ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

svadba

Page 1 of 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Go down

svadba Empty svadba

Post by modra 11/4/2015, 14:27

tek u sedmom su mjesecu, no otvaram temu već, da imate na umu moj problem :}

znate moje probleme... ne znam hodat u štiklama, ali svejedno bi neke malo višlje, možda s punom petom (moraju bit masivnije zbog balansa xD).. kad bolje razmislim, i moram pete. na šta bi ličilo išta ravno na svadbi?
ne volim haljine jer onda do izražaja dolaze moji mali zglobovi i nožice 38 brojić :^0 - ali voljela bi haljinu ovaj put
..ako ne bude haljina što je vrlo vjerojatno, onda bih neke bež hlače i gore tunika, a to nać će bit nemoguća misija, već osjećam!
torba neće bit problem uz bilo koju kombinaciju
friz isto.. bit će to neka niska punđica i naprijed će mi padat tzv. šiške, sigurno
našminkala bi se sama, aliiii - zbog umjetnih trepavica bi ipak trebala do salona.. to mi je želja, neke lijepe duge trepuše da mi to stručnjakinje zalijepe...  ja bi najbolje došla tamo samo da mi njih nakelje... ja se znam i volim sama našminkat, i nemam šta komplicirat sa svojim okicama.. one bi me čak vjerojatno namaškarirale scratch


najgore je što je pametna mlada (ubit ću ju) izabrala mene  i frendicu da stavljamo ljudima ružmarine.. ubij me... :silence: to sam jednom davno prošla, nisam si to htjela u životu

meni vam je to sve skupa strašan kič i parada!
i bit će ogromna svadba što je najgore... strepim od tih svatova otkako se zaručila i sklopila brak kod matičara.. planirali su pariz... nakon što mi je rekla datum svadbe, otvoreno sam joj rekla da bi im bilo bolje da su u pariz išli :vv:
:W :W


znači, znate kak izgledam, ko od stijene odvaljena, nemam sise, nabita, visoka.. ajmo preporuke. :cru


Last edited by modra on 13/4/2015, 09:55; edited 2 times in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by Guest 11/4/2015, 14:47

modra wrote:tek u sedmom su mjesecu, no otvaram temu već, da imate na umu moj problem :}

:^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by modra 11/4/2015, 15:01

to ti je fora.. da se pripremite na vrijeme :W :W

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by medication 11/4/2015, 18:09

7. mjesec je ljeto. Dakle, puni su dućani lijepih niskih cipelica s kojima nećeš izgledat nesređeno.
Ili neke na punu petu isto mogu bit pun pogodak.

Ja sam našla neke cipele crne, s par remenčića i punu petu od otprilike 6 cm, plesala cijelu noć u njima...

Ja sam mladenka na ljeto, pa nema teorije da se ubijam u salonkama.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by Guest 11/4/2015, 18:10

Tko zna hodat dobro u stiklama budimo realni? Jedino one sto 24 sata u njima provode (zali boze kicme). Nadi si neke lijepe s punom petom ili eventualno neke do 7cm, u njima bis znala hodat. :)
Preporucam neke koje imaju remencic oko gleznja, osjecat ces se sigurnije.

Sto se obleke tice. Meni ti nisi ni nabita ni ko od daske odvaljena. Sasvim normalno građena cura. Mislim da bi ti neka cipkasta, podstavljena haljina krem boje dobro pasala. Ne biraj kricave boje jer, ako si svijetlije puti izgledat ces ko vampir. 
Super kombinacija ti je bez hlace i tunika.


i samo da znas, muski vole male noge...stopala!

Ja sam tri cm niza od tebe i imam broj noge 36-37 :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by Guest 11/4/2015, 18:11

i sto se tice platforme, ne uzimaj ako nisi stabilna. niti neke koje su pretanke dolje, osjetit ces svaki kamencic... nadi neke koje imaju malo deblji potplat ili kako vec
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by Guest 11/4/2015, 18:12

mrvu deblji!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by medication 11/4/2015, 18:12

E da, kako Modra sebe opisuje, rekao bi čovjek da izgleda ko Susan Boyle... :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by Guest 11/4/2015, 18:15

bas :D i onda vidis sasvim normalnu zensku figuru sa sisama za koje place da nema... a majko moja...

a zanima me koja joj je kosarica :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by Guest 11/4/2015, 18:17

ja sam se prije opterecivala svime i svacime, od kada sam u vezi vise me nije ni briga bas....ili je to do godina? makar sam u necemu sazrijela? :D

tako da modri treba samo dobar seks od 24 sata :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by medication 11/4/2015, 18:19

I btw, vidjela sam toliko seljanki po svadbama. Ja ne znam zašto se te žene oblače ko da idu plesat oko šipke.

Mala crna haljina, pismo torbica, niska pundža i decentan nakit su puno bolji izbor nego uglavnom neprimjerena minica uz jeftine štike iz Dolce Ive.

Žene uglavnom i ne znaju hodat u nekvalitetnim štiklama, jer su upravo to, nekvalitetne.
Loš kalup, loš pad, žuljaju svugdje.

Kad sam kupila salonke od 600, kožne u Bate za sastanke, napokon sam našla nešto u čemu mogu otić u Zg u 5 i po ujutro, odradit što treba, otić na ručak, bit na nogama dok minglam s ljudima i vratit se u St u 9 navečer bez da me išta žulja.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by Guest 11/4/2015, 19:27

Jel ovo moda i ljepota 
Ili 
Neukus i grozota?

Najvise stila ima medica , a najmanje od svih vas brine o odjeci:D:

Inace kad smo kod cipela ...nikad nisam dao manje od 700 kn za cipele... nikad nemojte na njima skrtariti ,jer cijena ovdje doista  nesto znaci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by Guest 11/4/2015, 19:29

modra wrote:to ti je fora.. da se pripremite na vrijeme :W :W
A sto ako smrsavis 
Ili u tvom slucaju, se udebljas :^0

Zar nije logicnije uzeti tjedan do dva prije dogadjaja ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by medication 11/4/2015, 19:54

Nene, stvarno ne.
Ja sam seljanka većinu svog vremena i to nije lažna skromnost nego naprosto pogled u ogledalo.
Nemam stil, ne znam ništa kombinirat, ne znam što sa sobom u dućanu.
Kupujem odjeću po procjeni "jel ovo pristojno za posao ili ne" i onda to od posla kombiniram dalje kad trebam negdje finije. Tipa bitan sastanak i svadba. Ista roba, Jaca style. :D

Da, moja casual odjeća je donji dio trenerke i majica iz Lidla. Točka.


Meni se Beti najbolje oblači.
I Lady ima dobrih kombinacija.
Sudeći po onom što bi sama nosila.

U biti mene muče samo svadbe kad je tuđi stil u pitanju, jer se ne mogu ne zapitat zašto neka žena želi tako izgledat.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by kic 11/4/2015, 21:58

meni samo nisu jasne ženske koje za svaku svadbu moraju nabaviti novu haljinu i cipele, nimalo jeftine, samo da se slučajno ne bi primijetilo na slikama poslije da su nosile isto na dvije svadbe.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by Guest 11/4/2015, 22:09

ja se samo kežual oblacim...ne volim ne znam kako natrackana, namackana bit... 
ne volim presareno
i uvijek cu si rado kupit tigraste patike :D

betika ima dobar stajl! a bome i modra. modra mi je odlicna!
med mogla bis i ti koju oblekicu stavit :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by modra 11/4/2015, 22:11

alaaaa.. dobri moji.. sad ću se osvrnut samo na nešto :))

lejdi.. nemam ti ja sise, stvarno.. neke šiljaste ispuhane, mini.. grudnjak moram veći birat zbog širine... ali u košaricama ništa :D
kud su male, još su i nekog očajnog oblika.. ko baba!
i da stvar bude gora, ja sva vel'ka, a njih ni za lijek :D
možda nisam trebala u detalje, khm
ali nemam razloga lagat.. tu smo stvarno u šoku i nevjerici i ja i mater i sestra.. šta da ti onda pričam, hahaha
i jesam, nabita sam i jaka.. jesam.. baš ko od stijene odvaljena, doslovno.. i slikovito :ashamed fali mi malo fleksibilnosti.. u izgledu(?)
:facepalm uglavnom, slike moje nisu mjerodavne :D
reci mi to kad me vidiš uživo.. i bit ću najsretnija.. slaži mi makar.. :^0



mici.. ne znam šta si se ti sad uspirio   :D samo tražim savjet.. prekasno mi je malo sad za tvoje postove :trept 
i šta misliš da je logičnije  uzeti dva tjedna prije svatova? haljinu? pa je.. i hoću.. sigurno neću sad

ne bi si sad ovakva zapuštena ni dopustila probavanje, hahahaha

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by modra 11/4/2015, 22:16

Lady_D wrote:ja se samo kežual oblacim...ne volim ne znam kako natrackana, namackana bit... 
ne volim presareno
i uvijek cu si rado kupit tigraste patike :D

betika ima dobar stajl! a bome i modra. modra mi je odlicna!
med mogla bis i ti koju oblekicu stavit :P
ja volim sređeno, al ležerno :o)
drago mi je da ti se sviđa moje oblačenje :D a ono.. mogla bi i bolje.. da imam tijelo kakvo želim i samim time da mogu nabacat na sebe što god poželim, ne bi mi bilo ravnih :aw :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by Guest 11/4/2015, 22:18

sredeno ali lezerno je i najbolje ;)

npr za na faks ja nemam volje sminkat se ni oblacit ne znam kako. uzmem maju i jeans i to je to :D

svaka cast curama kojima se da radit ou crtu tusom i oblacit se sminkerski, a zive van grada, ma i da su do faksa, to iziskuje vrijeme...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by modra 12/4/2015, 09:20

ma crna crta je mačji kašalj kad usavršiš :D

meni to ne bi bio problem kad bi to moje okice podnijele.
ja se s guštom šminkam :x radujem se buđenju i odlasku na posao zbog šminkanja.. najbolje mi je birat ruž :x


i zašto mi tema ima plava slova?

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

svadba Empty Re: svadba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum