ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by Guest Wed 29 Mar - 22:34

Danas mi je bio nevjerovatan dan prepun pozitivnih događaja, a izdvojit ću što mi je bilo najjj...


sunny upoznala sam dvoje odličnih ljudi (pametni, vrckavi, uspješni i profi) prepredobar sastanak je bio sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by kic Thu 30 Mar - 13:35


nije ništa, ali sam pročitO

Uvijek sam se željela družiti s drugima, unatoč činjenici da je za vrijeme djetinjstva ono što zovem mostom prema svijetu bilo srušeno odlaskom oca, situacijom koja usađuje nepovjerenje u život. Traume stvaraju to nepovjerenje, jer ljudsko te biće može povrijediti, opustošiti, izdati. Ali i dalje govorim kako je milijun puta bolje riskirati da se bude opustošen ili izdan, nego se povući u tvrđavu odvojenosti, zatvoriti za sobom vrata i prekinuti kontakt s drugima. To je smrt. Emocionalna smrt. Nepovjerenje nas tjera to učiniti, nepovjerenje i strah od boli. Kad mi je bilo jedanaest rekla sam kako ne želim ponovno voljeti, jer sve što voliš to gubiš - bilo je to zbog moje španjolske bake koju više nisam mogla vidjeti. Tako sam naučila da je nepovjerenje u korijenju razdvojenosti ljudskih bića..

Anaïs Nin
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by Guest Thu 30 Mar - 14:13

Koja knjiga kic?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by kic Thu 30 Mar - 14:26


mala zbirka nekih govora..

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Savrseni-svijet-govori
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by Guest Thu 30 Mar - 14:34

Jako mi se svida.. 

Ako imas koju knjigu za preporucit, pucaj...
I ostali
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by kic Thu 30 Mar - 17:24


sto god te privlaci..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by Guest Thu 30 Mar - 17:42

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by Guest Thu 30 Mar - 19:20

Lijep pasus, i istinit.


Evo moja preporuka za knjigu: 
Carlos Ruiz Zafon
Sjena vjetra

Danas mi se vrlo obradovala osoba s kojom sam davno suradjivala.
Kolegice su mi dale komplimente za promjenu stajlinga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by betty.boop Mon 10 Apr - 20:17

kic wrote:
nije ništa, ali sam pročitO

Uvijek sam se željela družiti s drugima, unatoč činjenici da je za vrijeme djetinjstva ono što zovem mostom prema svijetu bilo srušeno odlaskom oca, situacijom koja usađuje nepovjerenje u život. Traume stvaraju to nepovjerenje, jer ljudsko te biće može povrijediti, opustošiti, izdati. Ali i dalje govorim kako je milijun puta bolje riskirati da se bude opustošen ili izdan, nego se povući u tvrđavu odvojenosti, zatvoriti za sobom vrata i prekinuti kontakt s drugima. To je smrt. Emocionalna smrt. Nepovjerenje nas tjera to učiniti, nepovjerenje i strah od boli. Kad mi je bilo jedanaest rekla sam kako ne želim ponovno voljeti, jer sve što voliš to gubiš - bilo je to zbog moje španjolske bake koju više nisam mogla vidjeti. Tako sam naučila da je nepovjerenje u korijenju razdvojenosti ljudskih bića..

Anaïs Nin


dakle, i na temu na kojoj bi trebalo napisat nesto lijepo sto nam se dogodilo u danu, ti uspijes stavit citat iz knjige

i to depresivan :D


a ja dosla malo pikat, po obicaju :)


betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by kic Mon 10 Apr - 20:41


paaa, mozda je depresivan ali vise je poticateljski, i sumira Evangelion heh..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by Guest Mon 10 Apr - 20:43

Molim da se drzite teme :D 


Danas sam bila zadovoljna obavljenim poslom, veselom atmosferom u uredu, nekim dragim licima koje sam ponovo srela nakon godisnjeg.
Zivot je lijep.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by betty.boop Thu 13 Apr - 20:32

usrecio me puding od jagode !  :jupi
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by Guest Thu 13 Apr - 23:04

Hah super! Tako se ja razveselim kandiranom đumbiru :D


Danas mi je mladji sin davao komplimente za ono sto mu skuham, ali na tako slatki nacin da sam se raznjezila na najjace :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by Guest Tue 2 Jun - 15:29

Usrećio me ručak koji sam sama skuhala & odoljela sam jesti gluposti.

Ljeto je pred vratima. 

Fit mode: ON.

:balloons
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by dax Sun 21 Jun - 11:19

Imao sam poluciju prvi puta nakon 16 godina i to me usrecilo jer se opet osjecam kao tinejdjer
:20
avatar
dax

Other / Decline to state
Posts : 183
2016-05-19


Back to top Go down

Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!! Empty Re: Danas mi se dogodilo nešto lijepoooo!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum