ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gljivarenje

Go down

Gljivarenje Empty Gljivarenje

Post by zanstr 30/8/2015, 17:05

Da li gljivarite?
Ja obožavam brat gljive samo kaj na žalost nemam prilike to raditi često. Par puta godišnje No

Jučer sam malo posjetio vikendicu u Zagorju i samo u dvorištu sam pronašao 20ak komada.
Ovo je jedan od njih.
Gljivarenje Vrg10

U šumi, još više.

That feel kad pronađeš vrganj
Gljivarenje So_good

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Gljivarenje Empty Re: Gljivarenje

Post by Guest 30/8/2015, 17:19

Nisam nikad gljivarila; vjerojatno bi završilo smrtnim slučajem ili barem teškim trovanjem. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gljivarenje Empty Re: Gljivarenje

Post by Trinity 30/8/2015, 17:24

Vegvísir wrote:Nisam nikad gljivarila; vjerojatno bi završilo smrtnim slučajem ili barem teškim trovanjem. :D
Isto. No
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Gljivarenje Empty Re: Gljivarenje

Post by zanstr 30/8/2015, 17:27

Ajoj :)

Ja gljivarim od pete godine, ali istina je da berem jako uzak krug gljiva za razliku od nekih malo luđih gljivara  yoda

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Gljivarenje Empty Re: Gljivarenje

Post by bugati_2 2/9/2015, 07:47

Trinity wrote:
Vegvísir wrote:Nisam nikad gljivarila; vjerojatno bi završilo smrtnim slučajem ili barem teškim trovanjem. :D
Isto. No
Ja sam nekad vrlo intenzivno gljivario,i gotovo uvijek je bilo berićetno.
Ma i s posla sam odlazio u gljivarenje,skupa s kolegom... 
Bilo je i puno zanimljivih dogodovština,uz puno gljiva.....
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Gljivarenje Empty Re: Gljivarenje

Post by bugati_2 2/9/2015, 07:51

zanstr wrote:Ajoj :)

Ja gljivarim od pete godine, ali istina je da berem jako uzak krug gljiva za razliku od nekih malo luđih gljivara  yoda
Ja sam poznavao - a i sada još poznajem - dosta vrsta, tako da se bez problema napunilo i dosta košara.Bilo je i pohanja,i gulaša i ajvara i salata i "svašta nečega" od gljiva...Poprilično toga sam ispoklanjao,a ni mojima na poslu nije bilo žao, 👅 bounce :^0
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Gljivarenje Empty Re: Gljivarenje

Post by Trinity 2/9/2015, 11:51

Ja poznam samo šampinjone.  confused
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Gljivarenje Empty Re: Gljivarenje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum