ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što mislite o forumašu/forumašici

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 4/12/2016, 15:17

Victor&Victoria wrote:Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Piece-of-shit-smiley-emoticon
napravila si lijep autoportret

Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 4/12/2016, 15:21

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 TurdŠto mislite o forumašu/forumašici - Page 8 TurdŠto mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Turd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 4/12/2016, 15:23

Mirko&Slavko wrote:Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 TurdŠto mislite o forumašu/forumašici - Page 8 TurdŠto mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Turd
bon appétit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 4/12/2016, 15:27

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Poo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 7/12/2016, 20:01

recimo, ja mislim da je Kic dobar dečko, samo mu je ovaj forum malo prevelik zalogaj... zato je bio i utekao na saudadin forum u kicov kutak... da se odmori od svih bedastoća ovdje.. ne kaže se uzalud svaka ptica....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by BB-8 8/12/2016, 10:41

metilda wrote:recimo, ja mislim da je Kic dobar dečko, samo mu je ovaj forum malo prevelik zalogaj... zato je bio i utekao na saudadin forum u kicov kutak... da se odmori od svih bedastoća ovdje.. ne kaže se uzalud svaka ptica....
ma kaj bi bio prevelik zalogaj...ima sve skupa 50 aktivnih članova...nije to neki napor pa čak ni s ovakvim posebnim korisnicima kao što su tu...

problem je u tome što kic nije dobar dečko... :W

_________________
Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Attach13 Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 8/12/2016, 17:16

njah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 8/12/2016, 19:56

Dread_Pirate_Roberts wrote:
metilda wrote:recimo, ja mislim da je Kic dobar dečko, samo mu je ovaj forum malo prevelik zalogaj... zato je bio i utekao na saudadin forum u kicov kutak... da se odmori od svih bedastoća ovdje.. ne kaže se uzalud svaka ptica....
ma kaj bi bio prevelik zalogaj...ima sve skupa 50 aktivnih članova...nije to neki napor pa čak ni s ovakvim posebnim korisnicima kao što su tu...

problem je u tome što kic nije dobar dečko... :W

prema meni kic je dječarac i to neiskvareni, dobri dječarac  :W samo mu je malo pun kufer svega
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Winter is coming 11/12/2016, 01:48

meh

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 12/12/2016, 13:47

bah  :P B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by lastavica 13/12/2016, 11:07

Mirkec&Slavkec wrote:Let's make Kultne stvari great again!  flower

za to postici potrebni su oni isti ljudi. 

pocetkom raspadanja net.hr foruma ljudi su se selili na escov forum a potom jos dio njih na danasnji x forum te naposlijetku opet dio na easy chat kod whisp i Tomice.
escov se forum ugasio ( sto se tice "nasih ljudi" ) a zivio je neko vrijeme pod adminatom anabele. postoji li jos, nemam pojma.

tko je ovdje tko, ne znam,  e prepoznajem nikoga osim marie i zekota :) .... i eva naravno, koja je zadrzala svoj nick :) 

ljudi, tko ste vi?  :roll .... a vidim da dobro poznajete culltne ....  :aw
lastavica
lastavica

Posts : 86
2014-04-15


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 15/12/2016, 03:30

kultne su svi citali, offline of skroz. nisam se nigdje selila niti sam kultna. nesto malo sam pisala pred kraj, u Star Wars eri. afro  

ja sam osoba A.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Winter is coming 15/12/2016, 11:09

lastavica wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:Let's make Kultne stvari great again!  flower

za to postici potrebni su oni isti ljudi. 

pocetkom raspadanja net.hr foruma ljudi su se selili na escov forum a potom jos dio njih na danasnji x forum te naposlijetku opet dio na easy chat kod whisp i Tomice.
escov se forum ugasio ( sto se tice "nasih ljudi" ) a zivio je neko vrijeme pod adminatom anabele. postoji li jos, nemam pojma.

tko je ovdje tko, ne znam,  e prepoznajem nikoga osim marie i zekota :) .... i eva naravno, koja je zadrzala svoj nick :) 

ljudi, tko ste vi?  :roll .... a vidim da dobro poznajete culltne ....  :aw
ja sam chockolino

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 15/12/2016, 16:45

meni si poznatiji kao medo(lino)  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 8 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum