ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 29/6/2018, 11:36

Pa super, drzim fige za koju god opciju vi prizeljkujete. I da mu krene posao, sigurno vam je svima stresno razdoblje.

Ja sam na porodiljnom godinu dana. Znaci do polovine travnja 2019.-te.
S malom ne znam. Jaslice mi nisu opcija. Ili moja mama ili cemo nekoga za cuvanje uzet.

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 29/6/2018, 11:55

nisu ni jaslice loš odabir.
moji su do treće bili doma. vrtić je odlična stvar jer se djeca socijaliziraju i poberu sve bolesti u startu pa kasnije nemaš brige.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 29/6/2018, 12:44

Prerano mi je s godinu dana za vrtic...To cemo
ako ne bude druge opcije.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 29/6/2018, 13:03

ako imaš drugu opciju, bolje da je doma barem do druge godine. neki forumaši zbog posla dali djecu prije godine dana, osobno mislim da to nije dobro. ali kada nemreš birat....

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2018, 14:09

Znam da nisam mjerodavna, da nemam djecu, ali s obzirom na svu koju sam.ikada cuvala, mislim da je vrtic generalno nesto savrseno da se djeca nauce kontolroli, autoritetu i disciplini.

Malo je rano da, sa godinu dana. Jos su previse bebasti...

Med ne moze ni dati, ja mislim, malu u vrtic prije nego napuni godinu dana.
Upisi su u petom mjesecu i da je upise, krenula bi u devetom...
Barem tako djeluje na podrucju pule.
Iznimka su privatni vrtici
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2018, 14:12

Od poznanika mali ima 8mj.
Vec je skuzio da za sve sto zacvili mama stize.
Tako da je kod njih stalno dreka, cupanje, mlataranje, ako nije kako bebac hoce.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2018, 14:12

Po mome vise djeca nauče u dobrom vrtiću nego kući sa bakama....ali od 2. Godine je nekako optimalno....podijeli to vrijeme a i vidjet ces kad dode vrijeme za to....


Ta njegova odluka je potakla lavinu drugih promjena s kojima ja uopce nisam racubala....ja sam naivno mislila da ja s tim njegovim necu imati nista.....

Najveci nam je trenutno problem njegov sef koji mu ne da sporazumni jer mu onda mora otplatiti otpremninu koju je S. Itekako zasluzio a sef nije da nema....i sad je to mak na konac s bolovanjem i borba......sve se razvlaci jer ovaj bez otpremnine i dok je pod radnim odnosom tj. Bolovanjem otvorit ne moze....ali bar mu ide plaća i tu nemam brige...kad otvori tko zna kad ce zaradit nesto.... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2018, 14:35

Moxy wrote:Po mome vise djeca nauče u dobrom vrtiću nego kući sa bakama....
Da.
Jer u vrticu imaju autoritet i ne mogu sto god pozele. A i zamisli da ih cuvas 30 u isto vrijeme i svako zajebava :D

Dok roditelji/poznanici/bake i dide, popustaju...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 29/6/2018, 14:58

Ma, ko da odgajateljice mogu uvijek sa svojom djecom doma na kraj izac. U vrticima je to jednostavno psihologija kolektiva.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 29/6/2018, 15:08

medication wrote:Ma, ko da odgajateljice mogu uvijek sa svojom djecom doma na kraj izac. U vrticima je to jednostavno psihologija kolektiva.
pa to je bitno. socijalizacija. mene curke vrte oko malog prsta, jer to dozvoljavam, jer su lijepe i to rade sa šarmom. još nećakinja i od frendice mala. to je pomor za mene, a u biti mi je baš drago. sve im dopustim u granicama lijepog ponašanja. a kada ulete u kraš, najebao sam :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 29/6/2018, 15:51

!Da su ruzne, onda corak? :p
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 29/6/2018, 16:05

medication wrote:!Da su ruzne, onda corak? :p
ma sva su djeca lijepa. rijetko se dešava da je baš ružno.
a i da je, opet je moje.

ali baš su vražičke.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 29/6/2018, 16:07

kći mi je na avataru.

izigrava leptira

a po stavu tijela vidiš da je pitanje; a, kaj sada hoćeš?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2018, 16:13

Na koga je lijepa ako je tvoja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 29/6/2018, 16:16

Zezam se ja...

Slatka je djevojcica :)


Dolaze mi prije popodne. Pecem zeljanicu. Pocela sam je radit u podnr, tek je sad u pecici. Onda zamislite kako je ta priprema izgledala.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 29/6/2018, 16:25

Moxy wrote:Na koga je lijepa ako je tvoja?
na majku, na koga bi bila :P

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 30/6/2018, 13:43

Bas je dobar dan od ranog jutra. I, nevjerovatno, još me ništa i nitko nije naljutilo. Baš sam sretna!
Jutros doručak u krevet,ne kuham,prijepodne u gradu,sad idemo na ručak u Vukovar,predvecer dolazi društvo.


Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 30/6/2018, 23:40

nećakinja došla do mene. prvo se zavukla u krevet. kasnije uzela poplun i došla u dnevnu. sva umotana u poplun. i sva se uz mene smotala i drijemala. sada spava na trosjedu i sutra radimo picu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/7/2018, 23:54

Koju sam scenu danas u susjedstvu imala! 

Cujem da muz boga psuje i vice susjedovom malom sa prozora "Zasto to radis Atakan! Zasto ju udaras?!" Silazim dolje u carapama Noemi lazi na podu i vristi...taj mali ju udario nogom i ona je pala sa bicikla....u afektu letim za malim,on vec pred svojim vratima place i vice mami nisam ju dirao ...vicem na njega zasto ju stalno tuce i da cu mu zvati policiju....pukla sam doslovno! 
Da bi njegov otac 2 sata kasnije dosao meni na vrata i napada mene zasto se derem na njegovo dijete! Derala sam se jer je tvoje dijete udarilo moje! On kaze da nije! Nije?! S. Dođi ovamo....S. mu objasnjava da je njegov mali sutnuo nasu malu nogom i pala je sa bicikla....svejedno to meni ne daje za pravo da se derem na njegovo dijete ! To se sve moze razgovorom rijesiti....rekla sam dobro ja se ispricavam i reagirala sam u afektu ... ali po reakciji nhegovoj razumijem zasto je mali tako zlocest....taj mali stalno tuce noemi a ovaj ga brani ..sreca pa je S. svojim ocima vidjeo inace bi on tvrdio da mi lazemo...kao da bi mi dijete plakalo bezveze da ju ovaj ne tuce stalno....jesam ja reagirala jako ali kad mi dijete diras onda upoznas tu drugu mene...jebala ga njegova diplomacija! 

Njemu je normalno da dijete laze da nije kad je nesto uradilo....ja sam rekla meni to nije normalno....moraju priznati kad pogrijese....mozes odgajat dijete koliko hoces kad ih drugi divljaci ne odgajaju i tvoje dijete ispusi na kraju...! :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 2/7/2018, 08:17


svašta..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/7/2018, 09:29

Meni ne bi npr. palo na pamet ici napadat druge rofitrlje vec bi krenula od svog djeteta ... sreva pa je S. vifio inace bi bilo da mi lazemo....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum