogu
ali, nije dobro...nije
Pa vidi leptire, prije si ih vidio barem kupusare na svakom ćošku sada nema ničega, vrlo vrlo čudno i jako loše, a zanimljivo muha i komaraca ima više


U biti taj biljini i životinjski svijet koji sam poznavao i uživao u njemu 90-ih je u ovom stoljeću počeo nestajati, a sad je to samo nostalgija.


Mislim da to ima veze s cetnicima.
Ili barem ratom.
ne, to su sve ostaci jugokomunizma :)

_________________
Njemačka: osim komaraca i muha 3/4 insekata uključujući pčele je nestalo u zadnjih 25 godina - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Njemačka: osim komaraca i muha 3/4 insekata uključujući pčele je nestalo u zadnjih 25 godina - Page 2 Empty Re: Njemačka: osim komaraca i muha 3/4 insekata uključujući pčele je nestalo u zadnjih 25 godina

Post by Guest 12/6/2018, 19:38

danni1 wrote:Au kurac, sad ćemo plakat za muhama i komarcima, nekidan smo za orangutanima.

I to će mi stvarno nedostajat u životu..jebeni insekti.
Pa..doli su mi i muhovi i komartzi isli na nerve,ipak..ovdje u Svabij ih nema,ili na prste nabrojati..ne vidim niti mrave na zemlji..niti ose niti pcele ne vidim..nek godine pitam jednog svabu vinogradara,sto je to plasticno ,okaceno o zice trsova,onak kao i oni neki mirisi,samo sto je ovo uniformno smedje plasticno,sa zadebljanjem u sredini..
Kaze Svabo da je to neki genetski preparat koji /stetne/insekte cini neplodnim,dakle ne mogu se vise razmnozavati,no izgleda da je to malo roknulo i na korisne insekte..
kace to po sumama i gorama,vamo i tamo..posvuda..

Vidjeh nedavno i neke elektronske pizdarije koje s uili na struju ili na baterije,koje prave neke frekvencije yvuka,od kojih sve zivo sto zuji i leti bjezi glavom bezobzira..
Mrtvo i impotentno bih opisao svapsku /prirodu/...nije dobro..sterilno sve djeluje i neprirodno..
no dok god je to u interesu bilance,i nadalje netje biti insekata...a indirektno niti onih koji se hrane njima.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemačka: osim komaraca i muha 3/4 insekata uključujući pčele je nestalo u zadnjih 25 godina - Page 2 Empty Re: Njemačka: osim komaraca i muha 3/4 insekata uključujući pčele je nestalo u zadnjih 25 godina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum